Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A tymczasem w .....
A tymczasem po drugiej stronie tęczy:

[Obrazek: 74446569_3380396478669398_13222622081381...e=5E4EB7AA]

xD
"...zażarty absolutysta, wściekły teokrata, nieprzejednany legitymista, apostoł potwornej trójcy złożonej z papieża, króla i kata, zawsze i wszędzie broniący najtwardszego, najciaśniejszego i najbardziej niewzruszonego dogmatyzmu, mroczna postać rodem z ciemnych wieków..."
Odpowiedz
Ma to swój zboczony sens. Skoro doczepianie tęczy do symboli katolickich jest obrazą uczuć religijnych, to doczepianie symboli chrześcijańskich do tęczy jest homofobiczne. Ciekawe kiedy u nas księża domalują Maryję do tęczy, żeby gejowym zrobić na złość.
Odpowiedz
Czy ja wiem czy "Jesus Serce you" jest homofobiczne Wywracanie oczami
Mówiąc prościej propedegnacja deglomeratywna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy tejże wizji.
Odpowiedz
A tym czasem w Chinach:

Opaski EEG mają zamocowaną z przodu diodę LED. Kolor diody określa skupienie ucznia na podstawie fal EEG: niebieski symbolizuje stan zrelaksowany, żółty kolor mówi o skupieniu, a czerwony o najwyższym zaangażowaniu. Każda opaska przypisana jest do konkretnej osoby i wysyła dane w czasie rzeczywistym na komputer nauczyciela oraz do smartfonów rodziców. Dzięki temu wiadomo, które dziecko jest na lekcji skupione, a które myśli o zupełnie innych rzeczach.

https://www.chip.pl/2019/09/chinscy-uczn...ringu-eeg/

Takie będą rzeczpospolite, jakie ich młodzieży chowanie. Cyberkomunizm przestaje być dziedziną fantastycznych dystopii.
Odpowiedz
ZaKotem napisał(a): Dzięki temu wiadomo, które dziecko jest na lekcji skupione, a które myśli o zupełnie innych rzeczach.

Orwell pisał o myślozbrodniach, a teraz powoli zaczyna się to urealniać.
Odpowiedz
A tymczasem w ..... wezwano policję, bo dzieciak wyjął sobie z ust wafelek i schował do kieszeni Uśmiech

https://wiadomosci.onet.pl/opinie/incyde...-i/5s3r0fw
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
Sofeicz napisał(a): A tymczasem w ..... wezwano policję, bo dzieciak wyjął sobie z ust wafelek i schował do kieszeni Uśmiech

Ponoć na "czarnym" (?) rynku takie niepozorne wafle zdobyte u "źródła" (?) osiągają całkiem pokaźne ceny, zwłaszcza przed Halloweenem. Ale to tylko taka hipoteza robocza.

EDIT:

Przy okazji riserczu trafiłem na taki link:

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/sa...ie/6wbf0vh

"Znane od XXII wieku miejsce pielgrzymek zostało sprofanowane."

Dobrze wiedzieć, że jeszcze w XXII wieku katolicyzm będzie miał się dobrze.
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
Spoiler!
Koh 3:1-8 (edycje własne)
Odpowiedz
Mnie to bardzo ciekawi, ile jakiś wariat jest w stanie zapłacić za konsekrowane hostie. W osiemnastym wieku francuska szlachta o zapędach ezoteryczno-satanistycznych karmiła nimi myszy, ale dzisiaj?
Sebastian Flak
Odpowiedz
Gawain napisał(a): Mnie to bardzo ciekawi, ile jakiś wariat jest w stanie zapłacić za konsekrowane hostie. W osiemnastym wieku francuska szlachta o zapędach ezoteryczno-satanistycznych karmiła nimi myszy, ale dzisiaj?

Cóż, nie wiem, czy da się to sprawdzić. Natomiast hostie niekonsekrowane można zamawiać na allegro. Jeżeli z jakichś sobie tylko wiadomych powodów sataniści wolą hostie konsekrowane, to stanowią one dla nich jakąś wartość. Czytałem, że w Kanadzie płaci się za wstęp na takie czarne msze z profanacją konsekrowanych hostii. Nie wiem, jakie zwyczaje mają polscy sataniści, ale jeżeli są one podobne, to byłaby jakaś podstawa porównania.
Wszystko ma swój czas
Spoiler!
Odpowiedz
ZaKotem napisał(a): A tym czasem w Chinach:

Opaski EEG mają zamocowaną z przodu diodę LED. Kolor diody określa skupienie ucznia na podstawie fal EEG: niebieski symbolizuje stan zrelaksowany, żółty kolor mówi o skupieniu, a czerwony o najwyższym zaangażowaniu. Każda opaska przypisana jest do konkretnej osoby i wysyła dane w czasie rzeczywistym na komputer nauczyciela oraz do smartfonów rodziców. Dzięki temu wiadomo, które dziecko jest na lekcji skupione, a które myśli o zupełnie innych rzeczach.

https://www.chip.pl/2019/09/chinscy-uczn...ringu-eeg/

Takie będą rzeczpospolite, jakie ich młodzieży chowanie. Cyberkomunizm przestaje być dziedziną fantastycznych dystopii.

Bardzo dobre narzędzie.
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu rzeczy
.
Odpowiedz
bert04 napisał(a):
Sofeicz napisał(a): A tymczasem w ..... wezwano policję, bo dzieciak wyjął sobie z ust wafelek i schował do kieszeni Uśmiech

Ponoć na "czarnym" (?) rynku takie niepozorne wafle zdobyte u "źródła" (?) osiągają całkiem pokaźne ceny, zwłaszcza przed Halloweenem. Ale to tylko taka hipoteza robocza.
Nie takie jaja robiliśmy sobie w gronie ministranckim.
Powinni nas za to spalić na rydzykowym stosie.

PS. Czyli jednak sataniści są czuli na sacrum. Ciekawostka.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
A ja znowu słyszałem, że strrasznym przestępstwem tych księży było to, że zamiast wezwać policję, to próbowali go dopytać sami. Czyli – tak źle i tak niedobrze.
„Przybądź i bądź, bez zarzutu
Tak dla Tutsi, jak dla Hutu”

– Spięty
Odpowiedz
Żarłak napisał(a):
ZaKotem napisał(a): Cyberkomunizm przestaje być dziedziną fantastycznych dystopii.
Bardzo dobre narzędzie.

No mówię. Nawet już bratni pansłowiański eurazjanizm nie jest potrzebny, pierwszy raz w pisanej historii możemy czerpać wzorce bezpośrednio z samego Środka cywilizacji.

bert04 napisał(a): Jeżeli z jakichś sobie tylko wiadomych powodów sataniści wolą hostie konsekrowane, to stanowią one dla nich jakąś wartość.
A ciekawe, jak Ży... sataniści sprawdzają, czy sprzedawca aby nie oszukuje. Kłują hostię igłą, aż krew pociecze, czy może używają dyndadełka z martwego kota?
Odpowiedz
ZaKotem napisał(a):
Żarłak napisał(a):
ZaKotem napisał(a): Cyberkomunizm przestaje być dziedziną fantastycznych dystopii.
Bardzo dobre narzędzie.

No mówię. Nawet już bratni pansłowiański eurazjanizm nie jest potrzebny, pierwszy raz w pisanej historii możemy czerpać wzorce bezpośrednio z samego Środka cywilizacji.

No to przecież Chiny to żywa dystopia, nie ograniczona przesądami ciemnogrodu. Ledwo co zrezygnowali z inżynierii antynatalistycznej, to zamienił to na świat, który nawet Orwellowi w najgorszych zmorach się nie śnił:

https://businessinsider.com.pl/lifestyle...ia/7yl1phz

https://tech.wp.pl/chinski-system-oceny-...146459265a

Cytat:
bert04 napisał(a): Jeżeli z jakichś sobie tylko wiadomych powodów sataniści wolą hostie konsekrowane, to stanowią one dla nich jakąś wartość.
A ciekawe, jak Ży... sataniści sprawdzają, czy sprzedawca aby nie oszukuje. Kłują hostię igłą, aż krew pociechę, czy może używają dyndadełka z martwego kota?

Pewnie w ten sam sposób, jak katolicy sprawdzają, że te medaliki sprzedawane na odpustach istotnie były poświęcone osobiście przez JP2 na ostatniej pielgrzymce do Lourdes i przedstawiają obrazek objawiony św. Benedyktowi.

A tak bez żartów, to teoria, że chłopaka rozbolał ząb, czy że chciał sobie zachować na potem jest równie prawdopodobna jak ta, że w okresie przed 31.10. chciał się zabawić w "Małego domowego satanistę". A tu bez oryginału bluźnierstwo nie jara.
Wszystko ma swój czas
Spoiler!
Odpowiedz
No ja bylem za niewyrzucaniem TP, ale prawde mowiac nawet nie zalapalem ze cos dodatkowo nawywijal.
Odpowiedz
bert04 napisał(a): Ponoć na "czarnym" (?) rynku takie niepozorne wafle zdobyte u "źródła" (?) osiągają całkiem pokaźne ceny, zwłaszcza przed Halloweenem. Ale to tylko taka hipoteza robocza.

tak apropos hostii, czy można postawić hipotezę że zwyczaj spożywania ciała i krwi Chrystusa wywodzi się z Grecji a konkretnie z dionizji których: "stałym elementem było zjadanie żywcem byków i cieląt. Czciciele Dionizosa uważali, że zabijają w ten sposób boga, zjadają jego ciało i piją jego krew"? (za wiki)
Odpowiedz
Hipotezy można sobie stawiać dowolne, taka ich natura.
"...zażarty absolutysta, wściekły teokrata, nieprzejednany legitymista, apostoł potwornej trójcy złożonej z papieża, króla i kata, zawsze i wszędzie broniący najtwardszego, najciaśniejszego i najbardziej niewzruszonego dogmatyzmu, mroczna postać rodem z ciemnych wieków..."
Odpowiedz
Adam M. napisał(a): No ja bylem za niewyrzucaniem TP, ale prawde mowiac nawet nie zalapalem ze cos dodatkowo nawywijal.
Nie wiem jak ten post zawedrowal do tego watku, musialo byc juz b.pozno - sorry.
Odpowiedz
Adam M. napisał(a):
Adam M. napisał(a): No ja bylem za niewyrzucaniem TP, ale prawde mowiac nawet nie zalapalem ze cos dodatkowo nawywijal.
Nie wiem jak ten post zawedrowal do tego watku, musialo byc juz b.pozno - sorry.

A moja odpowiedź została eksmitowana do innego, gdzie nie ma sensu.

Cytat:Mieszkaniec Łodzi trafił do miejscowego szpitala, bo zjadł muchomora czerwonego. Mężczyzna miał podwyższone ciśnienie i halucynacje. Tłumaczył, że chciał "odlecieć" - podaje expressilustrowany.pl. Łodzianin dodatkowo był pod wpływem alkoholu i dopalaczy.

Konsekwencje ich spożycia ustąpiły szybciej niż objawy zatrucia grzybem. Dolegliwości po muchomorze trzymały go dobę. Mężczyzna wyznał, że to nie pierwszy raz, kiedy zjadł muchomora. Wyjaśnił, że robił to już wcześniej "dla haju". Lekarze z kliniki zatruć relacjonują, że "nie pamiętają takiego przypadku".

Muchomory czerwone są trujące. Zawierają toksyny, które powodują zaburzenia poczucia czasu. Mogą też powodować dolegliwości układu pokarmowego. Pojawiają się m.in. duszności i halucynacje.

Czasami występuje również ślinotok, zwężenie źrenic i zwolnienie pracy serca. U dzieci może dojść do pobudzenia psychoaktywnego, drgawek oraz śpiączki. Z kolei dorośli skarżą się na osłabienie, zmęczenie, zawroty głowy, zaburzenia równowagi i dezorientację.

Klik

Czy to jest Łódź w pigułce?
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu rzeczy
.
Odpowiedz
A tymczasem okazało się że obecny minister obrony Iraku wyłudzał szwedzki socjal, a nawet nadal trzyma szwedzkie obywatelstwo. https://www.telegraph.co.uk/news/2019/11...ud-sweden/
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości