Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy Polska i Polacy wygrywają z Jarosławem?
Adam M. napisał(a): To jest "fejk nius" Gladiatorze, ten ranking robiony jest dla ekspatow i przez ekspatow.

Tak się składa, że w każdym rankingu wygrywają ci co je tworzą. Dalej są rankingi "prawdziwe" i "nieprawdziwe" w zależności pod jakim kątem tworzone. Skoro ludziska lubią rankingi, to się bawimy. Czemu nie?
Odpowiedz
[Obrazek: D_dddhrW4AA6ZSZ.png]
Samo pojawienie się takiej prognozy to jest masakracja, pozwalająca się napawać. Nie no 240 mandatów to jest max wg mnie.
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
Czym się k... napawasz, ruska opcjo Uśmiech

PS. Kolorystyka tego diagramu bardzo udatna.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
Nie no prognoza na 384 mandaty bylaby lepsza.
Odpowiedz
Battlecruiser napisał(a): [Obrazek: D_dddhrW4AA6ZSZ.png]
Samo pojawienie się takiej prognozy to jest masakracja, pozwalająca się napawać. Nie no 240 mandatów to jest max wg mnie.
Jak to nagle sondaże, tym bardziej nie wiadomo skąd i jak zrobione, stały się wiarygodne... To jest zapewne ta mądrość etapu, kolejny element spadku po PZPR.
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
Socjopapa napisał(a):
Battlecruiser napisał(a): [Obrazek: D_dddhrW4AA6ZSZ.png]
Jak to nagle sondaże, tym bardziej nie wiadomo skąd i jak zrobione, stały się wiarygodne... To jest zapewne ta mądrość etapu, kolejny element spadku po PZPR.

Ech ten optymizm https://twitter.com/MarcinPalade/status/...54659?s=19
Odpowiedz
Adam M. napisał(a): Napisalem to w watku o partii Biedronia, co sie nie powinno stac, i po namysle zastanowilo mnie jak to widzi druga strona sporu politycznego.
Moze wiec wszyscy ktorzy tak uwazaja sie tu wypowiedza.
Wiem ze ogol forum jest raczej anty pisowski, ale tych uczestnikow tez prosilbym o probe znalezienia plusow dodatnich obecnego rezimu a nie polemike, bo polemika jest wszedzie indziej na forum.
Ależ Polacy popierają Kaczkę ,nawet Komorowski się złakomił, żeby jego córka dostała 500+ na popieszczanie wnuka cyli na naukę na małogłodnego Jasia. Słyszałam jakiś czas temu jak wprowadzano to 500+ jak Komorowski brzęczał na ten temat w telewizji.

Ogólnie pomysł Kaczki 500+ jest rozchwytywany i przetwarzany i modyfikowany także przez inne partie.

Biedroń też poparł Kaczkę i jego 500+, powiedział, że MOPSy opustoszały i mało ludzi przychodzi żebrać do MOPSów.
Ciekawe co robią panie MOPSowe, bo skoro jest mało ludzi żebrzących w MOPSACh to chyba niewiele mają pracy i tylko siedzą na krzesłach i pociskają pierdoły.

Ja nie popieram Kaczki, ale też nie popieram żadnego innego polityka ani partii.
1. Maryja w Niebie  nie słucha modlitw gdy  śpi masturbuje się robi kupę.
Maryja w Niebie już nic nie potrzebuje oprócz modlitw i tlenu, nie nosi więc majtek i sukienki, lata nago w stanie nieważkości bo grawitacji też nie potrzebuje. 
Brak oddychania tlenem = śmierć.

2. Ustawiczne dzwonienie w dzwony kościelne jest uciążliwe dla osób nerwowo chorych w tym dla mnie. Mieszkam w średnim mieście.
Piski bachorów pod samymi oknami bloku też mi pogłębiają nerwicę i napieprzanie dorosłych o dupie Marynie.

3. Wynajmujący mieszkanie piętro niżej znęcają się nade mną dokuczliwym stukaniem np. w kaloryfery i zastraszaniem np. przez agresywne napieprzanie w łazience, że jestem wariatka i żeby mnie do Toszka zabrali.

4. Nie miałam na chleb i wodę, 4 lata głodowałam mając dochód 50 zł miesięcznie z MOPSu bo byłam bez  pracy i renty.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości