Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trąby powietrzne - na jaką max wysokość może wznieść się krowa?
#1
Jestem ciekawa jak wysoko, w mniejszym stopniu jak daleko w poziomie może wznieść się krowa porwana przez tornado lub trąbę powietrzną?

Bo widziałam kiedyś chyba w telewizji lub na jakichś fotkach w internecie chyba krowę unoszoną przez tornado?

Chodzi mi o to czy ktoś zanotował takie dane z obserwacji w czasie wystąpień tornada lub trąby powietrznej?
Jeśli ktoś teoretycznie policzył możliwe wznoszenie się krowy w powietrzu w oparciu o realne i fizycznie możliwe warunki geograficzne, pogodowe i fizyczne (od fizyki) to również byłabym zainteresowana.

Jestem też zainteresowana żabami porywanymi w grupie ze stawu w czasie tornada, które potem w innym miejscu w poziomie (przesuniętym geograficznie) "spadają z Nieba".
Jak żaby w grupie mają się do krowy - obserwacje realne przy występujących zdarzeniach pogodowych i obliczenia teoretyczne - czy żaby w grupie mogą wznieść się wyżej i przelecieć dalej?


Co z obserwacjami i obliczeniami żyjątek morskich np. muszelki z żywymi małżami lub czymś innym - czy takie coś może być porywane tylko z płytkich warstw mórz przy brzegach lądu lub wysp czy też z głębszych warstw - obszarów mórz?
Jak wysoko i daleko te muszelki z żyjątkami morskimi w czasie tornada lub trąby powietrznej ? morskiej mogą się wznieść i przelecieć?


W których górach - nazwa pasma gór, kraj , rejon geograficzny -- w wysokich strefach gór są skamieniałości typu muszelki z morza - o przyczynę czego jeszcze do niedawna posądzano "biblijny potop Noego" - bo już teraz się potopu Noego o te skamieniałości chyba nie posądza?

Czy ktoś trochę skatalogował te skamieniałości typu z dna mórz znajdujące się i wykryte w wysokich górach?

Chodzi mi o takie dane np.

- Himalaje - maksymalny szczyt 8000 metrów n.p.m -- skamieniałości znalezione wysoko w górach na maksymalnej wysokości 4350 metrów n.p.m - na obszarze około 4 km kwadratowych powierzchni górskiej mierzonej po powierzchni zbocz gór - ilość skamieniałości - 20600 muszelek (dokładność 20%) = 60 kilogramów (dokładność 15%)

widać z tego przykładu, że np. muszelek nie znalezionoby na samym szczycie Himalajów tylko ileś metrów i % niżej - o to mi chodzi.


Jak te znalezione skamieniałości ich wysokość nad poziom morza i odległość od morza mają się do obserwacyjnych i obliczeniowych zdarzeń i możliwość porywania muszelek i żyjątek morskich a także żab i krów na dużą wysokość i przenoszenia na duże odległości w poziomie?
W Niebie są Chóry Anielskie i nie płynie czas.

W Niebie na jednej chmurze 250 aniołów śpiewa 24/7 piosenki np. Lulajże Jezuniu
Anioły stoją w chórze z 5 szeregów a przed nimi leży goły 40  letni Jezus na boku i dłubie w nosie

W Niebie na drugiej chmurze na twardym drewnianym krześle siedzi goła Maryja i słucha 15/6 modlitw z Ziemi. 8/7 śpi, 1/7 robi kupę do nocnika.
 
W każdy pierwszy piątek miesiąca,  goła Maryja przeskakuje na chmurę  z aniołami i  kładzie się goła koło Jezusa i razem dłubią w nosie...

Jezus i Maryja w Niebie są goli, ponieważ kościół twierdzi, że ludzie w Niebie już nic nie potrzebują więc nie potrzebują już ubrań - nawet majtek. Maryja jednak nosi na głowie koronę a na ręce zegarek.


A pełny męskiego wigoru Jezus uprawia tam w 3 piątki 15/1 seks z matką bo innych kobiet tam nie ma. Jezus używa prezerwatywy
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Trąby powietrzne - na jaką max wysokość może wznieść się krowa? - przez gąska9999 - 22.05.2019, 18:36

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości