Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki prezent dla wierzących?
Smutek 
Mam problem, moja ciocia jest bardzo wierzącą osobą i uwielbia różne akcesoria związane z religią... ja nie bardzo mam pojęcie w tym temacie, a muszę kupić jej jakiś prezent  Zdezorientowany Ma ktoś może podobne doświadczenia? Może jakieś pomysły?  Huh
Odpowiedz
Może wypadałoby najpierw napisać w co wierzy twoja ciotka bo religii na tym świecie są tysiące, więc nie wiem czy mam doradzić posążek Buddy, Koran czy figurkę papieża.
Odpowiedz
Spam. Był już taki temat. Chyba się cyniczny robię...
Sebastian Flak
Odpowiedz
Św Woda z Lourdes, we flakoniku w kształcie Matki Boskiej.
I hear the roar of big machine
Two worlds and in between
Hot metal and methedrine
I hear empire down

Odpowiedz
Różaniec który świeci w nocy- można zawiesić na na ścianie, Kalendarz ze świętymi itp.
Odpowiedz
hmm... http://divine-interventions.com/religioustoys.php
"Chociażbym chodził ciemną doliną zła się nie ulęknę, bo będę w niej największym skurwysynem" (Ps23,4 vs forum postapo)[url=http://blog.wiara.pl/alla86/2007/04/27/chociazbym-chodzil-ciemna-dolina-zla-sie-nie-ulekne-bo-ty-jestes-ze-mna-ps234/][/url]
Odpowiedz
angorek333, zawsze wydawało mi się, że wśród wojujących ateistów jest nadpodaż różnych zboków i fetyszystów. Dzięki, że potwierdziłeś moje przypuszczenia Duży uśmiech
"...zażarty absolutysta, wściekły teokrata, nieprzejednany legitymista, apostoł potwornej trójcy złożonej z papieża, króla i kata, zawsze i wszędzie broniący najtwardszego, najciaśniejszego i najbardziej niewzruszonego dogmatyzmu, mroczna postać rodem z ciemnych wieków..."
Odpowiedz
Krzyrz zrobiony z bursztynu, myślę, że spodoba.
Albo znajdźcie jakiś hinduskie bóstwo, albo Buddę, to też może być miła niespodzianka. Ale tutaj trzeba podejść ostrożnie, zależy kto co lubi i czy naprzykład człowiek ma poczucie humoru. Czy można osobie zaproponować Makaronowego potworka, czy nie. Albo bogini grecką Temidę... zależy kto co lubi. Uśmiech
Odpowiedz
z rekwizytów to jw, jakiś ozdobny Zdezorientowany różaniec będzie spoko. jak czyta to może jakaś książka? biblię ciocia pewnie ma, ale może jakieś myśli znanych postaci katolickich - ks. Twardowski, Kaczkowski? albo album ze zdjęciami sanktuariów.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości