Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuba Wojewódzki
Natknąłem się na ciekawy wywiad z tym kontrowersyjnym dziennikarzem wydrukowany on został w tygodniku "Przegląd" i jego spora część opublikowana została również na łamach strony internetowej tegoż pisma:
http://www.przeglad-tygodnik.pl/index.ph...d&name=178

Osobiście bardzo cenię tego kolesia. Nie boi się mówić prawdy przez co często przykleja się mu etykietę chama.

[Obrazek: 14cfu47.jpg]
T.K.
Odpowiedz
Czytałem, rzeczywiście niezły wywiad. Lubie Wojewódzkiego, choć nie podoba mi się sposób w jaki prowadzi swój show. Równie dobrze mógłby nie zapraszać gości bo i tak on jest zawsze w centrum zainteresowania. Chociaż zdarzały się dobre odcinki, np z Markiem Kondratem.
There's no time to discriminate,
Hate every motherfucker
That's in your way
Odpowiedz
Lubię go za to, że jest otwarty na ludzi i poprzez czasem jednak głupie żarty bawi. Jednak cały program który prowadzi już jakiś czas temu mi się przejadł... powiewa nudą i monotonią.
Odpowiedz
Ceniłem Wojewódzkiego i po tym co przeczytałem,
cenię go jeszcze bardziej.
Jest jedną z nielicznych postaci, która nie boi się mówić
o rzeczywistym stanie Polski i Polaków.
Zero tolerancji - zakrzynkął gromko w kierunku młodzieży pan minister.
- Tak jest! - ochoczo odkrzyknęła młodzież - Wyp...aj !

Ciekawy wywiad był też jakiś miesiąc temu w Przekroju.
Odpowiedz
Poglądy ma faktycznie zbliżone do moich, a dodatkowo nie boi się ich wygłaszać. Piwo dla tego pana!
Odpowiedz
On często ośmiesza swoich rozmówców. Widziałem jak prowadził wywiad z Kaczyńskim (nie prezydentem tylko z takim kolesiem od muzyki klasycznej, chyba Boguslaw ma na imię). I rzczywiście Wojewódzki wyszedł przy nim na chama.
Odpowiedz
Cytat:Lubię go za to, że jest otwarty na ludzi i poprzez czasem jednak głupie żarty bawi.
nie takie glupie, bo mim zdaniem... wymaga dużej inteligencji skonstruowanie dobrego zartu, a nawet "dosrania" rozmowcy. A on robi to doskonale.

Jeśli chodzi o udzielony przez owego Pana wywiad, powtórzył to wszystko co wczesniej już mowil w swoich programach rozmawiajac z gośćmi jak i w audycji radiowej, ale wtedy wiele osób mysli po prostu ze to kolejne żarty tylko po to by komos dopiec i nie dopatruje sie wyrazania pogladów w jego wypowiedziach tylko traktuje je powierzchownie - jako rozrywke, ktora ma zapewnic codzienna dawke humoru.
Odpowiedz
Bardzo Wojewódzkiego lubię... primo: dowcipny, secundo: inteligentny, tertio (czy jakoś tak): ateista Oczko

Nawet bardziej cenię jednego z redaktorów CD Action, kryjącego sie pod pseudem Smuggler... kto czytuje, ten wie czemu...
Odpowiedz
Cytat:Nawet bardziej cenię jednego z redaktorów CD Action, kryjącego sie pod pseudem Smuggler... kto czytuje, ten wie czemu...
Mój informatyk ostatnio stwierdził, że Smuggler, to pewnie Wojewódzki. :lol2:

Dzisiaj specjalnie kupiłam "Przegląd", (który czytam tylko od czasu do czasu), by móc przeczytać ten wywiad. Po lekturze mam jeszcze lepsze zdanie o Wojewodzkim niż przed, choć nie zawsze miałam o nim dobre zdanie.
Odpowiedz
też kiedyś myślałem że Smugg i Kuba to jedno... w sumie, czemu nie? Uśmiech Chociaż, Smugg ma jednak lepsze i śmieszniejsze teksty.
Odpowiedz
Lubię go (tak jak większość tutaj zebranych) za zbliżone poglądy i za otwartość, a także śmiałość w wygłaszaniu ich publicznie.
"NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI, JESTEM TYLKO JA"
Odpowiedz
Zaraz dojdzie do zbiorowego orgazmu z powodu Kuby. Och! Ach! Jaki on mądry jest. I dowcipny.

Normalnie tak jakbym czytał opinie moherowych beretów o JP2 Oczko
Odpowiedz
Od strony intelektualnej, ten osobnik nie ma absolutnie nic do zaoferowania. Natomiast jako profesjonalny klaun XXI wieku zapewne w tym co robi, jest dobry skoro cieszy się takim powodzeniem. I nie jest to błazen w wartościowym tego słowa znaczeniu, bowiem fakt, że w dzisiejszym świecie częściej można napotkać na wywiady z takimi cukiereczkami aniżeli ludzmi pokroju Leszka Kołakowskiego, świadczy dobotnie zarazem o kondycji społeczeństwa jak i jego potrzebach. Mnie osobiście jego żarty nie śmieszą, a sam włąsciwy, wzorzec instytucji klauna, to dla mnie, przedewszystkim, rola jaką odgrywał w dramatach epoki elżbietańskiej. Tamte czasy jak i wiele innych słusznych elementów tradycji, zmiotła rewolucja francuska. Miejsca dla inteligentnego błazna w dzisiejszych czasach najwyrazniej nie ma.
Odpowiedz
No właśnie, dzisiaj nie ma takich świetnych komików i kabaretów jak kiedyś, a to co robi Wojewódzki to gagi klozetowe.

Jak ktoś oglądał kiedyś Kabaret Starszych Panów to wie o czym piszę.
Odpowiedz
Osobiście wole program Majewskiego. Szczególnie początek i koniec. To co po środku, jest najmniej interesujące (czyli goście). Fajny pomysł z remake'ami znanych piosenek(inteligentny humor):

http://youtube.com/watch?v=bFnAb28KPus&s...wski%20gej

http://youtube.com/watch?v=BeDRQD50lkE&search=majewski
Odpowiedz
U Majewskiego to lubię tych komików co parodiują polityków.
Odpowiedz
Jacek napisał(a):U Majewskiego to lubię tych komików co parodiują polityków.

Fajny jest ten, który "jest" Marcinkiewiczem. Bardzo podobny, a przy tym naturalny w przedrzeźnianiu Duży uśmiech
Odpowiedz
Wojewódzki jest inteligentny, jest błyskotliwy i jest oczytany. Ma ogromne EGO. Jest cholernie próżny i potrafi tylko krytykować. Ma niezły dowcip. Niektórych gości w swoim programie zaprasza tylko po to, żeby ich besztać albo się ponabijać. Trzeźwo patrzy na to co go otacza i moim zdaniem jest ciekawą postacią.
GOTT IST TOT
Odpowiedz
Cytat:Ma ogromne EGO.

Wynikające z kompleksów Język Pewnie jest impotent z niego i poprzez swój program ma możliwość dowartościowania się Oczko
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości