Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trąby powietrzne - na jaką max wysokość może wznieść się krowa?
To trzeba byłoby wrzucać w tornado jakieś mało_i-ciut-mniejsze czujniki wysokości połączone też z całkiem małymi rejestratorami elektronicznymi 2 parametrów czas-wysokość-n.p.m robiącymi pomiar co 1 sekundę lub 2 sekundy i zbierać wylądowane po przejściu tornada małe przedmioty żeby posprawdzać podróże na wysokość w pionie.

Jest też coś takiego zasięg na wysokość samego tornada - nie mam pojęcia jak duże na wysokość mogą być tornada.

Wiem, że samolot pasażerski do Anglii lata na pułapie 10 000 metrów, nie wiem nawet czy rosyjskie samoloty pasażerskie takie mniejsze na 120 - 150 osób  latające po Rosji też latają na pułapie 10 000 metrów czy niżej, no i samoloty wojskowe typu uzbrojone bombowce jak nadlatują na miejsce wojny lub akcji to na jakiej lecą wysokości jak muszą np. przelecieć 1000 km w poziomie. Nie wiem nawet z jakiej wysokości pada standardowy deszcz z chmur, na jakiej wysokości są chmury z deszczem - a to powoduje u mnie duży dyskomfort psychiczny tak jakbym nie wiedziała ile jest 8 x 9 (=72)

Chciałabym wiedzieć jakie duże na wysokość są tornada i te chmury z deszczem oraz rosyjskie małe samoloty pasażerskie i wojskowe bombowce bo czuję się jak analfabetka w XXI wieku.

Te małe przedmioty wznoszone podnoszone do góry przez tornada to jeszcze mogłyby być teoretycznie wyrzucone do góry ponad wysokość tornada jak rakieta z jakąś siłą wyrzutu od której zależy jak daleko wysoko ponad wysokość tornada mogłyby polecieć - tego też nie wiem i to tez wywołuje u mnie dyskomfort analfabetyzmu.

No i jeszcze chciałabym wiedzieć ile czasu spada kropla z deszczem z chmury z deszczem na ziemię - wyszło mi, że jeżeli chmury są na wysokości 5000 metrów n.p gruntu to kropla z deszczem spada 30 sekund.
W Niebie są Chóry Anielskie i nie płynie czas.

W Niebie na 1 chmurze 250 aniołów śpiewa 24/7 piosenki np. Lulajże Jezuniu
Anioły stoją w chórze z 5 szeregów a przed nimi leży goły 40  letni Jezus na boku i dłubie w nosie

W Niebie na 2 chmurze na twardym drewnianym krześle siedzi goła Maryja i słucha 15/6 modlitw, 8/7 śpi, 1/7 robi kupę do nocnika o 22:00

W każdy pierwszy piątek miesiąca,  goła Maryja przeskakuje na chmurę  z aniołami i  kładzie się goła koło Jezusa i ...

Jezus i Maryja w Niebie są goli, ponieważ kościół twierdzi, że ludzie w Niebie już nic nie potrzebują więc nie potrzebują już ubrań - nawet majtek. Maryja jednak nosi na głowie koronę a na ręce zegarek.

A pełny męskiego wigoru Jezus uprawia tam w 3 piątki 15/1 seks z matką bo innych kobiet tam nie ma. Jezus używa prezerwatywy
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
RE: Trąby powietrzne - na jaką max wysokość może wznieść się krowa? - przez gąska9999 - 22.05.2019, 21:51

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości