Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdrada
avidal napisał(a):Art,prześledź przebieg wątku,jeśli możesz.Powinno być wszystko jasne.

Pytałem właśnie dlatego, że prześlidziłem.

Art napisał(a):Więc nie chodzi o zdradę, a o Uczy'ego?

Cytat:Uczy tu, uczy tam.Czasami jego wypowiedź(?) może sprawiać wrażenie rodzynka w cieście,w rzeczywistości otrzymujemy niestrawny zakalec.

I co z tego? Uśmiech
Odpowiedz
Wyjaśniam nieporozumienie: żegnałem się tylko z avidalem jako ewentualnym dyskutantem!! Uśmiech Cóż, przyznaję, że miało to trochę wydźwięk przesadnie Rejtanowski, ale taki czasem bywam - przecie nie mogę wystąpić w realu, więc staram się, jak mogę. :wink:

Wysłano po 21 minutach 25 sekundach:

Avidal wyznał na forum, że kusił faceta lolitą. Zachowanie to jest tak obrzydliwe, że po prostu nie mam słów. Jego jadowite uwagi o mnie przechodza mi koło uszu (czy raczej oczu); zdążyłem się już przyzwyczaić do podobnych - przecież w Sieci można bluzgać bezkarnie... jakiś tam Uczy siedzi sobie daleko w fotelu i może sobie tylko nagwizdać, no nie? :>
Jak się bawię: http://tinyurl.com/rly4x
[Obrazek: zmiewielkogodhatesfags.jpg][Obrazek: mibdscu7.th.gif][Obrazek: zmiewielkojeevesandwoos.jpg]
dziewczyny, wstępujcie do armii! http://www.youtube.com/watch?v=cKQzOei4m...ed&search=
Z komentarzy na YouTube:

"Punk nie umarł, śpi gdzieś najebany"
Odpowiedz
Cytat:jakiś tam Uczy siedzi sobie daleko w fotelu i może sobie tylko nagwizdać, no nie? Chytry

[Uczy nagle wchodzi przez okno drzwi Avidala]

- Nikt nie spodziewa się Uczego, Uczy ma dwie metody strach i zaskoczenie. Strach, zaskoczenie i bezwzględną skuteczność, Uczy ma trzy metody... Wejdzie jeszcze raz Duży uśmiech
Odpowiedz
8O 8O 8O 8O Wiesz, Wookie, powiem tyle: na tym forum dowiaduję się ciekawych rzeczy o sobie... nigdy bym się nie spodziewał, że można tak zinterpretować moje marne pisarstwo... :wink:
[Obrazek: zmiewielkogodhatesfags.jpg][Obrazek: mibdscu7.th.gif][Obrazek: zmiewielkojeevesandwoos.jpg]
dziewczyny, wstępujcie do armii! http://www.youtube.com/watch?v=cKQzOei4m...ed&search=
Z komentarzy na YouTube:

Odpowiedz
Uczy napisał(a):Avidal wyznał na forum, że kusił faceta lolitą. Zachowanie to jest tak obrzydliwe, że po prostu nie mam słów

Normalka w Twoim przypadku.

Uczy napisał(a):Jego jadowite uwagi o mnie przechodza mi koło uszu (czy raczej oczu); zdążyłem się już przyzwyczaić do podobnych - przecież w Sieci można bluzgać bezkarnie...
Nigdy nie bluzgam,w przeciwieństwie do pewnego hipokryty z manią wyższości.

Uczy napisał(a):jakiś tam Uczy siedzi sobie daleko w fotelu i może sobie tylko nagwizdać, no nie? Chytry
Z braku argumentów marzy Ci się konfrontacja?Nad siłę mięśni przedkładam siłę rozumu,do tej pierwszej uciekam się w ostateczności.
Tobie nie uda się do tego doprowadzić,jak dotąd nawet mnie nie zdenerwowałeś,choćby odrobinkę.Twoja bezsilność budzi we mnie uśmiech zażenowania,co najwyżej.

Art napisał(a):Pytałem właśnie dlatego, że prześlidziłem.
W takim razie uznaj,że wyraziłem sie mało czytelnie.Choć znając Twoje możliwości wyciagania wniosków,autentycznie godne pozazdroszczenia,jestem zdziwiony Twoim pytaniem.

Cytat:I co z tego?
To z tego,że Uczy tradycyjnie wprowadza do tematu chaos i zamieszanie,inicjując przepychanki personalne.Rutyna, z którą mu po drodze.
Pomyśl tylko-tryliony organizmów kręcących sie dokoła, każdy pod hipnotycznym działaniem jedynej prawdy, wszystkie te prawdy identyczne i wszystkie logicznie sprzeczne ze sobą: Moje dziedziczne tworzywo jest najważniejszym tworzywem na Ziemi; jego przetrwanie usprawiedliwia twoją frustrację, ból, a nawet śmierć. I ty jesteś jednym z tych organizmów, i przeżywasz swoje życie w niewoli logicznego absurdu.
R.Wright [i]Moralne zwierzę
Odpowiedz
avidal napisał(a):Z braku argumentów marzy Ci się konfrontacja?

8O 8O 8O Broń Boże... Po prostu rozum lepiej pracuje face to face

Reszty nie trzeba komentować. :wink:
Z komentarzy na YouTube:

Odpowiedz
Uczy napisał(a):8O 8O 8O 8O Wiesz, Wookie, powiem tyle: na tym forum dowiaduję się ciekawych rzeczy o sobie... nigdy bym się nie spodziewał, że można tak zinterpretować moje marne pisarstwo... :wink:

Mam nadzieje że nie muszę tłumaczyć Ci że to żart... Duży uśmiech Zebyś się mną czasem aby znów nie przeraził Język
Odpowiedz
A, żart... wiesz, przerażenie w sensie moralnym różni sie nieco od przerażenia w sensie np. gdy okaże się, że mnie okradziono. :wink:
Z komentarzy na YouTube:

Odpowiedz
No dobra, dobra w każdym razie nie przerażaj się mną w żadnym razie Język A to było z Monty Pythona, Hiszpańska Inkwizycja - znasz napewno Oczko
Odpowiedz
"Hipokryzja: hołd, jaki występek składa cnocie" (Le Rochefoucauld) - uuu,
to dopiero szczyt cynizmu, hehe

jestem pewnie niezbyt rozgarnięta,
ale nie wiem,
jak można porównywać, przeciwważyć hopokryzję cynizmowi,
czy też odwrotnie? Zdezorientowanyhock:
Odpowiedz
avidal napisał(a):To z tego,że Uczy tradycyjnie wprowadza do tematu chaos i zamieszanie,inicjując przepychanki personalne.Rutyna, z którą mu po drodze.

Znam gorszych (tj. niepoprawnych Uśmiech ) tego forum. Przemykają "niepostrzeżenie". Uśmiech Każdy może powiedzieć, zamieszanie i chaos. Ze słowami jak z mieczem. Czasami atakuje się, a czasem broni. Uśmiech
Odpowiedz
Proponuję powrócić do debaty.

Kiedyś czytałem artykuł mówiący o tym iż zdrada jest jedynie pozostałością po naszych zwierzęcych instynktach. Samiec pragnie sypiać z jak największa ilość partnerek co pomaga budować jego własne ego ;-)

Jeśli chodzi o mnie wystarczy mi jedna partnerka, czuje sie z tym znakomicie a perspektywa zdrady nie jest dla mnie atrakcyjna opcja.
T.K.
Odpowiedz
Vilgerfortz napisał(a):Samiec pragnie pisać jak największa ilość partnerek co pomaga budować jego własne ego ;-)
W akcie zdrady biorą udział obie płcie nawet w jednakowym stopniu i nie robiłyby tego, gdyby im się to nie opłacało. Sama zdrada jest oczywiście czynem moralnie złym - opiera się na oszustwie bo jak inaczej nazwać wykorzystywanie frajera jako źródło utrzymania przez kobietę, której spodobał się ktoś inny, czy też oszukiwanie swojej partnerki. Zachowanie to jest na poziomie bydlęcia.
Odpowiedz
Zdarzy się, że osoba deklarująca obrzydzenie do zdrady, zdradza jako pierwsza, a ta, która w myślach wciąż zdradza pozostaje wierna. Oczko
Odpowiedz
Art napisał(a):Zdarzy się, że osoba deklarująca obrzydzenie do zdrady, zdradza jako pierwsza, a ta, która w myślach wciąż zdradza pozostaje wierna. Oczko
Czy istnieją takie osobniki to nie byłbym taki pewien (a może istnieją, zresztą są inne czynniki np. upojenie środkami rozweselającymi) za to można się rozładować normalnie flirtując ale nie posuwając się dalej.
Odpowiedz
quasar napisał(a):Czy istnieją takie osobniki to nie byłbym taki pewien.

Mnie wystarczy własna pewność. Uśmiech
Odpowiedz
Vilgerfortz napisał(a):Jeśli chodzi o mnie wystarczy mi jedna partnerka, czuje sie z tym znakomicie a perspektywa zdrady nie jest dla mnie atrakcyjna opcja.
Zastanawiam się, czy przeszedłbyś pomyślnie test sprawdzający Twoje słowa w praktyce, który opisałem trochę wcześniej.Oczywiście nie wykluczam,że oparłbyś sie pokusie, ale nie byłbym zdziwiony, gdybyś uległ.

Cytat:Sama zdrada jest oczywiście czynem moralnie złym - opiera się na oszustwie bo jak inaczej nazwać wykorzystywanie frajera jako źródło utrzymania przez kobietę, której spodobał się ktoś inny, czy też oszukiwanie swojej partnerki. Zachowanie to jest na poziomie bydlęcia.
A jeśli partner wyraża aprobatę, tak jak ja, czy wtedy także jest oszustwem?Zapomnij na chwilę o własnym interesie i spróbuj zanalizować taką sytuacje obiektywnie.
quasar napisał(a):Art napisał:
Zdarzy się, że osoba deklarująca obrzydzenie do zdrady, zdradza jako pierwsza, a ta, która w myślach wciąż zdradza pozostaje wierna. Wink

Czy istnieją takie osobniki to nie byłbym taki pewien (a może istnieją, zresztą są inne czynniki np. upojenie środkami rozweselającymi) za to można się rozładować normalnie flirtując ale nie posuwając się dalej.
Istnieją, wiesz dobrze, że tak.I jest ich więcej, niż chciałbyś uważać.
Pomyśl tylko-tryliony organizmów kręcących sie dokoła, każdy pod hipnotycznym działaniem jedynej prawdy, wszystkie te prawdy identyczne i wszystkie logicznie sprzeczne ze sobą: Moje dziedziczne tworzywo jest najważniejszym tworzywem na Ziemi; jego przetrwanie usprawiedliwia twoją frustrację, ból, a nawet śmierć. I ty jesteś jednym z tych organizmów, i przeżywasz swoje życie w niewoli logicznego absurdu.
R.Wright [i]Moralne zwierzę
Odpowiedz
avidal napisał(a):Zastanawiam się, czy przeszedłbyś pomyślnie test sprawdzający Twoje słowa w praktyce, który opisałem trochę wcześniej.Oczywiście nie wykluczam,że oparłbyś sie pokusie, ale nie byłbym zdziwiony, gdybyś uległ.

Kiedy czytałem test który żekomo przeprowadziłeś bardzo się uśmiałem. Twój kolega chyba był idealnym kandydatem i wydaje mi się, ze dobrze o tym wiedziałeś dlatego postanowiłeś przeprowadzić ten test ;-)

Ze mną jest chyba inaczej ponieważ juz miałem swój czas aby się wyszumieć wystarczająco dużo w latach mojej nie okiełznanej młodości :] Dla mnie sex jest jedynie sexem i różni się jedynie opakowaniem. To tak jak różnica między coca-cola a pepsi.

Jeśli chodzi o Twój związek który opisałeś wcześniej to muszę Ci powiedzieć, ze model ten jest mi bardzo dobrze znany. Sam osobiście nawet znam taką parę. Poza tym trochę o tym czytałem w książkach Tracy Cox - polecam.
T.K.
Odpowiedz
avidal napisał(a):
Cytat:Mężczyźni, także żonaci, najczęściej bez wahania decydują się na „gorący seks podczas jednej nocy”. Amerykańscy psychologowie, Russel Clark i Elaine Hatfield, przeprowadzili charakterystyczny eksperyment – wysłali atrakcyjną kobietę na teren uniwersyteckiego kampusu, aby szeptała panom zmysłowo do ucha: „Czy chcesz spać ze mną dziś w nocy?”. Aż 75% zagadniętych było natychmiast gotowych.

Opieranie się na takich badaniach jest ryzykowne. Sama deklaracja to tylko słowa. Mężczyźni nie zdradzaja wcale co chwila , to taki stereotyp lansowny przez feministki i tzw badania dla udowodnienia pewnych idei. Nie znany tez dokładnie sformułowanego pytania , cio jest kluczem. Trudno takie rzeczy traktować poważnie , zwłaszcza ,że z kim to robią ..... ? Zreszta , pytanie kobiet o takie rzeczy jest bezcelowe. Od kobiety prawdy sie nie dowiesz ,bo jak mówi prawde , to i tak kłamie , znana to od wieków prawda.
http://kobieta.interia.pl/news?inf=758946&pge=1
Jak widać w dziesiejszych czasach kobiety chĘtnie rozbijajĄ drugiej małżeństwo ,czy zwiazek. Maja mniej skrupułów , niż mężczyźni . Czas porzucic stereotypy o męskiej zdradzie.
Odpowiedz
Tak, zfeminizowani faceci zapominają odwieczną prawdę, że to samica ma klucze do sypialni, jak mawia mój przyjaciel Waldek L. (ksywa "Literat").
Z komentarzy na YouTube:

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości