Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fundacja prosi o pomoc
#1
Witam wszystkich,
To jest małe ogłoszenie o charakterze non  profit.  Liczę na to, że nikt się nie obrazi – choć to być może temat nieco odbiegający od zagadnień forum.
Mianowicie fundacja Training Projects, z którą jestem związany , otwiera kolejną edycję procesu grantowego dla każdej zainteresowanej organizacji społecznych i charytatywnych. Zapraszamy do składania wniosków o gotówkowe dofinansowania o wartości dwudziestu tysięcy złotych. Wsparcie na działania wolontariackie dla osób uczących się, wszelkie formy uczenia innowacyjnych postaw oraz likwidację barier biurokratycznych. Z grantów wyłączeni są partie polityczne, organizacje religijne, jednostki administracji publicznej, firmy.  Na tej stronie można znaleźć info dla chętnych: http://www.szkolenia-menedzerskie.pl/fundacja-granty 
Nie ma sztywnego dnia do którego przyjmowane są aplikacje – wszystkie czytane są na bieżąco i cały rok.  
Pozdrawiam serdecznie,
Rafal
PS. Nie odbierajcie prosze powyższego wpisu jako darmowej promocji – chodzi o niedochodowy projekt dla organizacji charytatywnych.
Odpowiedz
#2
Witam serdecznie,
To będzie nietypowe ogłoszenie o charakterze społecznym. Wierzę, że nikt nie poczuje się nim urażony – choć to temat odrobinę inny niż zwykłe dyskusje na forum.
Mianowicie fundacja Training Projects, w której pracuję zaprasza wszystkich do tegorocznej edycji akcji „HRowcy Dzieciom”. Jeżeli Twoja firma organizuje jakiekolwiek projekty charytatywne dla dzieci z domów dziecka – możesz jako rekompensatę wygrać bezpłatne szkolenia dla swojej firmy. Udział w zajęciach finansuje nasza fundacja. Na tej stronie więcej informacji : http://www.szkolenia-integracyjne.pl/HRdzieciom
W zeszłym roku warsztaty dostały od nas m.in. Mostostal Zabrze, SKC HAAS, Conbelts. Ujmujące było to, że przesyłano bardzo różnorodne działania dla domów dziecka: od przedstawień teatralnych przez kursy języków obcych po treningi sportowe. Nie jedynie dotacje na konto domu dziecka.
Jeśli ktoś nie da rady aplikować w tegorocznej rundzie programu, zachęcamy do udziału w następnych. Nabór odbywa się co roku.
Zapraszamy,
Rafal
PS. Nie odbierajcie prosze powyższego wpisu jako spamu – chodzi o akcję charytatywną dla stowarzyszeń i fundacji.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości