Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trąby powietrzne - na jaką max wysokość może wznieść się krowa?
Mi jednak chodziło głównie o to co może tornado lub trąba powietrzna.

To z tymi skamieniałościami to był dodatkowy uboczny temat.

Chodziło mi o przenoszenie dużych małych i całkiem małych zwierzątek, żyjątek na maksymalne wysokości i na maksymalny zasięg przenoszenia w poziomie.

Nie ma takich informacji o które pytam w Wiki.

Zasięg lokalny w poziomie przenoszenia to np. 100km, 20km, 2km?
A w pionie?

Chodzi mi o konkrety w tych zjawiskach pogodowych, bo tyle o tym wiem co widziałam na filmach przyrodniczych w telewizji a tam raczej nie było takich informacji.
Chciałabym się czegoś konkretnego tego typu dowiedzieć o tych zjawiskach pogodowych, jako że żyję w XXI wieku a odczuwam brak tej wiedzy - co może może być porwane i co może spaść z nieba, ale chodzi mi jakieś konkretne liczby jak wysoko to się może wznieść i jak daleko może przelecieć, z takim przybliżeniem jak to jest obecnie dostępne.

Chciałabym wiedzieć jak działają tornada i trąby powietrzne, ale chodzi mi o konkretnie takie szczegóły jak napisałam.

No jeszcze chodziłoby mi o takie szczegóły czy porwana przez tornado lub trąbę powietrzną krowa lub żaby ze stawu może wylądować po porwaniu cała i zdrowa, połamana ze wskazaniami na szpital lub martwa w wyniku urazów (tak trochę żartem piszę ale o to mi z grubsza chodzi) .
Jaki związek z tym czy krowa lub żaby ze stawu po wylądowaniu spowrotem na ziemi ma maksymalna wysokość na któą krowa lub żaby się wzniosły oraz inne czynniki jaki mają wpływ na stan zdrowia/zgonu porwanej krowy lub żab?
W Niebie są Chóry Anielskie i nie płynie czas.

W Niebie na jednej chmurze 250 aniołów śpiewa 24/7 piosenki np. Lulajże Jezuniu
Anioły stoją w chórze z 5 szeregów a przed nimi leży goły 40  letni Jezus na boku i dłubie w nosie

W Niebie na drugiej chmurze na twardym drewnianym krześle siedzi goła Maryja i słucha 15/6 modlitw z Ziemi. 8/7 śpi, 1/7 robi kupę do nocnika.

W każdy pierwszy piątek miesiąca,  goła Maryja przeskakuje na chmurę  z aniołami i  kładzie się goła koło Jezusa i razem dłubią w nosie...

Jezus i Maryja w Niebie są goli, ponieważ kościół twierdzi, że ludzie w Niebie już nic nie potrzebują więc nie potrzebują już ubrań - nawet majtek. Maryja jednak nosi na głowie koronę a na ręce zegarek.

A pełny męskiego wigoru Jezus uprawia tam w 3 piątki 15/1 seks z matką bo innych kobiet tam nie ma. Jezus używa prezerwatywy
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
RE: Trąby powietrzne - na jaką max wysokość może wznieść się krowa? - przez gąska9999 - 22.05.2019, 19:17

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości