Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuba Wojewódzki
Jacek napisał(a):Wynikające z kompleksów Razz Pewnie jest impotent z niego i poprzez swój program ma możliwość dowartościowania się Wink

Ahh, ależ to było dowcipneee, boki zrywać... Duży uśmiech A nawet jeżeli się dowartościowuje w tej sposób: co w tym złego? Jeżeli ludzie to lubią, to chyba nic... Oczko
Odpowiedz
Cytat:Jeżeli ludzie to lubią, to chyba nic... Wink

Masy go lubią. Wojewódzki trafia w przeciętne gusta pospolitych mas. Zaspokaja ich wymogi intelektualne. Tak samo jak Ich Troje, Love Parady czy inne discopolo.

Polecam naprawdę Kabaret Starszych Panów - zobacz jak wygląda prawdziwy, trafny (i bardzo kulturalny) dowcip. Porównaj sobie ich potem z Wojewódzkim to będziesz miał takie samo zdanie jak ja. Uśmiech
Odpowiedz
Jacek napisał(a):Polecam naprawdę Kabaret Starszych Panów - zobacz jak wygląda prawdziwy, trafny (i bardzo kulturalny) dowcip.

prawdziwy, trafny, kulturalny... zeby smieszny jeszcze byl Oczko
Jak wielki jest upadek ludzkości najlepiej pokazuje fakt, że nie ma już ani jednego ludu czy plemienia u którego fakt narodzin wywoływałby żałobę i lamenty. (Cioran)

Odpowiedz
Jacek napisał(a):Polecam naprawdę Kabaret Starszych Panów - zobacz jak wygląda prawdziwy, trafny (i bardzo kulturalny) dowcip. Porównaj sobie ich potem z Wojewódzkim to będziesz miał takie samo zdanie jak ja. Uśmiech
I owszem. Tyle, że nie powinno się chyba porównywać tych dwóch rzeczy – tego, co było kiedyś z tym, co jest teraz. Tak samo jak nikt nie porównuje malarstwa włoskiego renesansu z obrazami współczesnymi. To dwie różne jakości, których nijak nie można porównywać, a przecież nikt nie uzna tego jako argumentu na niekorzyść malarstwa współczesnego. Porównywać można rzeczy powstałe mniej więcej w tym samym czasie, by mieć jakiś obraz, bo trendy, gusta się zmieniają.
Odpowiedz
Do Kilgora

Mam oryginalne DVD ze wszystkimi ich skeczami. Jak mi jeszcze raz coś takiego napiszesz to ci normalnie zrobię wjazd na chatę Oczko Obraziłeś moje uczucia religijne, widzimy się w sądzie Oczko
Odpowiedz
Jacek napisał(a):Masy go lubią. Wojewódzki trafia w przeciętne gusta pospolitych mas. Zaspokaja ich wymogi intelektualne. Tak samo jak Ich Troje, Love Parady czy inne discopolo.

Bez komentarza... albo jednak z komentarzem. Porównując Kubę do pop - ścierwa w stylu Ich Troje dałeś dowód, że raczej nie oglądasz jego programu... dowcip Wojewódzkiego bywa ciężki lub niesmaczny, odwala on różne głupoty, ale potrafi też rzeczowo i poważnie porozmawiać z zaproszonymi ludźmi i odnosi sie z dystansem do samego siebie. Z dyskiem - z - pola nie ma co tego porównywać... Uśmiech
Odpowiedz
Ehh... dobra. To i tak nie ma sensu. I tak będziecie obstawać przy swoim a ja przy swoim.

Nie wiem czy ktoś oglądał kiedyś na polsacie finały World Idol - tam też pośród sędziów z innych narodów Wojewódzki wyrobił sobie opinię Polskiego Pajaca.
Odpowiedz
Jacek napisał(a):Ehh... dobra. To i tak nie ma sensu. I tak będziecie obstawać przy swoim a ja przy swoim.

Tak jest :] Więc teraz proponuję pokój (może być boży) Uśmiech

Jacek napisał(a):Nie wiem czy ktoś oglądał kiedyś na polsacie finały World Idol - tam też pośród sędziów z innych narodów Wojewódzki wyrobił sobie opinię Polskiego Pajaca.

Cóż... może i coś w tym jest, Kuba bywa pajacem, ale to nie zmienia fakty ze jest nim tylko wtedy, gdy chce Uśmiech
Odpowiedz
Jacek napisał(a):Polecam naprawdę Kabaret Starszych Panów - zobacz jak wygląda prawdziwy, trafny (i bardzo kulturalny) dowcip.

nikt nie zastąpi Starszych Panów Smutny

a teraz inne pokolenie -inne gusta
Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą.

.....DANTE
Odpowiedz
Niestety Smutny
Odpowiedz
Taak... "dawniej było lepiej, baby były ładniejsze i bardziej cycate, podatki mniejsze, władza miła i normalna, wszyscy mówili że jest dobrze i wiedzieli, że bedzie jeszcze lepiej" Duży uśmiech
Odpowiedz
DtsgurF napisał(a):Taak... "dawniej było lepiej, baby były ładniejsze i bardziej cycate, podatki mniejsze, władza miła i normalna, wszyscy mówili że jest dobrze i wiedzieli, że bedzie jeszcze lepiej" Duży uśmiech

ejjjjj jakie ładniejsze??????
jakie bardziej cycate????
"Tylko popełniając głupstwo mamy chwilę prawdziwego szczęścia."

Mały powrót.. bo nudny jest świat bez wass
Odpowiedz
Katarzyna z kotem napisał(a):ejjjjj jakie ładniejsze??????
jakie bardziej cycate????

Nie chciałem urazić Język
Odpowiedz
noooooo
zwłaszcza ze niewiesz co piszesz
kiedyś była inna uroda kobiet jak i mężczyzn.. ale wszystko ewoluuje.. także nasze wizerunki

a co do tzw cyc.. to jak bym ja sie tak zamaskowała kilometrami materiału to wyglądała bym jak słynna cycolina Język
poza tym teraz kobiety mają oooogromniaste biusty
"Tylko popełniając głupstwo mamy chwilę prawdziwego szczęścia."

Mały powrót.. bo nudny jest świat bez wass
Odpowiedz
W moim mniemaniu Wojewódzki to po prostu prostacki błazen, zrobił z siebie debila w Idolu i teraz jest dobrze sprzedajną gwiazdeczką. Niech się sprzedaje dalej, ja tego telewizyjnego, polsatowego błazeństwa oglądać nie mogę.

p.s. Gdybym występował wtedy w idolu (oczywiście teoretycznie) to ode mnie Kubuś dostałby na antenie chlapa w ryj za poniektóre teksty znieważające ludzi.
charm is deceptive
beauty is fleeting

http://www.youtube.com/watch?v=njuqQFRBcV4
Odpowiedz
Jacek napisał(a):Masy go lubią. Wojewódzki trafia w przeciętne gusta pospolitych mas. Zaspokaja ich wymogi intelektualne. Tak samo jak Ich Troje, Love Parady czy inne discopolo.

popieram
charm is deceptive
beauty is fleeting

Odpowiedz
Cytat:Niech się sprzedaje dalej, ja tego telewizyjnego, polsatowego błazeństwa oglądać nie mogę.

Ja też. Widziałem parę "wywiadów" jakie przeprowadzał i zauważyłem ogromny brak szacunku do ludzi.

Np. do tego Walijczyka, który ożenił się z Anitą Lipnicką, ciągle mówił "Angliku". Z 5 razy poprawiał Wojewódzkiego, że nie jest Anglikiem tylko Walijczykiem. A Kuba i tak dalej odnosił się do niego tak samo.
Odpowiedz
juzew napisał(a):p.s. Gdybym występował wtedy w idolu (oczywiście teoretycznie) to ode mnie Kubuś dostałby na antenie chlapa w ryj za poniektóre teksty znieważające ludzi.
Mógłby oddać,to prawdziwy mistrz pierwszego kroku bokserskiego :ogorek:
Pomyśl tylko-tryliony organizmów kręcących sie dokoła, każdy pod hipnotycznym działaniem jedynej prawdy, wszystkie te prawdy identyczne i wszystkie logicznie sprzeczne ze sobą: Moje dziedziczne tworzywo jest najważniejszym tworzywem na Ziemi; jego przetrwanie usprawiedliwia twoją frustrację, ból, a nawet śmierć. I ty jesteś jednym z tych organizmów, i przeżywasz swoje życie w niewoli logicznego absurdu.
R.Wright [i]Moralne zwierzę
Odpowiedz
Superlekkiej wagi piórkowej Oczko
Odpowiedz
Jacek napisał(a):Z 5 razy poprawiał Wojewódzkiego, że nie jest Anglikiem tylko Walijczykiem. A Kuba i tak dalej odnosił się do niego tak samo.

No właśnie bo Wojewódzki to już taki typ człowieka. Taki arogancki cynik, nie chciałbym mieć go wśród swoich znajomych. Jednego takiego pacjenta znałem, z takim charakterem jak u Wojewódzkiego, szydził z ludzi, mądry i śmieszny był ale do czasu, zanim sam się nie potknął.

avidal napisał(a):Mógłby oddać,to prawdziwy mistrz pierwszego kroku bokserskiego Ogórek
Proszę bardzo, ale nie pozwoliłbym mu bezkarnie i publicznie mnie znieważać. Tak w ogóle, kto powiedział, że mój (pierwszy) cios nie byłby knock outem? Język
charm is deceptive
beauty is fleeting

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości