06.11.2006, 00:18
Czy ktos z zacnych forumowiczow byl moze wczoraj w Spodku na koncercie Kultu ? To czemu sie nikt nie przywital ? :>
Jak wrazenia ? Widac, po Kaziku, ze juz ma swoje lata... meczy sie coraz szybciej... ale nie zawiodl nas, gral niemal do upadlego.
Zaintrygowalo mnie to, ze na koniec kleknal i sie przezegnal.... jak to sie ma do jego piosenek ? :roll:
Wielki plus takze za jego slowa "mozecie sie wymieniac moimi piosenkami, tylko nimi nie handlujcie". Mam tylko nadzieje, ze bedzie o tym pamietal
Jak wrazenia ? Widac, po Kaziku, ze juz ma swoje lata... meczy sie coraz szybciej... ale nie zawiodl nas, gral niemal do upadlego.
Zaintrygowalo mnie to, ze na koniec kleknal i sie przezegnal.... jak to sie ma do jego piosenek ? :roll:
Wielki plus takze za jego slowa "mozecie sie wymieniac moimi piosenkami, tylko nimi nie handlujcie". Mam tylko nadzieje, ze bedzie o tym pamietal
Null pointer exception


To był sam... Spirytus
:lol2: