Forum Ateista.pl
Śmierć pedofilom-mordercom - Wersja do druku

+- Forum Ateista.pl (https://ateista.pl)
+-- Dział: Tematy społeczne (https://ateista.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Pozostałe (https://ateista.pl/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: Śmierć pedofilom-mordercom (/showthread.php?tid=693)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Śmierć pedofilom-mordercom - Antychryst - 26.07.2006

Cytat:Liga Polskich Rodzin chce wprowadzenia kary śmierci za zabójstwo dzieci na tle seksualnym.

Od środy w całej Polsce będzie zbierać podpisy pod obywatelskim projektem zmian w kodeksie karnym w tej sprawie.

Śmierć pedofilom-mordercom

To jest ten chrześcijański dar Ligusów Romana do wybaczania grzesznikom. Nie lubię pedofili, ale myślę, że poddani Romana troszeczkę przesadzili tym razem. I nie jestem za, ani przeciw karze śmierci, po prostu mi to wisi, ale mam pewne obawy, że od kary śmierci dla morderców dzieci zacznie się próba wprowadzenia jej dla wszystkich morderców, a może nawet dla samych pedofili, a nie tylko pedofili-morderców. A to już by była lekka przesada moim zdaniem. Ale chyba niepotrzebnie się niepokoję, bo ten pomysł zapewne nie przejdzie.

Śmierć pedofilom-mordercom - Boruta - 26.07.2006

Cytat:Mój pogląd na KŚ już wyraziłem w wątku pod takim tytułem.

Jesteśmy wszyscy tym zachwyceni. Wprawdzie czekaliśmy aż się wypowiesz na ten temat tutaj, ale skoro tak poszukamy w innym wątku.

Poza tym coś się w tym kraju dzieje dobrego. Nie codziennie zdarza się aby partia skrajnie prawicowa i katolicka proponowała zmienienie prawa w taki sposób aby godziło ono przede wszystkim w księży. Duży plus dla LPR.

Śmierć pedofilom-mordercom - Piotr Ratajczak - 26.07.2006

Boruta napisał(a):Nie codziennie zdarza się aby partia skrajnie prawicowa i katolicka proponowała zmienienie prawa w taki sposób aby godziło ono przede wszystkim w księży.

Ile znasz przypadków popełnionych przez polskich duchownych morderstw na dzieciach poniżej 15 r.ż. na tle seksualnym??

Nie podoba mi się to, głownie dlatego, że ponowne wprowadzenie KŚ wymagałoby wystapienia z podpisanego przez Polskę paktu jej zabraniającego, co stawiało by nas w bardzo złej pozycji. Nie pozwólmy, by paru zwyrodnialców rozwalilo polityke międzynarodową.

Śmierć pedofilom-mordercom - Wookie - 26.07.2006

Jaskier napisał(a):
Wookie napisał(a):Jeśli nie chce się resocjalizować to na eksperymenty naukowe.

Pozdrow dr Mengele Zdezorientowanyhock:

Dr Mengele przeprowadzał eksperymenty pseudomedyczne i w dodatku na niewinnych ludziach. Naprawdę nie widzisz różnicy?

Śmierć pedofilom-mordercom - Uczy - 26.07.2006

Jaskier napisał(a):
Boruta napisał(a):Jesteśmy wszyscy tym zachwyceni. Wprawdzie czekaliśmy aż się wypowiesz na ten temat tutaj, ale skoro tak poszukamy w innym wątku.

Mialem to na koncu jezyka :]

http://ateista.pl/forum/viewtopic.php?t=3034&start=80

Śmierć pedofilom-mordercom - Jaskier - 26.07.2006

Wookie napisał(a):Dr Mengele przeprowadzał eksperymenty pseudomedyczne i w dodatku na niewinnych ludziach.

Pedofile mordercy to bądź to bądź takze ludzie(chociac po takiej zbrodni ciezko w to uwierzyc) i inni ludzie nie mogą ot tak sobie przeprowadzac eksperymentow naukowych na zywych osobach.Mow co chcesz, mi to trąci Oświęcimiem

Jeszcze coś, gdy sobie dzisiaj przeczytałem (ale nie w internecie) historię seryjnego mordercy-pedofila, sadysty i nekrofila (!), który żył za czasów Joanny d' Arc, niejakiego Gillesa de Rais'a, marszałka Francji, to w takim przypadku jestem za karą śmierci. Ale tylko w tak skrajnych przypadkach, bo resztę morderców powinno się oddawać naukowcom jako króliczki doświadczalne :]

Być może w świetle prawa są oni ludźmi, dlatego troszeczkę pogrzebałbym w prawie żeby ich tego statusu pozbawić. Albo przynajmniej zrobić tak, by nie obowiązywały ich prawa człowieka.

Przekroczenie granic, morderstwo jest jak dla mnie końcem człowieczeństwa, a rozpoczęciem bestialstwa. Nie! Nie zezwierzęcenia. Zwierzęta tak nie robią. BESTIALSTWA. Czy bestia ma mieć równe prawa jak cywilizowany człowiek?

W ankiecie zagłosowałem absolutnie przeciw karze śmierci. Po co marnotrawić taki dobry materiał doświadczalny?

No a jak twoim zdaniem takie eksperymenty mialy by wygladac. moze np. puszczanie przez ciala prądu o okreslonym napieciu aby zbadac reakcje organizmu? Juz widze naukowcow ktorzy garną sie do tego typu eksperymentow

Wysłano po 2 minutach 59 sekundach:

Aha, i temat bardziej pasuje do dzialu Spoleczenstwo, bo z Polityką to ma malo wspolnego

Cytat:No a jak twoim zdaniem takie eksperymenty mialy by wygladac. moze np. puszczanie przez ciala prądu o okreslonym napieciu aby zbadac reakcje organizmu?

Nie jestem nabierząco w nauce, nie wiem jakie potrzebne są teraz eksperymenty. W każdym razie morderców brałbym do tych najbardziej bolesnych, okrutnych aby NIEWINNE zwierzęta nie musiały cierpieć.

Cytat:Juz widze naukowcow ktorzy garną sie do tego typu eksperymentow

Cóż, naukowcy sami nie przeprowadzają raczej eksperymentów tylko je obserwują Uśmiech

Cytat:Ile znasz przypadków popełnionych przez polskich duchownych morderstw na dzieciach poniżej 15 r.ż. na tle seksualnym??

Pisałem to z przymróżeniem oka, ale jeśli się zastanowić to takie zradykalizowanie prawa i tak ugodzi w "normalnych" pedofilów. Jeśli zostanie wprowadzona kara śmierci za takie hardkorowe przestępstwa, to przynajmnie wg. mnie oczywistym jest, że łagodniejsze przypadki pedofilii będą wtedy karane z większą surowością niż do tej pory.

I żeby była ścisłość przyznaje, że nie znam takich przypadków, wszystkich księzy na forum oficjalnie przepraszam. Sory.

Dziękuje Uczy za link, jesteś wielki.

Wookie, a jeśli ktoś jest chory psychicznie?

No ale uwazasz ze takie cos ukróciloby te zdarzenia?? Taki czlowiek to maniak i psychopata jest niepoczytalny,w chwili popelniania zbrodni na pewno nie mysli o konsekwencjach. Moim zdaniem wystarczy dozywotni pobyt w wiezieniu,najlepiej w wieloosobowej celi. Mialby raczej przechlapane Uśmiech

Cytat:Moim zdaniem wystarczy dozywotni pobyt w wiezieniu,najlepiej w wieloosobowej celi. Mialby raczej przechlapane

Nie wiem czy pomysł aby współwięźniowie wymierzali sprawiedliwość jest dobry...

Cytat:Wookie, a jeśli ktoś jest chory psychicznie?

To należy go leczyć psychiatrycznie. A jeśli się nie da to robić z nim to co dziś - chyba trzymać w zamknięciu. Przecież on tego nie robi świadomie.

Cytat:No ale uwazasz ze takie cos ukróciloby te zdarzenia??

Nie wiem - być może tak. W każdym razie nauka miałaby pożytek, państwo miałoby pożytek i ludzie mieliby pożytek bo nie musieliby się bać że wyjdzie z więzienia i dalej będzie mordował...

Cytat:Taki czlowiek to maniak i psychopata jest niepoczytalny,w chwili popelniania zbrodni na pewno nie mysli o konsekwencjach.
Cytat:Mialby raczej przechlapane

Nie rozumiem. Z jednej strony mówisz że jest niepoczytalny a z drugiej chcesz go za to karać?

Przede wszystkim to że miałby przechlapane to cieszy tylko takich samych psychopatów jak on sam. Bo po co ma mieć przechlapane? Jakaś korzyść z tego? Mi na tym nie zależy. Zależy mi by
1) Nie miał ucieczki
2) Nie cierpiały zwierzęta
3) Ludzie czuli się bezpiecznie
4) Odstraszyłoby to gwałcicieli.

Cytat:4) Odstraszyłoby to gwałcicieli.

Natury, nawet tej zwyrodniałej, nie oszukasz. Były przypadki, że za zwykłą kradzież zabijano, złodziei to nie odstraszało.

Wysłano po 3 minutach:

Człowiek zawsze jest człowiekiem, niezależnie od tego co zrobił. Jest zbrodnia, ma być kara. Dla człowieka największą karą jest samotność, i tego się trzymajmy.

Jaskier i Boruta mają rację, mordercy, a już napewno seryjni, nie są normalni, bo normali ludzie przecież nie mordują.

Zresztą sam już kurde nie wiem, co o mordercach, albo gwałcicielach sądzić... :?

Śmierć pedofilom-mordercom - Bohoh - 26.07.2006

A ja jestem za projektem LPR. Wprawdzie odczuwam głeboki dyskomfort, że w tej jednej jedynej sprawie mi z nimi po drodze, ale jakoś przeżyję... Zresztą ja bym w ogóle wprowadził karę śmierci, nie tylko za brutalne gwałty i morderstwa dzieci.

Śmierć pedofilom-mordercom - Bezbożnik - 26.07.2006

Naturalnie jestem za i to nie tylko w przypadku zabicia dziecka. Jeżeli człowiek popłnia zbrodnię tylko ze względu na swoje chore potrzeby, to nie jest godny by żyć. Nie resocjalizacji! Nie można próbować udobruchać bestii która bez skrupułów odebrała życie swojej ofierze i jednocześnie zrujnowała świat jej rodzinie... Postawcie się w miejscu rodziców dziecka, co oni mogą myśleć w takiej sytuacji? Czy wiedząc, że ten człowiek żyje sobie w więzieniu i z dnia na dzień wegetuje nie czując odpowiedzialności za swój czyn Ci ludzie mogą kiedykolwiek powrócić do normalnego życia?

Śmierć pedofilom-mordercom - tow.gen.Filip - 26.07.2006

Moje stanowisko jest niezmienne: dożywocie w obozie pracy z możliwością samobójstwa. Chociażby dla tego, że martwi nie zarabiają.

Cytat:Postawcie się w miejscu rodziców dziecka, co oni mogą myśleć w takiej sytuacji? Czy wiedząc, że ten człowiek żyje sobie w więzieniu i z dnia na dzień wegetuje nie czując odpowiedzialności za swój czyn Ci ludzie mogą kiedykolwiek powrócić do normalnego życia?

A jaką czułby odpowiedzialność gdyby umarł? Śmierć to często marzenie takich osób, więc czemu należy spełniać to marzenie?