Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jego wysokosc, Jezus Chrystus, Krol Polski !
I powiedzial Predator do Arnolda:

"Dam Ci królestwa całego świata i chwałę ich, bo moje są i komu chcę, daję je.

"Królestwo moje nie jest z tego świata"
Null pointer exception
Odpowiedz
Athei Overlord napisał(a):Czy Jezus kiedykolwiek chcial byc ziemskim krolem ? Mianowanym przez ludzi ? Co na ten temat mowi Biblia ? :roll:

BOZE, CHRON NOWEGO KROLA POLSKI !
biblia mówi żeby jeść koszernie.
czy trzeba będzie heilować królowi?
Odpowiedz
Mam jednak propozycję. Zaproponujmy swojego króla! Wystarczy 100 tyś. podpisów Duży uśmiech

[Obrazek: eaphv0.jpg]
Odpowiedz
Tjaa, i wolna elekcja: Jezus kontra Elvis. Duży uśmiech
Back to the primitive
Fuck all your politics
Odpowiedz
wystarczy założyć stronę elviskrólempolski.pl aby rozpropagować ideę, na pewno była by jakieś wzmianki w prasie i radio Uśmiech może nawet tv. kto wie, może 100 tyś. by się zebrało Duży uśmiech ale byłyby jaja.
btw ma ktoś zdjątko w tym jego białym (królewskim) kostiumie?

p.s. jakby elvis został królem to kaczor przestałby być prezydentem przed końcem kadencji :]
Odpowiedz
KBr napisał(a):Tjaa, i wolna elekcja: Jezus kontra Elvis. Duży uśmiech
myślę, że elvis jest wciąż bardziej przebojowy Duży uśmiech stawiam na elvisa!
Odpowiedz
ale jest alternatywa:
[Obrazek: ascover02gg9.jpg]
Duży uśmiech
Odpowiedz
Przynajmniej jest jeden plus - oszczędność na cyrku zwanym wyborami.
Zaglądali mi do toreb, zaglądali do waliz, do dupy nie zajrzeli, a tam miałem socjalizm.

Bohdan Smoleń ®
Odpowiedz
widze że wątek schodzi na temat kogo wybrać na króla, no cóż, ponieważ siebie za bardzo nie wypada, to moja propozycja:

Jerzy Stuhr

I proponuje wydzielić wątek z propozycjami.
[SIZE="1"]. MRU .
............
[/SIZE]
Odpowiedz
Odpowiedź niedoszłych namiestników:

Chrystusowi nie jest potrzebna deklaracja Sejmu, że jest królem naszych serc" - powiedział bp Tadeusz Pieronek. Posłowie niech się zajmą tym, co z konstytucji wynika, a niech zostawią pole działania dla instytucji religijnych, dla Kościoła, który w tej sprawie ma stanowisko jednoznaczne. Określił je Chrystus: "Ja jestem królem i po to przyszedłem na świat, aby dać świadectwo prawdzie. Każdy, kto jest z prawdy, słucha mojego głosu". I to stwierdzenie jest zupełnie wystarczające dla człowieka, który wierzy - podkreślił bp Pieronek.
Abp warszawsko-praski i przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski ds. Środków Społecznego Przekazu Leszek Sławoj Głódź, odnosząc się do inicjatywy poselskiej, powiedział: Niech murarz buduje mieszkania, krawiec szyje ubrania, a posłowie niech nie wtrącają się do tego, na czym się nie znają. Posłowie powinni się modlić i pokutować, to im na dobrze wyjdzie - dodał.
Metropolita lubelski abp Józef Życiński podkreślił, że wyznaczanie roli Chrystusa w ludzkich sumieniach nie należy do kompetencji Sejmu. Zaznaczył, że formułując tę propozycję, zapewne wiele osób miało dobre intencje. Jednak jest to propozycja absolutnie niemożliwa do przyjęcia - powiedział dziennikarzom.
Abp Życiński podkreślił, że wybór Chrystusa "na króla naszego życia" dokonuje się "w głębi sumień" ludzkich. Natomiast jakiekolwiek próby regulacji administracyjnych świadczą o głębokiej nieświadomości, czym w istocie jest religia - zaznaczył.

No, już koniec tej uciechy. Język
Like a flash of light in an endless night
Life is trapped between two black entities /.../
Odpowiedz
K****a... Do czego to doszło w tym kraju, żeby Kościół Katolicki musiał hamować proces klerykalizacji państwa :lol2:
Odpowiedz
Jest to kompromitacja posłów koalicji. Brak słów.

Wiadomo, że nie przejdzie ten pomysł, ale trzeba się zastanowić w jakim kierunku zmierza nasz kraj. Jest tyle ważnych spraw a oni zajmują się czymś takim. Po prostu żenada. To już nie jest nawet śmieszne. Ludzie, którzy zasiadają w ławach poselskich ośmieszają Polskę na cały świat.

Po prostu znalazła się grupa kretynów, którzy chcą trochę zabłysnąć przed obywatelami i wyjść z cienia swoich kolegów. Jeszcze raz to powtórzę: KOMPROMITACJA! :?
Odpowiedz
kkap napisał(a):K****a... Do czego to doszło w tym kraju, żeby Kościół Katolicki musiał hamować proces klerykalizacji państwa :lol2:
Słuszna uwaga ;-)
charm is deceptive
beauty is fleeting

http://www.youtube.com/watch?v=njuqQFRBcV4
Odpowiedz
juzew napisał(a):
kkap napisał(a):K****a... Do czego to doszło w tym kraju, żeby Kościół Katolicki musiał hamować proces klerykalizacji państwa :lol2:
Słuszna uwaga ;-)
z tego co pamiętam to był jeden z mechanizmów sekularyzacji i laicyzacji na zachodzie, szczególnie we Francji Uśmiech
państwo coraz silniej ingerowało w sprawy wewnętrzne kościoła w tym sprawy doktrynalne, a nie tylko personalne. katolicy broniąc się optowali za oddzieleniem kościoła pod państwa i religii od sfery publicznej. u nas mamy taką samą sytuację.
Odpowiedz
Moja pierwsza reakcja na tą wiadomość: O kurwa!

To może niech nie poniżają Jezusa do rangi króla, tylko od razu go ustanowią Pierwszym Chrześcijańskim Faraonem Polski! Jezus był przecież polakiem, bo pochodził od Dawida, a Dawid to imię polskie.

Zamiast rady ministrów będzie rada apostołów - tak bardziej katolicko będzie brzmiało. Może zamiast tego idiotycznego ptaka w godle Polski damy krzyż z trupem ?
Boga nie ma. Uwierz w siebie.
Odpowiedz
I WIEMY KTO za tym stoi

m.in. posel ZAWISZA z PiS

Zapamietamy. Oczywiscie z tego powodu, ze cnotliwych ludzi nalezy zachowywac w pamieci. "Zachowajmy ich w naszej pamieci, a swiatlosc wiekuista......." :roll:
Null pointer exception
Odpowiedz
Athei Overlord napisał(a):I WIEMY KTO za tym stoi

m.in. posel ZAWISZA z PiS

Zapamietamy. Oczywiscie z tego powodu, ze cnotliwych ludzi nalezy zachowywac w pamieci. "Zachowajmy ich w naszej pamieci, a swiatlosc wiekuista......." :roll:
Hehe. Patrzcie na jego życiorys. Prawie w każdym zdaniu jest jakiś akcent katolicki, chrześcijański itp... Facet świeci katolicyzmem na kilometr. On jest chyba bardziej katolicki od samego wielkiego mistrza dżedaj (JP2).
Boga nie ma. Uwierz w siebie.
Odpowiedz
Piotrek napisał(a):On jest chyba bardziej katolicki od samego wielkiego mistrza dżedaj (JP2).
"albowiem tylko dżedaj może pokonać dżedaj"
[SIZE="1"]. MRU .
............
[/SIZE]
Odpowiedz
Zamiast rady ministrów będzie rada apostołów - tak bardziej katolicko będzie brzmiało. Może zamiast tego idiotycznego ptaka w godle Polski damy krzyż z trupem ?

A do Afganistanu wysłać Żołnierzy Chrystusa z krucjatą :twisted:

Pozdrawiam
Odpowiedz
Wszechpolakow, NOPkow, ONRkow, Combatow, ludzi z polonica.net - tam moga ginac w spokoju. Szybko i masowo.
Null pointer exception
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości