Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Puszczalska - skąd się biorą podwójne standardy? - hipokryzja feminizmu
Iselin napisał(a):Nie, nie SAMA. W tym rzecz. Cały czas piszesz o tym, jaka ta kobieta jest głupia i co ona powinna zrobić. Natomiast ani słowa o biologicznym ojcu - on jest niewinny jako ta lelija. To po niej jedziesz, że ni potrafi wyegzekwować pomocy, a nie po nim, że nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności.
Jeśli sypia z wieloma i nie zna ojca to jest głupia. Jak to nie jest definicja idiotki, to ja nie wiem co jest.

Mądra kobieta albo wie jak się zabezpieczyć (przecież to nie takie trudne) albo jeśli chce mieć dziecko, to szuka odpowiedniego ojca ewentualnie jeśli ją na to stać sama wychowuje.

W każdym razie to, że ojciec unika odpowiedzialności (bo pewnie nawet nie wie), to nijak umniejsza jej głupoty. Głupi ludzie są winni swoich debilizmów.

Iselin napisał(a):Rozumiem, że dziecko też samo jest sobie winne i nie zasługuje na żadną pomoc. Może po prostu przyznaj, że nie obchodzi Cię nikt poza Tobą samym. Pomysłów o oddawaniu dziecka nie skomentuję.

Dziecko zasługuję. Ona nie zasługuje na posiadanie tego dziecka. Uważam, że samotne matki, które robią sobie dziecko z przypadku i ciągną kasę od podatników to głupie idiotki. Wspieranie ich prowadzi tylko i wyłącznie do rozmnażania się idiotów. Idiokracja jak się patrzy.

Weź przestań mi wmawiać, że myślę tylko o sobie, bo w przeciwieństwie do ciebie nie kieruję się po prostu tylko i wyłącznie emocjami, a patrzę do czego prowadzi socjalistyczne wspieranie idiotów.

W zasadzie do odnosi się do każdej pomocy społecznej dla rodzin, które nie są w stanie utrzymać swojego potomstwa. To jest czysta maszynka produkująca idiotów. Większe koszta na przyszłość, bo przecież oni też będą sobie robić dzieci jak rodzice i liczyć na twoją pomoc.

Poza tym nie wspominając już, że uczysz tych, którzy mogli by sobie poradzić, ale nie są leniwi, że to jest ok, bo państwo zapłaci.

No i oczywiście zachęca to kobiety do zakładania niepełnych rodzin skoro ojca może zastąpić rząd.

Tak brawo. Genialne rozwiązanie popierasz!

Tak się kończy idiotyczne kierowanie się emocjami. Tak więc daruj sobie tanie chwyty emocjonalne.
Jakby ktoś miał wątpliwości to potwierdzam: Tak jestem zjebanym prawakiem, który każdego dnia zjada niemowlaka. Hitler to mój idol, a Stalin to dziadek. Ogólnie chcę siać zło i spustoszenie. Czy cokolwiek jeszcze tam lewica przypisuje ludziom o moich poglądach.

Oczywiście nienawidzę kobiet, bo jestem prawiczkiem. Inaczej nie może być.
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
Puszczalska - skąd się biorą podwójne standardy? - hipokryzja feminizmu - przez fertenbitenhiy - 18.08.2014, 07:12

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości