Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jego wysokosc, Jezus Chrystus, Krol Polski !
#1
Bo twoje jest krolestwo, potega i chwala na ziemi... Amen.

Czy Sejm ogłosi Jezusa królem Polski?
"Rzeczpospolita": Czy Sejm ogłosi Jezusa królem Polski? - zastanawia się gazeta, która dotarła do projektu uchwały złożonej w tej sprawie marszałkowi Sejmu Markowi Jurkowi przez grupę 46 posłów z PiS, LPR i PSL.
Sygnatariusze dokumentu nie chcą się z nim afiszować. Mimo, że projekt od kilku tygodni był gotowy, trzymali go w tajemnicy. Po ujawnieniu afer z neonazistami w LPR i molestowania w Samoobronie nie było politycznego klimatu do rozpoczęcia rozmów o Bogu.

Boimy się, że podczas sejmowej dyskusji nad uchwałą zostaną splugawione największe świętości, mówi jeden z inicjatorów uchwały Artur Górski z PiS. Jednak tuż przed świętami posłowie nabrali odwagi. Liczą, że krytykę opozycji złagodzi bożonarodzeniowy nastrój.

Inicjatorzy uchwały przekonują, że za nadaniem Chrystusowi tytułu Jezus Król Polski przemawiają argumenty historyczne i teologiczne.

Projekt uchwały będzie przedstawiony do zaopiniowania Konferencji Episkopatu Polski; nastąpi to niezwłocznie - deklaruje marszałek Jurek. Abp. Marian Gołębiewski, który o inicjatywie poselskiej dowiedział się od "Rzeczpospolitej" popiera pomysł ale podchodzi do niego nieufnie. "To bardziej dziedzina Kościoła niż poselska, mówi.

Zdaniem przewodniczącego SLD Wojciecha Olejniczaka taka uchwała jest próbą wprowadzenia państwa wyznaniowego.


http://wiadomosci.onet.pl/1453266,11,item.html

Zazwyczaj para krolewska jest malzenstwem. Gdyby Jezus zostal mezem swojej matki to mowilibysmy tu o kazirodztwie. Prawda ? I kto go tak urzadzi ? Jego wlasni wyznawcy :roll:
Null pointer exception
Odpowiedz
#2
Nie wiem, czy się śmiać, czy płakać :?

Może to jakiś żart świąteczny, cy coś, bo jeżeli polityk w kraju demokratycznym juz wpada na taki pomysł, to nie jestem pewien, czy taki człowiek pracuje w odpowiednim zawodzie...

Ale gdyby do tego doszło (nie daj boże) to chyba tylko negatywnie wpłynie na wizerunek kościoła i ogólnie opinie na temat tej organizacji, a już na pewno owi politycy nie posiedzą długo na swoich stołkach (oby, bo z tym narodem, to nigdy nic nie wiadomo :?

Poza tym my przecież już mamy jednego władcę (władczynię) - jego starą Duży uśmiech
Tylko jakoś dziwnym trafem ta "Królowa" ma nas totalnie w dupie...
"NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI, JESTEM TYLKO JA"
Odpowiedz
#3
Czy tym leniom nie przychodzi do głowy już żadna mądrzejsza ustawa, że będą się zajmować pierdołami nie mającymi ŻADNEGO wpływu na rządzenie krajem? No może oprócz skutecznego ośmieszenia go, bo to im zawsze się udawało.
Cytat:Projekt uchwały będzie przedstawiony do zaopiniowania Konferencji Episkopatu Polski; nastąpi to niezwłocznie - deklaruje marszałek Jurek. Abp. Marian Gołębiewski, który o inicjatywie poselskiej dowiedział się od "Rzeczpospolitej" popiera pomysł ale podchodzi do niego nieufnie. "To bardziej dziedzina Kościoła niż poselska, mówi.
To może najlepiej wywalić tą poselską hałastrę i od razu napisać że rządzi episkopat? Przynajmniej będzie każdy będzie widział kto tak naprawdę rądzi i nie trzeba będzie płacić diet na 460 (p)osłów.
Cytat:Zdaniem przewodniczącego SLD Wojciecha Olejniczaka taka uchwała jest próbą wprowadzenia państwa wyznaniowego.
A oprócz tego próbą zrobienia z Polski pośmiewiska całej Europy. Chyba zadaniem polskich posłów nie jest polepszanie humoru całej Europy na święta?
Odpowiedz
#4
Cytat:Zazwyczaj para krolewska jest malzenstwem. Gdyby Jezus zostal mezem swojej matki to mowilibysmy tu o kazirodztwie. Prawda ? I kto go tak urzadzi ? Jego wlasni wyznawcy
Nie dość, że grzech sodomski, to jeszcze najwyższa władza w rękach Żyda!
Zgroza!!!
[Ok. Już nie plugawię największych świętości- w końcu mamy święta.]
Like a flash of light in an endless night
Life is trapped between two black entities /.../
Odpowiedz
#5
Najzabawniejsze ze oni do tego zupelnie powaznie podchodza...
Odpowiedz
#6
Nie bedzie mna rzadzila żydowska krew. Raz moge byc antysemita.
Null pointer exception
Odpowiedz
#7
Pierwsza myśl, jaka mi przyszła do głowy po wejściu do tego wątku, to - uwaga - KACZKA DZIENNIKARSKA Szczęśliwy Szczęśliwy Szczęśliwy
pieprzona_lumpenliberałka (dawniej Maria z Magdali)
***
Jak to możliwe, że tak wielu ludzi skłonnych jest uwierzyć w istnienie głównego bohatera pewnej bardzo starej, wielotomowej sagi, podczas gdy inne opowieści (czasem równie stare) uznają za mitologię lub literaturę fantastyczną i - jedynie jako zwykli ich miłośnicy - poszukują tylko jego odzwierciedlenia w rzeczywistości?
Odpowiedz
#8
No to mamy żydowski zamach stanu :wink: i próbę obalenia republiki. Obrońcy republiki (rzeczypospolitej) łączcie się!
Odpowiedz
#9
Należu napisać do Komisji Europejskiej że 46 posłów próbuje obalić demokrację w Polsce a na jej miejsce wprowadzić monarchię, w dodatku absolutną i kazirodczą. Psołowie którzy to wymyślili powinni natychmiast wylecieć za niepoczytalność. Raczej im by to wyszło na dobre bo wszystkie kabarety biłyby się o ludzi z takimi pomysłami. Zarabialiby może trochę mniej ale za to nikt nie mówiłby że źle wykonują swoją robotę.
Odpowiedz
#10
E no kur**! Może jeszcze to On przez natchnionych biskupów będzie wydawał nowe dekrety itp. Czy Ci kretyni nie widzą że nie są już śmieszni w oczach Europy tylko żałośni?

Idę na katolika.pl założyć temat Język
Michał Wójtowicz

Religion can never reform mankind because religion is a slavery


Cytat:
pilaster napisał(a):Proszę zwrócić uwagę, że nawet osoby nie podejrzewane o sympatię do Krk, jak Śsz, przyznają, że reakcja na "pedofilię" jest czysto emocjonalna, instynktowna, nie mająca żadnego uzasadnienia racjonalnego

Nadal Pilaster nie wyjaśnił nam czy jest idiotą i nie zrozumiał co napisał ŚS czy jest manipulatorem i specjalnie wyciaga błędne wnioski.
Odpowiedz
#11
Od roku jestem zarejestrowany w newsletterze CNN i zbieram na maila wszystkie informacje o Polsce jakie ukazują się w tej stacji.

Dziś otrzymałem kolejnego maila - po 16 dniach przerwy, co jest zwykłym okresem, bo średnio co dwa tygodnie pojawia się tam jakaś informacja o Polsce. "'Make Jesus king of Poland' call"

http://www.cnn.com/2006/WORLD/europe/12/...index.html

Jak nas widzą, tak nas piszą. Smutny
Odpowiedz
#12
A teraz drogie dzieci spójrzmy na sprawe na "chłodno".

Po pierwsze (cytuję za onetem):

Projekt uchwały będzie przedstawiony do zaopiniowania Konferencji Episkopatu Polski; nastąpi to niezwłocznie - deklaruje marszałek Jurek


Czy episkopat polski jest organem rządowym? ministerstwem? międzynarodową grupą bezstronnych specjalistów?


Inicjatorzy uchwały przekonują, że za nadaniem Chrystusowi tytułu Jezus Król Polski przemawiają argumenty historyczne i teologiczne.


Jakie?!
Nie wiadomo nawet czy ktoś taki jak Ieszua z Nazaretu w ogóle istniał.
A jeśli nawet: umarł 1000 lat zanim powstała Polska. Jak mógł być jej królem. Był on w ogóle kiedyś na naszych terenac (o ile istniał?) ?

Kolejna sprawa:
Nie wiem czy pamiętacie ale kilkaset lat temu król Jan Kazimierz mianował Maryję królową polski. A teraz Jezus ma być królem.
Promowanie kazirodztwa?


A wszystkim tym którzy sądzą że ten pomysł to tylko dowcip (miejmy taka nadzieję), przypominam że kilka miesięcy temu nasi posłowie przegłosowali ustawę o autentyczności cudu na jasnej górze , czyli że klasztor sobie lewitował uciekając przed kulami wystrzeliwanymi z armat złych szwedów UśmiechP.S.
http://www.bezgranic.net.pl/index.php?d=...n=3&id=165
Odpowiedz
#13
dGrey napisał(a):Może to jakiś żart świąteczny, cy coś, bo jeżeli polityk w kraju demokratycznym juz wpada na taki pomysł, to nie jestem pewien, czy taki człowiek pracuje w odpowiednim zawodzie...
Czemu się dziwisz, że to się dzieje akurat w państwie demokratycznym? Tych posłów jest 46, czyli 1/10 sejmu, a myślę, że około 10% narodu ten pomysł mógłby się spodobać. Robią więc co do nich należy zgodnie z wolą tych 10% Polaków, która na nich głosowała. Czy dlatego, że są mniejszością nie mogą realizować własnych pomysłów? :?

Adam_S napisał(a):Czy tym leniom nie przychodzi do głowy już żadna mądrzejsza ustawa, że będą się zajmować pierdołami nie mającymi ŻADNEGO wpływu na rządzenie krajem?
W gruncie rzeczy lepiej by zajmowali się takimi nieszkodliwymi głupotami niżby mieli np "naprawiać gospodarkę". Wszelkie takowe próby kończyły się z reguły katastrofą, tak jak inne "mądre ustawy".

Adam_S napisał(a):Należu napisać do Komisji Europejskiej że 46 posłów próbuje obalić demokrację w Polsce a na jej miejsce wprowadzić monarchię, w dodatku absolutną i kazirodczą. Psołowie którzy to wymyślili powinni natychmiast wylecieć za niepoczytalność.
Za niepoczytalność powinien także pójść ten, kto uważa, że ustanowienie Jezusa Królem Polski zagraża demokracji :wink:

Al Rahim napisał(a):Projekt uchwały będzie przedstawiony do zaopiniowania Konferencji Episkopatu Polski; nastąpi to niezwłocznie - deklaruje marszałek Jurek

Czy episkopat polski jest organem rządowym? ministerstwem? międzynarodową grupą bezstronnych specjalistów?
To tylko rząd ma prawo wydawać jedynie słuszne opinie? A międzynarodowa grupa bezstronnych specjalistów brzmi jak utopia z marksistowskich rojeń. Uśmiech
Rząd nie rozwiązuje problemów, on je finansuje
Odpowiedz
#14
Czy Jezus kiedykolwiek chcial byc ziemskim krolem ? Mianowanym przez ludzi ? Co na ten temat mowi Biblia ? :roll:

BOZE, CHRON NOWEGO KROLA POLSKI !
Null pointer exception
Odpowiedz
#15
I rzekł:

"moje Królestwo nie jest z tego świata"

Dalej nie pamiętam jak ten cytat leciał przy rozmowie z poncjuszem Piłatem

A w ogóle gdzie jest bychu i wszyscy super obeznani? Na pewno jakś chaczyk w bibli wynajdą.

Poza tym, i tak wszystko ginie to w kwesti autentyczności przekazu ewangelii
[SIZE="1"]. MRU .
............
[/SIZE]
Odpowiedz
#16
Nie przejdzie. Nawet Kościół podchodzi do tego pomysłu sceptycznie.
Back to the primitive
Fuck all your politics
Odpowiedz
#17
KBr napisał(a):Nie przejdzie. Nawet Kościół podchodzi do tego pomysłu sceptycznie.
Wszak polacy są bardziej katoliccy niż papież!
Odpowiedz
#18
Jezus Królem Polski? Równie dobrze mogliby zrobić Królewnę Śnieżkę premierem (a siedmiu krasnoludków ministrami).

Niech dla katolików Jezus będzie nawet Imperatorem i Carem Wszechpolski - ich wiara, ich problem. Tylko dlaczego niektórzy z nich (ta najgłupsza głupia część Język ) chcą do zrealizowania swoich chorych pomysłów (czyli przylizaniu się na siłę Kościołowi, który zawsze może się odwdzięczyć przy okazji następnych wyborów) instytucje państwowe? Po co im mieszać religię do prawa? Ja rozumiem, że (p)osłów z SamoPiSu Polskich Rodzin ( Język ) pociąga myśl o stworzeniu z Polski katolickiej wersji Iranu, ale mogliby sobie odpuścić.

Teksty o "argumentach historycznych i teologicznych" można rozbić psu o kant d**y. Po pierwsze: nie ma żadnego niepodważalnego dowodu na to, że ktoś taki jak Jezus istniał (a tym bardziej o tym, że miał jakiekolwiek związki z Polską). Po drugie: powoływanie się na teologię chyba nie jest najlepszym pomysłem...

Że episkopat się ucieszył, to się nie dziwię. Jak dają - i to za darmo - to trzeba brać. Inna sprawa, że panowie biskupi nie wzięli (jak zwykle zresztą) pod uwagę kto i w jakim celu daje. Ale to już ich problem.
Odpowiedz
#19
Z drugiej strony... wszka wiadomo od zawsze, ze Jezus byl Polakiem Pomysł i popieral braci Kaczynskich Pomysł I szczerze nie znosil lumpenliberalow i wyksztalciuchow z PO. A komunistami sie brzydzil.
Null pointer exception
Odpowiedz
#20
Athei Overlord napisał(a):A komunistami sie brzydzil.
No szczególnie ze sam nim był Uśmiech .
"I watched with glee
As your kings and queens
Fought for ten decades
For the Gods they made"


Guns'n'roses - Sympathy For The Devil

"Fakty nie przestają istnieć z powodu ich ignorowania."

Aldous Huxley

"This is your life and it's ending one minute at a time"
Fight Club
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości