Ankieta: Jak wypadły wyniki testu na opetaie ?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak, symptomy potwierdzają , że jestem opętany
0%
0 0%
Z całą pewnością jestem opętany
0%
0 0%
Byłem opętany wielokrotnie, lecz teraz mnie lepiej
0%
0 0%
Uwzględniajać informacje sądzę,że wszyscy jesteśmy opętani
0%
0 0%
Sądzę, że nie jestem opetany, choć wg. egzorcysty symptomy na to wskazują
0%
0 0%
Razem 0 głosów 0%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak sprawdzić, CZY OPĘTAŁ MNIE SZATAN?
Szatan lubi ludzi smutnych, ze skłonnościami do depresji. Tych, co przeklinają i są nieposłuszni temu, co mówił Chrystus. Jeśli już upatrzy sobie ofiarę, zaczyna swoją diabelską zabawę - zdradza egzorcysta, ks. Andrzej Grefkowicz (49 l.).

Na czym polegają sztuczki złego ducha? - Coś się zewnętrznie dzieje. Słychać kroki, a nikogo nie ma. Światło to gaśnie, to się zapala. Pojawiają się odgłosy przesuwanych mebli, zegar chodzi w odwrotną stronę - opisuje egzorcysta. Zły duch wdziera się też do umysłu. Straszenie przez diabła, czyli nawiedzenia w postaci widzialnego ducha i opresje są grą, dzięki której szatan chce całkowicie zawładnąć człowiekiem. Te opresje to np. duszenie człowieka podczas snu. Człowiek zaczyna się bać wszystkiego. Pojawiają się koszmary nocne, przeżycia na granicy jawy i snu. Człowiek budzi się, mając poczucie czyjejś obecności. - W działaniu szatana chodzi o to, by ukryć, że to on wpływa na to, co dzieje się z człowiekiem. ...

podkreśla ks. Grefkowicz.

Po czym duszpasterz ( zapewne z westchnieniem )  doradza ofierze opętania :

"Atakowany przez złego nie jest bezradny. Pomoże mu ksiądz egzorcysta i modlitwa. Akty ofiarowania miłosiernemu Chrystusowi to tarcze, które chronią przed ciosami złego ducha. Wystarczy krzyknąć: "Panie Jezu ratuj!" i diabeł przegrywa. Różaniec to kule, którymi strzela się w zło jak z karabinu. Trzeba go zawsze mieć przy sobie. - Modlitwa psalmami, czyli wersetami z Pisma Świętego wywołuje u diabła lęk, przed którym drży. Szatan to duch, który ma lęki i depresje przed sakramentaliami, bo go Pan Bóg wygnał z raju. Stąd potrafi atakować tylko tym, czego sam doświadcza. - Dlatego trzeba z nim walczyć, wzywając na pomoc Boga i egzorcystę. - Ale to nie ja pokonuję diabła, tylko Chrystus - podkreśla egzorcysta."

Sądzę, że to bardzo interesujące informacje...szczególnie jak niektórzy mieszkają  w bloku i za każda ścianą mają oni swych- bardzo często-  zwaśnionych sąsiadów  
"W działaniu szatana chodzi o to, by ukryć, że to on wpływa na to, co dzieje się z człowiekiem. ..."
A potem, cóż, podaje antidotum. Gdyby nie było szatana i opętania i nie byłoby egzorcyzmów. A co za tym idzie MAMONY !!!!!!- CZYLI pensji dla księży. Przyznaję problem jest poważny w Polsce, o czym przekonałem się czytając różne religijne mambo - jumbo.

A mnie zastanawia, czy katolicy forumowi mają już te wspomniane symptomy? jeżeli mają, to rzetelność  i lojalność zobligują was do pisania prawdy.  Chodzi mianowicie o :

1 Pojawiają się koszmary nocne
2 Człowiek budzi się, mając poczucie czyjejś obecności
3 Słychać kroki, a nikogo nie ma
4 zegar chodzi w odwrotną stronę

Opowiedzcie jak to jest...Rozumiem, że Szatan nie opętuje  ateistów i antyteistów. Zapewne w opinii chrześcijan ,  być może już jesteśmy opętani samym swoim sprzeciwem, lub przeciwnym stanowiskiem wobec Kościoła.
Na koniec pewne zastrzeżenie; Tak poważne symptomy Szatana i wystarczy tylko powiedzieć inkantacje :
Panie Jezu ratuj?
I od razu diabeł przegrywa?
Gdyby to była prawda, to uważam na cóż się zda sztuka, czy całe to rzemiosło egzorcysty?
A Matka Boska to co ? Nie może uratować?

Użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten post. Powod: Wielkie litery w temacie

Człowiek dwulicowy, jak przystało na chrześcijanina ...

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości