15.02.2009, 23:01
Mojwa napisał(a):Ja lubię soundtracki z World of Goo (best of times... CUDO!)
Mnie też się ogromnie podobały, ale zbyt krótkie. Takie powtarzające się co 30 sek. motywy w końcu denerwują. Szkoda, że nie pokusili się o choćby 2-minutowe tracki...

