Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak się bronic przed gender? - konferencja
Czwartek o godz. 16.30 w sali konferencyjnej Hotelu Andel`s przy ul. Pawiej 3 w Krakowie.
[Obrazek: 1958019_692699574102235_1273089730_n.jpg]
Ja planuję być
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
Smok Eustachy napisał(a):Czwartek o godz. 16.30 w sali konferencyjnej Hotelu Andel`s przy ul. Pawiej 3 w Krakowie.
[Obrazek: 1958019_692699574102235_1273089730_n.jpg]
Ja planuję być

Żałosne!

Kempa wspiera swego mężczyznę przed gender - bo sama jest facetem.
Robi pozory Szczęśliwy

A o co chodzi Legutce?
Odpowiedz
semele napisał(a):A o co chodzi Legutce?
Niesiołowski to jak zwykle barwnie wyjaśnia:
"To jest folklor, to są pisowscy funkcjonariusze, profesorowie z jednej a z drugiej partyjni propagandyści. To jest jakaś farsa i kabaret, (...) to jest bliskie profanacji wszystko razem. To jest towarzystwo, które powinno wylądować w szpitalu psychiatrycznym"
"Dyskusja z idiotami niepotrzebnie ich nobilituje"
Odpowiedz
Same gwiazdy będą na konferencji, więc można już z grubsza przewidzieć co zostanie ustalone. :p
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
Ta część druga wyglądać interesująco. Praktyczne sposoby przeciwstawiania się ideologii. Ciekawe, co knują. Ataki na kobiety noszące spodnie i prowadzące samochody? Bojkotowanie firm, w których kobiety pełnią funkcje kierownicze? Jeśli są zamożni, mogą jeszcze ufundować wszystkim dzieciom szkolnym prezenty - chłopcom zestaw małego majsterkowicza, a dziewczynkom szczotkę, szufelkę i różowe lusterko :mrgreen:
- Myślałem, że ty nie znasz lęku.
- Mylisz się. Lęku nie zna tylko głupiec.
- A co robi wojownik, kiedy czuje strach?
- Pokonuje go. To jest w każdej bitwie nasz pierwszy martwy wróg.
Odpowiedz
Iselin napisał(a):Ta część druga wyglądać interesująco. Praktyczne sposoby przeciwstawiania się ideologii. Ciekawe, co knują. Ataki na kobiety noszące spodnie i prowadzące samochody? Bojkotowanie firm, w których kobiety pełnią funkcje kierownicze? Jeśli są zamożni, mogą jeszcze ufundować wszystkim dzieciom szkolnym prezenty - chłopcom zestaw małego majsterkowicza, a dziewczynkom szczotkę, szufelkę i różowe lusterko :mrgreen:
Bojkotowanie przedszkoli, w których zabranie się dzieciom mówić "mama" i "tata".

Tzn wiemy, co postulujesz naprawdę.
semele napisał(a):Nie roszczeniowa tylko społeczna.

to nie dla mnie ale tez dla Ciebie - kiedyś dopadnie Ciebie też choroba.

I Twoje dzieci!

Oby nie umierały jak te ostatnio!
No to daj przykład i sama coś opracuj
Odpowiedz
Smok Eustachy napisał(a):Bojkotowanie przedszkoli, w których zabranie się dzieciom mówić "mama" i "tata".
To może być dość łatwe Duży uśmiech
Odpowiedz
Iselin napisał(a):To może być dość łatwe Duży uśmiech
Żebyś się czasem nie zdziwiła.
2. A gdzie tu jest o tym jeżdzeniu w spodniach na stanowisku kierowniczym:
http://gosc.pl/doc/1934932.Szkoly-wolne-...ram-ruszyl
Rodzice mogą być spokojni, że tu wychowuje się ich potomstwo do miłości, wierności i odpowiedzialności. W takiej szkole dzieci nie będą poddawane propagandzie kwestionującej na przykład tak podstawowe prawdy jak ta, iż małżeństwo to związek mężczyzny i kobiety.
Odpowiedz
Iselin napisał(a):Ta część druga wyglądać interesująco. Praktyczne sposoby przeciwstawiania się ideologii. Ciekawe, co knują. Ataki na kobiety noszące spodnie i prowadzące samochody? Bojkotowanie firm, w których kobiety pełnią funkcje kierownicze?

No ale właściwie to co to jest ten gender? Chyba inaczej rozumiemy to słowo, bo dla mnie nic go nie łączy z kobietami za kierownicą, w spodniach lub na kierowniczych stanowiskach. Coś mi też mówi, że prelegenci i organizatorzy też raczej nie mają takich skojarzeń.
Laws are formed by the arrogant and presumptuous, and our work here is a message to them that such arrogance will always be questioned by those with minds and wills of their own. Nefris of Thay
Odpowiedz
Aryman napisał(a):No ale właściwie to co to jest ten gender? Chyba inaczej rozumiemy to słowo, bo dla mnie nic go nie łączy z kobietami za kierownicą, w spodniach lub na kierowniczych stanowiskach. Coś mi też mówi, że prelegenci i organizatorzy też raczej nie mają takich skojarzeń.
No bo teraz wszelkie iselinoidy mają powiedziane, że giender to zrobił wszystko dla kobiet, które bezeń byłyby wyłącznie przytroczone łańcuchami do płota.
Skłodowska też rad odkryła, bo jej giender podpowiadał...

W sumie dziwny ten giender.
Robi z kobiet potworne niemoty i durnoty i szanować je każe z tego powodu.

Odpowiedz
NWO ma konkurenta :]
Wydaje się, że wiara w cuda znika w jednej dziedzinie tylko po to, by zagnieździć się w innej. Karol Marks
Jedyne, co - jak sobie pochlebiam - zrozumiałem bardzo wcześnie, jeszcze przed dwudziestką, to to, że nie powinno się płodzić. Emil Cioran
Kapitalizm bez bankructwa jest jak chrześcijaństwo bez piekła. Frank Borman

EL Duży uśmiech
Odpowiedz
Aryman napisał(a):No ale właściwie to co to jest ten gender? Chyba inaczej rozumiemy to słowo, bo dla mnie nic go nie łączy z kobietami za kierownicą, w spodniach lub na kierowniczych stanowiskach. Coś mi też mówi, że prelegenci i organizatorzy też raczej nie mają takich skojarzeń.
Smok pójdzie, to nam opowie, o czym było.
Jaja sobie robię z tej całej histerii, ponieważ poziom absurdu antydżenderowej dawno mnie przerósł. Z twierdzeniami typu "gender neguje istnienie płci biologicznej" albo że na Zachodzie zabrania się dzieciom mówić "mamo" i "tato" naprawdę nie da się już polemizować na poważnie.
Odpowiedz
Cytat: na Zachodzie zabrania się dzieciom mówić "mamo" i "tato" naprawdę nie da się już polemizować na poważnie.
No nie można, bo jak tu dyskutować z faktami?

Odpowiedz
Aryman napisał(a):No ale właściwie to co to jest ten gender?
Jest to myślenie magiczne:

Powiedzmy jak złożysz przysięgę małżeńska to zmienia się Twój stan: stajesz się małżonkiem.
Ale jak złożysz oświadczenie, że jesteś jamochłonem to od tego nie staniesz się jamochłonem.

Czołowa ideolog genderu Butler tego nie odróżnia i myśli, że jak się powie o Idiocie że jest krową to on zacznie mleko dawać.
Iselin napisał(a):Smok pójdzie, to nam opowie, o czym było.
Jaja sobie robię z tej całej histerii, ponieważ poziom absurdu antydżenderowej dawno mnie przerósł. Z twierdzeniami typu "gender neguje istnienie płci biologicznej" albo że na Zachodzie zabrania się dzieciom mówić "mamo" i "tato" naprawdę nie da się już polemizować na poważnie.
No bo neguje. Położna nadaje płeć dziecku jak mówi, że to chłopiec. Jakby powiedziała, że to żyrafa to by mu szyja urosła.

Rodzic A i Rodzic B to logiczny skutek genderu i owszem, zaczynają represjonować dzieci w celu wyeliminowania stereotypów płciowych.
Odpowiedz
Iselin nie przyjmie do wiadomości faktów na temat tego tytułowania rodziców nawet gdyby sama musiała tak mówić...
Wtedy by wyjaśniała, ze to naturalne i sama tak chce mówić.

Odpowiedz
Cytat:No nie można, bo jak tu dyskutować z faktami?

Czekam na źródło tych faktów.
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz
cobras napisał(a):Czekam na źródło tych faktów.
Powodzenia.
Wydaje się, że wiara w cuda znika w jednej dziedzinie tylko po to, by zagnieździć się w innej. Karol Marks
Jedyne, co - jak sobie pochlebiam - zrozumiałem bardzo wcześnie, jeszcze przed dwudziestką, to to, że nie powinno się płodzić. Emil Cioran
Kapitalizm bez bankructwa jest jak chrześcijaństwo bez piekła. Frank Borman

EL Duży uśmiech
Odpowiedz
Miałem zostać waszym trybunem, ale jak to konferencja przedłużyła się i nie zadałem stosownego pytania. Nie pękajcie jednak.
Odpowiedz
No i co z tymi praktycznymi sposobami przeciwstawiania się ideologii?
Odpowiedz
Smok Eustachy napisał(a):Bojkotowanie przedszkoli, w których zabranie się dzieciom mówić "mama" i "tata".
Przedszkoli? Jakich przedszkoli? Tylko patologiczne karierowiczki gienderowe wysyłają dziecko do przedszkola! Prawdziwa Matka Polka siedzi z dziećmi w domu!
The spice must flow
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości