Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cywilizacje długowieczne są niemożliwe lub całkiem nieetyczne
Jezus i Maryja mieli przed wstąpieniem do Nieba normalne ciała, Jezus odddychał powietrzem 21%-tlen-70%-azot i Maryja też oddychała powietrzem

Czy Kościół twierdzi, że Bóg Katolików Jahwe odebrał w Niebie Maryi i Jezusowi normalne ludzkie ciała z krwi i kości?
1. Maryja w Niebie  nie słucha modlitw gdy  śpi masturbuje się robi kupę.
Maryja w Niebie już nic nie potrzebuje oprócz modlitw i tlenu, nie nosi więc majtek i sukienki, lata nago w stanie nieważkości bo grawitacji też nie potrzebuje. 
Brak oddychania tlenem = śmierć.

2. Ustawiczne dzwonienie w dzwony kościelne jest uciążliwe dla osób nerwowo chorych w tym dla mnie. Mieszkam w średnim mieście.
Piski bachorów pod samymi oknami bloku też mi pogłębiają nerwicę i napieprzanie dorosłych o dupie Marynie.

3. Wynajmujący mieszkanie piętro niżej znęcają się nade mną dokuczliwym stukaniem np. w kaloryfery i zastraszaniem np. przez agresywne napieprzanie w łazience, że jestem wariatka i żeby mnie do Toszka zabrali.

4. Nie miałam na chleb i wodę, 4 lata głodowałam mając dochód 50 zł miesięcznie z MOPSu bo byłam bez  pracy i renty.
Odpowiedz
gąska9999 napisał(a): Czy Kościół twierdzi, że Bóg Katolików Jahwe odebrał w Niebie Maryi i Jezusowi normalne ludzkie ciała z krwi i kości?

Tak. Jezus po zmartwychwstaniu podobno przechodził przez zamknięte drzwi. Normalne ludzkie ciała z krwi i kości tego nie potrafią. Według katolików ciała ludzi zmartwychwstałych nie są zwykłymi kopiami ciał ziemskich. Chociaż nie wiedzą, jakie są. Wiedzą jednak, że nie będą się ani żenić, ani za mąż wychodzić, ale będą jak aniołowie w niebie, a słyszał kto kiedyś o srających aniołach? W katolickim niebie nie ma miejsca na fizjologię, nikt tam nie robi kupy. Może ludzie są przeniesieni do ciał jakichś androidów, działających na czystą duchowość.
Odpowiedz
A to ciało Jezusa zmarłego wkutek powieszenia na krzyżu to jednak nie ożyło po 3 dniach od śmierci?
Tylko jacyś grabarze zabrali ciało i pochowali 3 cmentarze dalej?
Czyli Jezus po pseudozmartwychwstaniu już nie był człowiekiem, bo człowiek ma ciało z krwi i kości?
Ciało Jezusa poprostu potajemnie zabrano z jaskini i pochowano 3 cmentarze dalej - czy tak uważasz Kotku Zakotku?

Więc Jezus w Niebie jest już tylko Bogiem, nie jest człowiekiem?
Skąd więc w komuni, którą połykają na mszy pobożne dewotki i dewoci bierze się ciało człowieka będące ciałem ludzkim Jezusa, skoro Jezus już nie ma ciała człowieka?

No a to ciało Jezusa pochowane potajemnie w grobie 3 cmentarze dalej od jaskini w której umieszczono zwłoki Jezusa zaraz po zdjęciu z krzyża - 2000 lat temu dawno zjadły robaki cmentarne i szczury.

Nie ma więc skąd brać i odkrajać ciała człowieka Jezusa, żeby dodać do opłatków na mszy?
To Kościół pierdoli równo o tym ciele człowieka Jezusa w opłatku a się szczyci wyższymi katolickimi uczelniami.

No chyba, że w Niebie anioły metodą klonowania chodują sztuczną tkankę ludzką o DNA które miał Jezus przed powieszeniem na krzyżu i śmiercią. Zapewne jest to chodowana metodą klonowania tkanka odpowiadająca tkance z pośladka bo tam jest najlepsze mięso na kotlet i na dodatek mięsny w opłatku.

Pozatym anioły też robiły kupę. Bo nawet tu na forum pisałam w jakimś wątku, że wg książki do nauki religii dla dzieci w podstawówce to jakieś 2 anioły przybrały ludzkie ciała i przyszły do jakiegoś gospodarza na obiad i na dużą wyżerkę, że potem gospodarz po tej uczcie aniołów przez miesiąc głodował z rodziną.
To jak anioły zjadły duży obiad to potem zrobiły też od tego obiadu dużą kupę.
Maryja w Niebie już nic nie potrzebuje oprócz modlitw i tlenu, nie nosi więc majtek i sukienki, lata nago w stanie nieważkości bo grawitacji też nie potrzebuje. 

2. Ustawiczne dzwonienie w dzwony kościelne jest uciążliwe dla osób nerwowo chorych w tym dla mnie. Mieszkam w średnim mieście.
Piski bachorów pod samymi oknami bloku też mi pogłębiają nerwicę i napieprzanie dorosłych o dupie Marynie.

3. Wynajmujący mieszkanie piętro niżej znęcają się nade mną dokuczliwym stukaniem np. w kaloryfery i zastraszaniem np. przez agresywne napieprzanie w łazience, że jestem wariatka i żeby mnie do Toszka zabrali.

4. Nie miałam na chleb i wodę, 4 lata głodowałam mając dochód 50 zł miesięcznie z MOPSu bo byłam bez  pracy i renty.
Odpowiedz
Ech. Czuję się zawiedziony. Chwaliłem Cię ostatnio w jakimś wątku, że zmieniłaś płytę; nowy wątek napisałaś, który zdawał się być na nowy temat… a teraz znowu wróciłaś do tematu kupy Smutny
„Przybądź i bądź, bez zarzutu
Tak dla Tutsi, jak dla Hutu”

– Spięty
Odpowiedz
Bo ciekawi mnie Jezus po pseudozmartwychwstaniu jak jadł z 12 panami mianowanymi na stanowiska "apostoł" kolację, a na kolację rybę, chleb i herbatę to czy zrobił po tej kolacji też dużą kupę jak zwykły człowiek?
I czy Jezus zrobił większą kupę po tej kolacji niż każdy z tych 12 panów czy podobną?

Odpowiedz
Reportera "Pudelka" przy tym nie było Uśmiech
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
Chodzi mi o to w co wierzy ZaKot i Zefciu w zakresie tej kupy Jezusa po kolacji z 12 panami o szumnej nazwie "Ostatnia Wieczerza"

Odpowiedz
A dlaczego nie zainteresowało cię np. Jaką kupkę robił Budda podczas 49 dni medytacji, po których wszedł na ścieżkę oświecenia?
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
gąska9999 napisał(a): Bo ciekawi mnie
No to niech Cię ciekawi. Ale to usprawiedliwia stworzenie jednego wątku na ten temat. A nie fefnastu. I nie usprawiedliwa też wykolejania własnego tematu.
„Przybądź i bądź, bez zarzutu
Tak dla Tutsi, jak dla Hutu”

– Spięty
Odpowiedz
Wydaje mi sie ze Wieczerza byla przed smiercia Jezusa i rowniez przed zmartwychwstaniem.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości