Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak doszliście do ateizmu ?
ErgoProxy, Ale że kiedy?

Lampart napisał(a):Quinque rozmowa zatacza koło. Jeżeli masz jakąś historię to dużo można wywnioskować jeśli zna się kontekst powstania tej historii na podstawie kontekstu i samej historii można przyjąć pewien klucz i jeśli daje to owoce w postaci spójnego wyjaśnienia to prawdopodobieństwo zgodności wzrasta

To nadal nie jest odpowiedź na moje pytanie
Odpowiedz
Quinque to jest jeden z tych "tylko Bóg może mnie sądzić"?
"Włamania i rozboje" WTF?
Myśleć to co prawdziwe, czuć to co piękne i kochać co dobre – w tym cel rozumnego życia.

Platon
Odpowiedz
Sądząc po mojej sygnaturze powinienies się domyslić że to dla jaj jest napisane. Poza tym to nadal nie jest odpowiedz na moje pytanie
Odpowiedz
Że honor (tu: dobre imię) Rodziny (tu: Kościoła) jest ponad wszystko i jak ktoś to dobre imię szkaluje, to w ryj.

Dobra: oberwie mi się pewnie od administracji za przenoszenie spraw między forami, ale trzeba chłopaka wyprowadzić na prostą. Ty żeś założył temat na wierze, w którym dzieliłeś się swoją pasją. Rozwodziłeś się nawet o różnicach między bandziorstwem a prawdziwą mafią i dlaczego bandziorstwo to jest licha podróbka Naszej Sprawy. No sorry, ale nie wyglądało, żebyś wtedy sobie jaja robił.
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always
- Mike Wyzgowski & Sagisu Shiro
Odpowiedz
Ja się produkuje a ty piszesz że nie odpowiedź na pytanie.
Nie to twoja odpowiedź nie jest odpowiedzią na moją odpowiedź Duży uśmiech
Myśleć to co prawdziwe, czuć to co piękne i kochać co dobre – w tym cel rozumnego życia.

Platon
Odpowiedz
ErgoProxy napisał(a):Dobra: oberwie mi się pewnie od administracji za przenoszenie spraw między forami, ale trzeba chłopaka wyprowadzić na prostą. Ty żeś założył temat na wierze, w którym dzieliłeś się swoją pasją. Rozwodziłeś się nawet o różnicach między bandziorstwem a prawdziwą mafią i dlaczego bandziorstwo to jest licha podróbka Naszej Sprawy. No sorry, ale nie wyglądało, żebyś wtedy sobie jaja robił

No nie wiem. Temat wydał mi sie ciekawy

Lampart, czyżby? Kiedy odpowiedziales na pytanie
- jakiej metodologi uzyl autor ksiązki aby potwierdzic woje tezy?
Odpowiedz
No ale wracając do Kościoła, to są w jego historii rzeczy nie do obrony (jak zresztą w historii wszystkich zrzeszeń i organizacyj) i trzeba to przyjąć na klatę, choćby bolało, bo szydzą ze Świętej Matki. W ogóle to szyderstwo nie równa się oszczerstwo, czasem może być przejawem gorącej troski o większe dobro (Jerofiejew, mniej więcej).
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always
- Mike Wyzgowski & Sagisu Shiro
Odpowiedz
Quinque, No na to pytanie akurat odpowiedziałem ogólnikowo bo nie chcę tutaj czegoś przekręcić, tak jak napisałem możesz sprawdzić zarys tego masz w filmie. przede wszystkim postać Jezusa trzeba rozpatrywać w kontekście Judaizmu.

Platon
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości