Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prawica przeciwko kapitalizmowi
DziadBorowy napisał(a): To jest oczywiste. Skoro czarny jest oskarżany o płacenie fałszywkami to z pewnością możemy założyć że:

a) te pieniądze faktycznie były fałszywe i oskarżający się nie pomylił
b) czarny płacił nimi świadomie a nie po prostu puścił dalej w obieg otrzymaną wcześniej fałszywkę.

Z tego co wyczytałem to w okolicy w której się to wydarzyło, był problem z fałszywymi pieniędzmi, które znajdowały się w obrocie.

Jesteś lubmer absolutnie pewien, że nigdy w życiu nie zapłaciłeś fałszywym banknotem?

Nie musiał celowo płacić fałszywką. Ale mógł. Tego raczej się już rzeczywiście nie dowiemy, więc ok - nie można stwierdzić, że na pewno płacił celowo, więc mój zarzut traci moc.

bert04 napisał(a): Po drugie, patrz notka o pracoholizmie. Ty nie masz stachanować ani w robocie ani na forum, tu ci nikt nie płaci za linijkę tekstu.

Ale to nie jest dla mnie obowiązek i nikt mi nie każe zapierdzielać w robocie albo pisać na forum. Po prostu lubię tak.

bert04 napisał(a): Po trzecie, niby słusznie, ale jednak nie. Pomniki jako takie mają symbolikę "świecko-religijną". Ich wystawianie na placach ma za zadanie przekazywać pewne treści. Przykładowo, jak fajnie, że Zygmunt III Waza przeniósł stolicę do Wa-wy. Albo, bardziej aktualny przykład, jak bohatersko zginął pod Smoleńskiem w trakcie drugiej zbrodni katyńskiej od bomby trotylowo-helowo-próźniowej brat pewnego szeregowego posła, z małżonką. Zostawianie ich w przestrzeni publicznej na reprezentacyjnych placach i otoczone klombami kwiatów daje wrażenie, jakby przekaz był nadal aktualny.

Ja tam bym zostawił nawet pomniki Stalinów i Leninów - ku pamięci i ku przestrodze. Niedaleko mojego osiedla jest cmentarz prawosławnych - z parku zabrano na niego naprawdę fajnie wyglądający pomnik żołnierzy radzieckich wyzwalających Polskę, na którym jako dziecko bawiłem się. Po co było komu tyle roboty z przenoszeniem skoro można było wstawić tablicę, że wyzwalali jednocześnie grabiąc, gwałcąc i wprowadzając totalitarny, zamordystyczny system komunistyczny.

Pałacu Kultury też bym nie usuwał, a wiem, że są tacy, którzy chętnie by to zrobili.

bert04 napisał(a): ... i będziesz powielał jego elementy? Uważaj, upodabnianie się do ideologicznego wroga to pułapka częsta w radykalizmie ideologicznym.

To że szydzę z lewactwa nie znaczy, że się do niego upodabniam. Głównym elementem działania lewactwa jest posługiwanie się państwowym przymusem w realizacji swoich szczytnych, utopijnych idei. Nigdy nie postulowałem i nie będę postulował aby przymuszać państwowo innych ludzi do akceptacji lumberowej ideologii schabizmu-kaszankizmu.

Lewactwo chce zabronić jakiejkolwiek krytyki mniejszości etnicznych, religijnych i seksualnych wrzucając wszystko do jednego wora rasizmu, homo i islamofobii czy też antysemityzmu. Prawactwo chce chronić uczucia religijne, bronić KrK i podkreślać jego pozytywną rolę w funkcjonowaniu Polski, zakazywać wszystkim aborcji etc. A lumberyzm to szydzenie i krytyka wszystkiego od lewa do prawa. Od aborcjonistów na życzenie po tych, którzy całkowicie chcą zakazać aborcji. Od tych co atakują Kościół do tych go bezrefleksyjnie bronią itd. itp.

Do lewactwa upodobnię się w momencie gdy zacznę domagać się prawnego narzucania szacunku wobec moich poglądów, wprowadzając kary finansowe za wyrażanie krytyki etc.

bert04 napisał(a): Anecdata, ale mój świętej pamięci wujek kilkanaście lat wstecz kupił samochód w komisie. Normalnie oficjalnie, nie jakoś prywatnie. Przy kontroli policyjnej okazało się, że auto było kradzione. Dobrze, że to było w Polsce, więc go nie odstrzelili ani nie udusili. Ale auta oczywiście już nie miał.

Oczywiście, mogą się takie rzeczy zdarzyć.

żeniec napisał(a): No spoko, ale jeśli w kolejnych zdaniach skupiasz się na papce propagandowej przeciwko protestom, to nie jest to nic więcej, niż lip service. "Mają rację i w ogóle, ale niech nie naruszają status quo".

1. Gdzie skupiam się na papce propagandowej? Tekst murzyńskiej działaczki z lat 60-tych z The Washington Post to papka propagandowa?
2. Przecież pisałem, że jestem za zmianą prawa i instalacją kamerek w mundurach policjantów. Jeśli to jest nienaruszanie status quo, to nie wiem co nim nie jest - wyjście na miasto i robienie rozpierduchy?

żeniec napisał(a): Kamerki w mundurach nic nie zmieniają

Nie zgadzam się. Wszystko dokumentują.

żeniec napisał(a): lub paradoksalnie zwiększają brutalność.

Zawsze jest coś kosztem czegoś. Teraz kamerek w USA policjanty nie mają a brutalność i tak jest na wysokim poziomie.

żeniec napisał(a): Floyda udusili w dzień, przy świadkach, którzy filmowali. Dlaczego coś takiego należy tolerować w kraju I świata?

Nie wiem; nie jestem za tym, żeby to tolerować. Ja w ogóle nie lubię policji - nigdy w niczym mi nie pomogła, a jak wracałem z kumplem z baru, to zapakowali nas do suki i chcieli wkręcić w przewrócenie ogromnego kontenera na śmieci, aż w końcu po kilkunastu-kilkudziesięciu minutach (nie wiem, bom trochę napity był żem) wyrzucić nas na drugim końcu Radomia. Raz se stałem pod klatką, czekałem na dziewczynę, to chcieli ze mnie dilera zrobić i prowokowali mnie do agresji mówiąc do mnie, że tak sobie czekam na nią a ona teraz pewnie się z innym rucha. Ja tam przy policji zawsze czuję, że coś mi grozi i gdyby tak wszyscy strażnicy teksasu nosili kamerki nagrywające ich walkę z przestępczością, to czułbym się bezpieczniej.

żeniec napisał(a): Jak zwrócić na to uwagę opinii publicznej, skoro od dekad większość ma to w dupie i istnieje jakiś kult-mit policjanta bohatera?

Okradając i rozpierdalając sklepy małych przedsiębiorców. Masowo, na skalę całego kraju. To byłby najlepsze rozwiązanie.

żeniec napisał(a): Dosyć mało szkodliwe i prawdopodobnie nieświadome przewinienie w stosunku do jego przeszłości, do której przez kilka lat najwyraźniej nie wrócił. Wyjaśnij mi jeśli się mylę, ale uderzanie w sentymentalne tony jest w reakcji na ludzi, którzy powtarzają narrację, że w sumie nic się nie stało, a poza tym był <tu_wstaw_nic_nie znaczący_dla_sprawy_jego_zamordowania_fakt> i zrobił <tu_wstaw_akcję_za_którą_normalny_człowiek_nie_chciałby_być_skasowany_na_ulicy>.

Nie wiem, nie twierdzę przecież, że nic się nie stało. Dżordż nie powinien być zabity. Policjant powinien dostać karę śmierci. Nie podoba mi się tylko santosubitowanie Dżordża.

zefciu napisał(a): No i to jest najlepsze rozwiązanie w takiej sytuacji. A teraz zaproponuj je amerykańskim obrońcom pomników konfederatów i polskim czcicielom „wyklętych”.

A to co, nie da się z nimi rozmawiać o historii i dojść do jakiegoś wspólnego zdania? Konfederaci i tak są lepsi, bo nie obalają pomników murzyńskich działaczy na rzecz równouprawnienia, a czciciele wyklętych nie rozwalają pomników upamiętniających osoby o poglądach innych niż "wyklęte". Ale najlepiej by było, żeby dało się z ludźmi o historii rozmawiać. Jeśli się nie da to szkoda, ale w sumie nie zaskakuje mnie to, nigdy nie miałem dobrego zdania o ludzkości.

zefciu napisał(a): Tak. A oprócz tego nie dostała żadnej materialnej, politycznej, ani militarnej pomocy z Zachodu. Samiśmy tymi ryncami się wyciągnęli

No na Plan Marshalla raczej się nie załapaliśmy. Pomocą z Zachodu była kasa z CIA na Solidarność i Wałęsę no i nie wiem - pomógł nam Zachód jakoś bardzo po 89? To chyba ustawa Wilczka i niczym nieskrępowana działalność (i prywatyzacja) były głównym motorem zmian. A Zachód najbardziej nam pomaga dopiero od momentu wejścia do NATO i UE.

zefciu napisał(a): No mają. A czemu?

Bo tak chcą. Widocznie dobrze im z tym. Murzynom z Botswany było źle z biedą to się zmienili na lepsze zamiast tkwić w martyrologii i stagnacji.

zefciu napisał(a): Ale tutaj nie chodzi o „usprawiedliwianie nierobów”, ale o to, że jeśli w jednej grupie jest więcej „leniwych nierobów”, niż w drugiej, to można się zastanowić, skąd to się bierze. I czy ktoś z zewnątrz nie jest przypadkiem za to również odpowiedzialny.

Żydzi i masoni uknuli spisek przeciw aryjskim czarnym nadludziom wpychając im przymusem do rąk broń, narkotyki i alkohol.

zefciu napisał(a): Wbrew temu co tutaj napisano „lewacy” nie negują aspektu kulturowego. Po prostu twierdzą, że społeczeństwo białych jest za powstanie takiej kultury odpowiedzialne.

Gówno tam. Murzyni z Botswany wzięli od białych Brytyjczyków prawo i religię i są już na poziomie Polski albo i lepiej.

Społeczeństwo białych nie odpowiada za to co dana grupa murzynów weźmie sobie z ich kultury. Jak lewacy tłumaczą istnienie czarnych w policji albo takich, którzy normalnie żyją i pracują, a nie strzelają się w ramach walk Bloodsów z Cripsami?

zefciu napisał(a): Statystyki zrobiło rasistowskie społeczeństwo. Które jednego wciska w taką rolę, a innego w inną.

Zefciu, to jest strasznie lewackie podejście Smutny Prawackie jest takie, że każdy jest kowalem własnego losu. Lewaki będą szukali wytłumaczeń dla swoich niepowodzeń w działaniach Żydów, masonów, białasów czy innych reptilian.

https://www.youtube.com/watch?v=XlkjSY0Utng - rasistowskie społeczeństwo murzyńskie chciało od tego czarnego policjanta wymusić oddanie czci ideałom BLM na szczęście ten kowal własnego losu używa mózgu i nie da się wpakować w rolę jaką chcą mu narzucić czarni lewacy.

zefciu napisał(a): Pewnie zależy od Roma. Ale ciężko wyrwać się z zamkniętej społeczności takiej jak romska, jeśli społeczność „docelowa” cię nie akceptuje. To jest właśnie problem, o którym od dawna się mówi.

Duży uśmiech

Kurde, pokaż no mi jakąś jedną społeczność na świecie, która zaakceptowała społeczność romską i "zlała" się z nią etnicznie. Cyganie nigdy z nikim się nie zasymilowali, bo sami tego nie chcą. Dla nich nie ma społeczności docelowej, ale tak w ogóle to co w tym złego? Jeśli nie robią nikomu nic złego to niech sobie żyją tak jak chcą. Na chuj ich zmuszać do asymilacji - żeby znikła ich kultura?

Ciekawe jak Żydzi zareagowaliby gdyby nagle cały świat zechciał wprowadzić lokalne programy integracyjne z lokalnymi społecznościami. Niektóre grupy chcą pozostać autonomiczne i nie zależy im na staniu się jakimś Niemcem, Polakiem czy cholera wie kim jeszcze - i co w tym złego. Ja też mieszkając w Niemczech nie chciałbym się stać Niemcem.

Chciałbym zachować swoją kulturę i tożsamość i pozostać prawdziwym ateistycznym niekatolickim Polakiem jedzącym prawdziwie polskiego kebaba w rytm hip hopu z USA.

zefciu napisał(a): Ale to jest mit o czornych nadludziach. Czorni są, póki co, w USA podludźmi i widać to wyraźnie. Zabójstwo Floyda właśnie o tym przypomniało i dlatego wywołało taką reakcję.

Dla ciebie zabójstwo Floyda świadczy o jednym dla mnie istnienie i zachowanie policjanta z Georgii świadczy o czymś zgoła innym - że jak ktoś chce, to będzie mógł żyć i pracować normalnie.

zefciu napisał(a): Viki Gabor będzie dla wielu brudną cyganichą, niezależnie, co osiągnie i jak się przyczyni do rozpromowaia Polski. Co zatem prpponujesz Romowi, który chce się uczyć i rozwijać? Kiedy zarówno jego rodzima społeczność, jak i ta, do której aspiruje go odrzucają?

Kto pisze o brudnych cyganichach? Kto odrzuca Viki Gabor?

zefciu napisał(a): Czemu co jest gites? Znowu gadasz z jakimś chochołem. Postulat, aby w ramach możliwości każdy się zastanowił nad tym, jak może ograniczyć negatywny wpływ na środowisko to jest coś z czym się zgadzam. Jest to postulat inny od idei minimalizacji tego wpływu za wszelką cenę.

Kurna jaki chochoł? Jeśli w ramach twoich możliwości jest postawienie domku na przedmieściach, to tym bardziej stać cię na kupno ekomieszkania. Miałeś możliwość ograniczenia swojego negatywnego wpływu na środowisko, ale wybrałeś wygodę, większy metraż, działeczkę i większy ślad węglowy. Nie ma w tym nic złego ale nie rozumiem jak można to ubierać w szaty ekologii... I nikt nie postuluje minimalizacji śladu za wszelką cenę, przecież nie piszę, że ludzie mają stać się mnichami-ascetami żyjącymi o wodzie i chlebie. Po prostu domek to taki diesel, mieszkanie to już bardziej ekoelektryk, a nikt nie postuluje porzucenia samochodów.

Jeśli nie widzisz nic złego w wyborze domku zamiast mieszkania, to pomyśl sobie jak bardzo zwiększył by się ślad węglowy gdyby każdy Chińczyk oraz Hindus zapragnął mieć domek i np. po dwa samochody. Zamiast mieszkania i roweru.

zefciu napisał(a): Jaka wyrozumiałość? Kult.

Jeśli chodzi o uczczenie, tego, ze ktoś tam zmienił się na lepsze to ok.

zefciu napisał(a): A czemu? Gdzieś między migracją Na-Dene, a Kolumbem odezwał się głos z nieba i powiedział „Uwaga uwaga! Od teraz oficjalnie nie wolno do Ameryki, a wcześniej było wolno?”

Tamto zdanie nie było na poważnie Uśmiech

zefciu napisał(a): No Bury wielu obchodzi dość intensywnie. Skoro nawet Komorowski – prezydent teoretycznie centrowy ustanowił mu święto.

Nawet nie wiedziałem. Że też ludzi obchodzą takie sprawy. Ja bym ustanowił jakieś święto mieszadłu do cementu - bez niego byłby jeden wielki chuj; dzięki niemu cały świat, a nie tylko jakiś konkretny kraj, zyskał wiele dobra. No i w dodatku mieszadło jest apolityczne oraz areligijne, więc raczej nikt nie powinien na mieszadło narzekać.

zefciu napisał(a): Ale ja go rozumiem. I zgadzam się z ideami. Ale nie zgadzam się z traktowaniem zadymiarzy jako jedynego obrazu BLM.

Ok, bo nie są jedynym obrazem, ale nie zgadzam się z oddzielaniem zadymiarzy od działaczy ruchu BLM. Że są jacyś szlachetni wyznawcy idei czarnego nadludźctwa i źli, przypadkowi wichrzyciele. Już samo to, że ci pierwsi przymykają oczy na działania rozpierduchowców świadczy, że coś jest na rzeczy. Mnie to się trochę kojarzy właśnie z XX-leciem międzywojennym gdzie każda partia miała swoich karków od rozpierduchy.

zefciu napisał(a): No dobrze. Ale ktoś w tym kraju musi rządzić. I za tydzień masz wybór między przedstawicielem jednych a drugich.

Wczoraj słyszałem jak LGBTowiec Trzaskowski opowiedział sie przeciwko adopcji dzieci przez pary homo, a "kąsęrwatysta" Duda opowiedział się uregulowaniem prawnym związków jednopłciowych pod warunkiem, że nie będą miały prawa do adopcji. Dwaj geniusze po prostu. Każdy teraz powie i obieca wszystko, każdy ma już tak uniwersalne poglądy, że aż żadne. Taki ten wybór, że chyba najlepiej będzie rzucić to wszystko i wyjechać w Bieszczady. Może i Boga bym tam znalazł, bo i on chyba się tam ukrywa przed tym pojebanym światem.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez ZaKotem - 28.06.2019, 13:49
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez pilaster - 28.06.2019, 13:51
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Osiris - 29.06.2019, 00:26
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez ZaKotem - 30.06.2019, 14:47
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez cobras - 28.06.2019, 13:55
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez kkap - 28.06.2019, 14:49
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez żeniec - 28.06.2019, 15:15
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez ZaKotem - 28.06.2019, 15:52
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez kmat - 28.06.2019, 15:48
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez kkap - 28.06.2019, 16:46
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez ZaKotem - 28.06.2019, 17:08
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez E.T. - 28.06.2019, 17:22
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez kkap - 28.06.2019, 18:19
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez E.T. - 28.06.2019, 19:36
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez kkap - 28.06.2019, 20:29
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez E.T. - 28.06.2019, 21:36
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Sofeicz - 28.06.2019, 21:53
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez E.T. - 28.06.2019, 22:15
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Osiris - 30.06.2019, 20:33
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez zefciu - 01.07.2019, 07:37
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Osiris - 01.07.2019, 08:23
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez kkap - 01.07.2019, 11:27
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez kkap - 01.07.2019, 11:33
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez zefciu - 01.07.2019, 11:39
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Sofeicz - 02.07.2019, 12:54
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Dragula - 02.07.2019, 16:52
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Sofeicz - 02.07.2019, 17:16
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Żarłak - 02.07.2019, 21:45
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez kkap - 02.07.2019, 22:21
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez kkap - 02.07.2019, 23:01
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Żarłak - 02.07.2019, 23:10
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez E.T. - 06.07.2019, 11:32
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Osiris - 06.07.2019, 13:13
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Dragula - 06.07.2019, 13:35
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez zefciu - 06.07.2019, 13:51
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Sofeicz - 07.07.2019, 21:21
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Osiris - 06.07.2019, 17:31
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez kmat - 06.07.2019, 15:22
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez kmat - 06.07.2019, 18:13
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Osiris - 06.07.2019, 19:39
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez kmat - 07.07.2019, 02:23
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Dragula - 07.07.2019, 11:56
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Osiris - 07.07.2019, 12:58
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez zefciu - 07.07.2019, 18:07
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Osiris - 07.07.2019, 19:48
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez zefciu - 07.07.2019, 20:08
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Osiris - 07.07.2019, 21:17
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Dragula - 07.07.2019, 21:27
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Żarłak - 07.07.2019, 23:34
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez ZaKotem - 10.07.2019, 07:10
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Dragula - 10.07.2019, 05:28
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Żarłak - 10.07.2019, 23:04
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Tgc - 17.09.2019, 10:18
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez bert04 - 17.09.2019, 10:43
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Tgc - 17.09.2019, 13:23
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez bert04 - 17.09.2019, 14:27
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Osiris - 17.09.2019, 20:02
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez bert04 - 17.09.2019, 22:30
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez E.T. - 17.09.2019, 20:59
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez E.T. - 17.09.2019, 22:59
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez tomeh - 29.12.2019, 23:02
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez E.T. - 27.05.2020, 18:53
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez ETA - 13.06.2020, 10:55
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez kmat - 13.06.2020, 11:02
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez ETA - 14.06.2020, 03:14
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez ZaKotem - 13.06.2020, 12:42
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Żarłak - 13.06.2020, 14:18
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez kmat - 14.06.2020, 04:03
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez ZaKotem - 15.06.2020, 10:54
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Żarłak - 14.06.2020, 08:51
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez ZaKotem - 16.06.2020, 04:03
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez ZaKotem - 18.06.2020, 06:44
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Baptiste - 18.06.2020, 12:52
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez zefciu - 18.06.2020, 13:16
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez ZaKotem - 18.06.2020, 13:33
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Baptiste - 18.06.2020, 13:54
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez zefciu - 18.06.2020, 14:05
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez ZaKotem - 19.06.2020, 11:55
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Baptiste - 18.06.2020, 14:10
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez zefciu - 18.06.2020, 14:13
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez bert04 - 18.06.2020, 14:43
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Baptiste - 18.06.2020, 14:22
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez zefciu - 18.06.2020, 14:28
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Baptiste - 18.06.2020, 14:42
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez zefciu - 18.06.2020, 14:52
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Baptiste - 18.06.2020, 15:08
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez zefciu - 18.06.2020, 15:19
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Baptiste - 18.06.2020, 15:41
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez zefciu - 18.06.2020, 17:48
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez ZaKotem - 19.06.2020, 08:27
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez zefciu - 19.06.2020, 08:36
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Baptiste - 18.06.2020, 14:47
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Adam M. - 18.06.2020, 22:54
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez kmat - 19.06.2020, 01:50
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez zefciu - 19.06.2020, 07:57
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez bert04 - 20.06.2020, 09:17
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez ZaKotem - 20.06.2020, 11:17
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez kmat - 20.06.2020, 04:17
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Gawain - 21.06.2020, 11:53
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez zefciu - 22.06.2020, 08:38
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez bert04 - 22.06.2020, 08:45
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Gawain - 21.06.2020, 13:44
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez zefciu - 23.06.2020, 07:42
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez ZaKotem - 23.06.2020, 09:50
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez bert04 - 23.06.2020, 12:58
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Gawain - 23.06.2020, 14:07
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez zefciu - 23.06.2020, 14:19
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez ZaKotem - 23.06.2020, 15:15
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez zefciu - 24.06.2020, 07:54
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez bert04 - 24.06.2020, 09:04
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez bert04 - 23.06.2020, 14:55
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Gawain - 23.06.2020, 19:27
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez cobras - 23.06.2020, 13:23
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Poligon. - 23.06.2020, 19:59
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez ZaKotem - 24.06.2020, 03:20
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez kmat - 24.06.2020, 03:35
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Gawain - 24.06.2020, 10:38
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez kmat - 26.06.2020, 03:47
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez zefciu - 27.06.2020, 11:01
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Żarłak - 27.06.2020, 15:15
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez zefciu - 28.06.2020, 12:00
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez zefciu - 30.06.2020, 08:26
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez bert04 - 30.06.2020, 08:37
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez żeniec - 30.06.2020, 14:51
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez ZaKotem - 30.06.2020, 16:31
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez zefciu - 01.07.2020, 08:40
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Adam M. - 30.06.2020, 16:04
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez żeniec - 30.06.2020, 16:30
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez bert04 - 30.06.2020, 19:12
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Baptiste - 30.06.2020, 17:10
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Baptiste - 30.06.2020, 19:22
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez bert04 - 30.06.2020, 20:17
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez żeniec - 30.06.2020, 21:48
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez bert04 - 01.07.2020, 10:22
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez kmat - 30.06.2020, 22:04
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez żeniec - 01.07.2020, 12:51
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez ZaKotem - 01.07.2020, 13:34
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez zefciu - 01.07.2020, 13:48
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez bert04 - 02.07.2020, 09:39
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez zefciu - 02.07.2020, 11:00
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez kmat - 02.07.2020, 02:31
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez ZaKotem - 02.07.2020, 10:29
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez żeniec - 02.07.2020, 11:10
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez zefciu - 02.07.2020, 11:40
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez żeniec - 02.07.2020, 12:42
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez zefciu - 02.07.2020, 13:15
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez żeniec - 02.07.2020, 13:37
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez zefciu - 02.07.2020, 13:53
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez ZaKotem - 02.07.2020, 12:09
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez cobras - 02.07.2020, 14:54
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez kmat - 02.07.2020, 15:25
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez żeniec - 02.07.2020, 16:55
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez zefciu - 02.07.2020, 17:39
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez żeniec - 04.07.2020, 02:25
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez bert04 - 04.07.2020, 08:58
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez zefciu - 04.07.2020, 10:43
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Osiris - 04.07.2020, 19:37
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez żeniec - 04.07.2020, 09:49
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez zefciu - 06.07.2020, 10:35
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Osiris - 07.07.2020, 03:36
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez zefciu - 07.07.2020, 07:09
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Osiris - 07.07.2020, 11:12
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez bert04 - 07.07.2020, 12:15
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez ZaKotem - 07.07.2020, 12:26
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez bert04 - 07.07.2020, 12:38
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez zefciu - 07.07.2020, 12:36
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Osiris - 07.07.2020, 21:16
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez bert04 - 08.07.2020, 10:03
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Osiris - 08.07.2020, 23:17
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez bert04 - 09.07.2020, 10:10
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Osiris - 09.07.2020, 22:34
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez bert04 - 10.07.2020, 16:44
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez ZaKotem - 11.07.2020, 08:00
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Osiris - 11.07.2020, 09:34
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez zefciu - 17.07.2020, 09:15
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Osiris - 17.07.2020, 22:06
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez zefciu - 18.07.2020, 19:43
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez ZaKotem - 07.07.2020, 08:54
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez lumberjack - 05.07.2020, 09:02
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez żeniec - 06.07.2020, 10:56
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez bert04 - 06.07.2020, 12:59
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez żeniec - 06.07.2020, 14:07
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez ZaKotem - 06.07.2020, 13:22
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez bert04 - 06.07.2020, 14:21
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Gawain - 05.07.2020, 10:29
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Żarłak - 05.07.2020, 11:38
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Baptiste - 07.07.2020, 12:31
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Osiris - 08.07.2020, 23:50
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez żeniec - 09.07.2020, 09:19
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Osiris - 10.07.2020, 00:07
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez ZaKotem - 10.07.2020, 07:08
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Osiris - 10.07.2020, 09:05
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez żeniec - 13.07.2020, 17:58
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Osiris - 14.07.2020, 08:32
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez żeniec - 14.07.2020, 09:59
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Osiris - 15.07.2020, 08:47
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez żeniec - 15.07.2020, 12:33
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Osiris - 15.07.2020, 23:11
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez żeniec - 16.07.2020, 17:36
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez kmat - 08.07.2020, 01:15
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez zefciu - 08.07.2020, 08:21
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez ZaKotem - 08.07.2020, 09:01
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Osiris - 08.07.2020, 22:13
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Baptiste - 08.07.2020, 07:55
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez kmat - 08.07.2020, 22:45
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez żeniec - 08.07.2020, 22:51
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez kmat - 09.07.2020, 02:02
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Baptiste - 09.07.2020, 08:27
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Sofeicz - 09.07.2020, 10:29
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez bert04 - 11.07.2020, 13:16
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Osiris - 11.07.2020, 19:28
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez bert04 - 12.07.2020, 15:59
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Osiris - 12.07.2020, 23:24
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez bert04 - 14.07.2020, 10:12
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Osiris - 17.07.2020, 08:10
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez kmat - 11.07.2020, 16:18
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Żarłak - 11.07.2020, 19:59
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez kmat - 11.07.2020, 22:03
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Żarłak - 12.07.2020, 21:45
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Osiris - 12.07.2020, 14:31
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Poligon. - 18.07.2020, 20:16
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez żeniec - 19.07.2020, 08:44
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Poligon. - 19.07.2020, 10:08
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez kmat - 19.07.2020, 10:35
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Poligon. - 19.07.2020, 14:26
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Gawain - 19.07.2020, 14:35
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Poligon. - 19.07.2020, 14:49
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Gawain - 19.07.2020, 16:02
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez żeniec - 19.07.2020, 17:47
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez ZaKotem - 19.07.2020, 19:29
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez kmat - 20.07.2020, 01:07
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez ZaKotem - 13.11.2020, 15:50
RE: Prawica przeciwko kapitalizmowi - przez Baptiste - 13.11.2020, 16:28

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości