Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Puszczalska - skąd się biorą podwójne standardy? - hipokryzja feminizmu
Iselin napisał(a):Wszyscy, to znaczy kto? Nie zauważyłam, żeby wszyscy tak uważali. Może tak uważają po prostu najgłośniejsi z tych, których masz okazję słuchać.

Wszyscy to znaczy wszyscy adwokaci tego systemu i wszystkie przedmioty (bo przecież nie podmioty) tego systemu, które słyszałem.

A konkretnie kto powiedział coś innego i co powiedział?

Iselin napisał(a):Przecież tłumaczyłam.

Nie wykluczam, że jestem ślepy, więc możesz zacytować albo odesłać mnie do właściwej wypowiedzi?

Iselin napisał(a):ZUS akurat jest do bani.

ZUS jest najbardziej jaskrawym przykładem tego jak działa państwo.

Iselin napisał(a):Nie z czyichś, tylko ludzi, którzy na przykład od ludzi, z którymi łączy mnie pewna wspólnota a także, którzy kiedyś za moje podatki chodzili do szkoły i leczyli zęby.

Czyli spodziewasz się, że organizacje charytatywne będą działać w oparciu o środki ludzi, którzy nie mieszkają w Polsce? Wiesz, że w ten sposób potwierdzasz to co pisał Idiota o niszczeniu więzi społecznych przez instytucje?

Iselin napisał(a):Poza tym przyjmując od kogoś stale pieniądze, ryzykujesz się, że wplączesz się w układ wdzięczności i zaczniesz się na przykład czuć nieswojo, wyrażając głośno poglądy, które nie podobają się darczyńcy czy żyjąc niezgodnie z jego zasadami.

Od organizacji charytatywnej też?

Iselin napisał(a):Zadaniem pomocy instytucjonalnej

Doświadczenie pokazuje, że instytucje tych zadań nie spełniają, a w każdym bądź razie nie robią tego dobrze. Niemniej, kwestia nie w tym jakie są zadania instytucji, lecz ich wpływ na relacje społeczne.

Iselin napisał(a):Nawiasem, mówiąc, formą pomocy instytucjonalnej jest też prawo do pełnomocnika z urzędu.

J.w.

Iselin napisał(a):młodocianych korwinistów

Nie jestem młodocianym korwinistą.
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
Puszczalska - skąd się biorą podwójne standardy? - hipokryzja feminizmu - przez Socjopapa - 06.02.2015, 13:36

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości