Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Świat w przyszłości
(Wczoraj, 14:32)Baptiste napisał(a): Mikroturbiny w naczyniach? Panie, to dramat dla prawidłowego ciśnienia krwi i problem z zarastaniem podobny do tego, który spotyka stenty.

Dla nadciśnieniowców idealnie. Żeby nie wprowadzać nic do naczyń lepiej czerpać bezpośrednio z siły skurczów serca albo wiatrak w jamie ustnej odbierający energię oddechom.
Odpowiedz
To przecież dopiero im ciśnienie wzrośnie
"Obrońcy" życia = mordercy kobiet

"Sranie na meczet jako wyraz pogardy, który ma dotrzeć do świadomości innych takze jest przejawem patriotyzmu." - Krystkon
Odpowiedz
(Wczoraj, 18:35)Dragula napisał(a): To przecież dopiero im ciśnienie wzrośnie

Ale to przed turbiną, bo za turbiną już spadnie, patrząc w kierunku przepływu. Najlepiej zamontować przy samej pompie ale wody obciążenie pójdzie na pompę i ta się szybciej rozleci zgodnie z zasadą przeciążenie = zmęczenie materiału.

Toteż, żeby nie obciążyć narządów wewnętrznych i nie doprowadzić do ich szybkiego zużycia lepiej pobór energii wyprowadzić na zewnątrz. Zaprzęgasz takiego w kierat i niech zapierdala.

Ale zauważ jakie dziwne, wszystko co stwarza opór jak np. turbina w krwiobiegu odbiera krwi energię ruchu ale dodaje krwi tyle samo energii wiązania, sama turbina natomiast zyskuje energię ruchu ale wskutek przeciążenia męczy się i rozpada tracąc energię wiązania. Jak to działa, że to co zwalnia jednocześnie związuje się a to co przyspiesza jednocześnie rozpada się?

Ach wiem ruch przekształca się w ciało a ciało w ruch? Spowolnienie = synteza a przyśpieszenie = rozpad?

No tak ale kto mi w to uwierzy? Oczko

Skoro już się wygłupiamy, bo gdyby spróbować być poważnym na tym padole łez, trzeba byłoby zważyć się jak Lepper, to przychodzi mi na myśl głupkowate pytanie czy pęknięcie tafli szkła to reakcja łańcuchowa ta sama co płomień? Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości