Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trąby powietrzne - na jaką max wysokość może wznieść się krowa?
Co do tych chmur z deszczem to znalazłam, że są na wysokości 2000 metrów - 7000 metrów ale to tak trochę mało informacji bo chciałabym wiedzieć dokładniej, przykładowo, że

- 70% spadniętej wody z deszczem w metrach sześciennych w skali roku nad Polską spada z chmur o wysokości 2500 metrów
- 10% metrów sześciennych w skali roku nad Polską z chmur powyżej 7000 metrów
- 20% to cała reszta
coś tego typu
albo rozkłada się po równo procentów na wszystkich wysokościach

.
1. Maryja w Niebie  nie słucha modlitw gdy  śpi masturbuje się robi kupę.
Maryja w Niebie już nic nie potrzebuje oprócz modlitw i tlenu do oddychania nie nosi więc majtek i sukienki, lata nago w stanie nieważkości

2. Jezus to nieodpowiedzialny Bóg. Przez Jezusa Herod wymordował milion bobasów. Jezus nie słyszał o antyterrorystach obezwładniających szaleńców. Jezus udowadniał, że Herod to potwór, a potwora się leczy albo obezwładnia a nie prowokuje

3. KRK twierdzi, że w Niebie nie płynie czas a Maryja tam  oddycha 10 oddechów na minutę.

4. Wynajmujący mieszkanie piętro niżej znęcają się nade mną dokuczliwym stukaniem np. w kaloryfery i zastraszaniem np. przez napieprzanie w łazience, że jestem wariatka.

5. Nie miałam na chleb i wodę, 4 lata głodowałam mając dochód 50 zł miesięcznie z MOPSu bo byłam bez  pracy i renty.
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
RE: Trąby powietrzne - na jaką max wysokość może wznieść się krowa? - przez gąska9999 - 22.05.2019, 23:06

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości