Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Katastrofa prezydenckiego samolotu
gąska9999 napisał(a): To jest taka bzdura ta katastrofa i zamach, że ja przypuszczam, że cała ta rzeczywistość z politykami i fizykami to jest jakaś atrapa czyli falsyfikat rzeczywistości i tylko ja jestem prawdziwa.
Czyli jakiś odpowiednik gry komputerowej w którą mnie "coś" wessało.
Czekam aż się ta gra komputerowa rozpadnie i zepsuje.

Po co komu ten zamach byłby potrzebny chyba do zabawy, a to by świadczyło, że wszyscy w tej rzeczywistości są wariatami i się nade mną znęcają, tylko ja jestem prawdziwa.

W sumie na tym Forum to chyba gadam " do gry komputerowej" a nie do ludzi podobnych do mnie.
Jest też wersja, że ludzie są prawdziwi, nie są robotami.

Nie rozumiem po co Kaczka Jarosław organizuje te pikniki w Warszawie 10tego, każdego miesiąca ku pamięci brata i spadniętego samolotu?

Czy uważa, że jeśli był to zamach to stała mu się krzywda i że należy szukać i ścigać zamachowców?

Przecież Kaczka Jarosław chodzi do kościoła i podobno jest wierzący, jeśli był zamach to Pan Bóg w którego Kaczka wierzy i którego szanuje "Pan Bóg tak chciał, żeby był zamach".

Jak chodziłam na religię i do kościoła do 15 roku życia to w kościele mnie uczono, że wolę Pana Boga należy uszanować.
Kaczka jeśli nadal jest wierzący to wolę Pana Boga też powinien uszanować i nie robić niepotrzebnego jazgotu.

W liceum była taka poezja lub powieść, w której było takie zdanie: 
" Niech się dzieje wola Nieba,
z nią się zawsze zgadzać trzeba."

Kaczka powinien spuścić głowę przed wolą Pana Boga i przeprosić, że się przeciwko niemu buntował.
1. Goła Maryja w Niebie siedzi na twardym krześle a tyłek ma przyklejony do krzesła butaprenem a na nogach białe tenisówki, dłubie w nosie i w  zębach i słucha modlitw oraz popija oranżadę.

2. Jezusowi Bogu wolno wszystko, Jezus sprowokował szaleńca Heroda do wymordowania miliona bobasów. Żołnierze Heroda wbijali bobasom nóż  w pierś lub ucinali bobasom głowę a Jezus uciekał przytulony przy piersi Maryi. Szaleńców się nie prowokuje ino leczy.

3. KRK twierdzi, że w Niebie nie płynie czas a Maryja tam  oddycha 15 oddechów na minutę.

4. Wynajmujący mieszkanie piętro niżej znęcają się nade mną dokuczliwym stukaniem np. w kaloryfery i zastraszaniem np. przez napieprzanie w łazience, że jestem wariatka.

5. Nie miałam na chleb i wodę, 4 lata głodowałam mając dochód 50 zł miesięcznie z MOPSu bo byłam bez  pracy i renty.
Odpowiedz
gąska9999 napisał(a): Nie rozumiem po co Kaczka Jarosław organizuje te pikniki w Warszawie 10tego, każdego miesiąca ku pamięci brata i spadniętego samolotu?
Dlatego, że te pikniki integrują grupę, która go politycznie popiera. Nie wiem, czego tutaj można nie rozumieć.
Cytat:W liceum była taka poezja lub powieść, w której było takie zdanie: 
" Niech się dzieje wola Nieba,
z nią się zawsze zgadzać trzeba."
Był to dramat, a ten, który obłudnie wypowiadał te słowa był największym kombinatorem ze wszystkich osób tego dramatu.
„Przybądź i bądź, bez zarzutu
Tak dla Tutsi, jak dla Hutu”

– Spięty
Odpowiedz
A jak właściwie stoi obecnie obalanie raportu Millera, bo lata mijają i ……?
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
I pensje podkomisji sa wyplacane. Uśmiech
Odpowiedz
Adam M. napisał(a): I pensje podkomisji sa wyplacane. Uśmiech
Spłycasz. Gdyby chodziło tylko o pieniądze, to by się tym osobom znalazło posadę, jak nie tam, to gdzieś indziej. Ważniejsze jest to, że prowadzi się wielkie dociekanie prawdy, które jednoczy wokół siebie miesięcznicową społeczność tejże prawdy spragnioną. Oczywiście żadnego ostatecznego raportu dostarczyć nie można, bo by go osoby znające się na rzeczy obróciły w perzynę. Stosuje się zatem strategię płaskoziemską – zwraca się uwagę na „problemy z oficjalnym stanowiskiem” nie proponując żadnej spójnej teorii w zamian.

– Spięty
Odpowiedz
Jak się teraz organizuje zamachy na Prezydenta? Czy Kaczce ktoś groził albo postawił mu jakieś ultimatum, może przynajmniej ktoś mocno na Kaczkę denata naciskał o coś to byłby jakiś podejrzany, zleceniodawca zamachu?
Kaczka brat żywy kogoś konkretnie podejrzewa?
Są jakieś inne przesłanki, że był zamach niż analiza skorup samolotu spadłego z nieba?
Policja poszukuje zamachowców na Kaczkę denata, prowadzi w ogóle śledztwo w sprawie " podejrzenia zamachu"?

Kaczka brat dostał już od Rosjan te skorupy spadniętego samolotu?
A co z tych skorup można wywnioskować, sprawcę, zleceniodawcę zamachu czy tylko toczyć bezpostaciową pianę?
1. Goła Maryja w Niebie siedzi na twardym krześle a tyłek ma przyklejony do krzesła butaprenem a na nogach białe tenisówki, dłubie w nosie i w  zębach i słucha modlitw oraz popija oranżadę.

2. Jezusowi Bogu wolno wszystko, Jezus sprowokował szaleńca Heroda do wymordowania miliona bobasów. Żołnierze Heroda wbijali bobasom nóż  w pierś lub ucinali bobasom głowę a Jezus uciekał przytulony przy piersi Maryi. Szaleńców się nie prowokuje ino leczy.

3. KRK twierdzi, że w Niebie nie płynie czas a Maryja tam  oddycha 15 oddechów na minutę.

4. Wynajmujący mieszkanie piętro niżej znęcają się nade mną dokuczliwym stukaniem np. w kaloryfery i zastraszaniem np. przez napieprzanie w łazience, że jestem wariatka.

5. Nie miałam na chleb i wodę, 4 lata głodowałam mając dochód 50 zł miesięcznie z MOPSu bo byłam bez  pracy i renty.
Odpowiedz
To ostatnie Gasko.
Odpowiedz
No ale jak ktoś tak głośno krzyczy, że był zamach jak Kaczka i ci na wiecach to chyba ma jakieś przesłanki i podstawy, że to był zamach?
W przeciwnym razie można uważać, że każdy spadnięty samolot to był zamach polityczny np. Rosjanom spadł samolot z jakąś orkiestrą wojskową może to był też zamach a Rosjanie jakoś nie krzyczą, że to był zamach? To chyba był Chór Aleksandrowa.

Nie słychać też żeby Kaczka założył podsłuchy opozycji politycznej w nadziei, że trafi na trop zamachowców?
Nie wiem kogo Kaczka może podejrzewać o ten zamach bo nie znam się na polityce, ale chyba nie zwykli kryminaliści tacy od niepłacenia alimentów i od drobnych oszustw i zabójstw mogli by zorganizować zamach na Kaczkowego Brata?

Odpowiedz
Czy Kaczka wierzy, że ten samolot to był zamach na jego brata? Ale zamach to nie religia, żeby wierzyć.
Nie rozumiem, czy Kaczka ma podstawy, przesłanki żeby uważać lub przypuszczać, że to był zamach?
Czy ktoś słyszał o przesłankach Kaczki, że to był zamach - Kaczka do kogoś pysk otworzył na ten temat?
A ci co krzyczą o zamachu każdego 10-tego miesiąca - to Kaczka im przekazał i wyjaśnił swoją 100% pewna wiedzę, że to był zamach lub silne przesłanki, że to był zamach?
Czy ci krzyczący na wiecu po prostu spełniają życzenie Kaczki bo go lubią i nie kłopoczą się skąd Kaczka wyciąga takie wnioski?

No bo jak ktoś krzyczy o zamachu to powinien publicznie podać przyczyny swoich domysłów lub podzielić się informacjami z policją i ludźmi, że ustalił, że to był zamach, w jaki sposób wykonano zamach - np. bomba na pokładzie z opóźnionym zapłonem no i czy namierzył sprawców, zleceniodawców lub czy przynajmniej kogoś podejrzewa.

Nie rozumiem tych bezpostaciowych krzyków, kojarzy mi się to z Matrixem - niedokończoną rzeczywistością, czyli jak zapytać o szczegóły to klapa - nikt nie ma nic do powiedzenia, co jest dla mnie "podejrzeniem sztucznej rzeczywistości/ atrapy rzeczywistości".

Ja bym na przykład dla Kaczki nie krzyczała o zamachu, bo nie umiałabym tego sama sprawdzić. Mogłabym wywiesić transparent jakby mi na Kaczce zależało o treści: "A Kaczka mi powiedział, że zna zleceniodawców: Nowak, Kowalski, Wiśniewski, Przepiórka, Wróbel (nazwiska przypadkowe)
Zresztą nie za bardzo mam w naturze krzyczeć na temat "A on mi powiedział...". Mogę pokrzyczeć, że bolą mnie kolana jak wstaję z siadu - bo to wiem sama i jestem tego pewna.

Wydaje mi się, ze jak jest podejrzenie morderstwa to się prowadzi śledztwo, które nie tylko polega na oględzinach ciała zamordowanego. Poza tym prowadzono śledztwo w sprawie jakiejś smarkuli 3 letniej Madeleine czy jakoś tak którą miał porwać w Australii pies Dingo chociaż nie znaleziono ciała tej smarkuli.
To można prowadzić chyba śledztwo mające na celu sprawdzenie tezy o zamachu i wykrycia sprawców w inny sposób niż poprzez badanie skorup samolotu spadłego z nieba.
Nie przesłuchano nawet Kaczki czy ktoś mu groził lub stawiał jakieś ultimatum. Ani osób odprawiających samolot czy nie zauważyli niczego podejrzanego co sugerowało by podkładanie bomby. Czy sprawdzano bagaże pasażerów tego samolotu, może ktoś z zabitych pasażerów w sposób nieświadomy wniósł na pokład bombę, czy wykluczono taką możliwość?
Nie rozumiem.

Odpowiedz
gąska9999 napisał(a): Ale zamach to nie religia, żeby wierzyć.
Zamach to nie religia, ale wiara w zamach może być elementem religii.

– Spięty
Odpowiedz
Słyszałam, nie pamiętam już gdzie, na początku jak ten samolot spadł, chyba słyszałam w telewizji, że ktoś powiedział, że podobno mgłę sztucznie wygenerowali, żeby samolot spadł wskutek złej widoczności.

Jeśli ktoś umie generować sztucznie mgłę w takiej ilości jak wystąpiła w przypadku samolotu z Kaczką1 - denatem prezydentem, to przecież muszą o tym wiedzieć służby specjalne i wojsko raczej większych i lepszych technologicznie państw jak USA i Rosja, w drugiej kolejności mogą o takich rzeczach wiedzieć służby specjalne, wojsko i prezydent bo prezydent marionetką nie jest mniejszych państw takich jak Polska. A tymczasem cicho sza, ktoś rzucił hasło o sztucznej mgle i nikt tego nie sprawdza.
A Kaczka się drze, co miesiąc 10tego jak nerwowo chora kobieta, która ma okres - miesiączkę kobiecą.
Wygląda to jak Matrix, fałszywa rzeczywistość bez szczegółów.

Skoro Kaczka2 rządzi to chyba ma dostęp do możliwości sztucznej mgły w Polsce. Może np. powiedzieć, że tajne możliwości wytworzenia sztucznej mgły w Polsce wynoszą tylko 24% tego co tej mgły było w Smoleńsku, natomiast, że USA i Trump na niego leją ciepłym moczem i nie chcą mu powiedzieć ile możliwości wytworzenia mgły mają, może USA mają możliwość wytworzenia 329% tyle mgły co było w Smoleńsku, w takiej sytuacji zasadne byłoby podejrzenie o ukradzeniu USA technologii wojskowej do wytwarzania mgły w dużych ilościach i wykorzystanie do zamachu na Kaczkę1 - prezydenta.
A tym czasem cicho sza nawet Macierewicz gęby nie otwiera żeby poczęstować opinię publiczną bliższymi szczegółami.
Ten problem i rząd polski wyglądają na Matrix.

Nie słyszałam też, jak się sprawdza samoloty z politykami pod kątem czy na pokład nie jest wnoszona bomba. Czy może się prześlizgnąć na wejściu do samolotu jakiś polityk z bombą w spodniach lub w bagażu osobistym bo jemu na życiu nie zależy a chce pomóc w wykonaniu zamachu na samolot, którym sam leci?

Odpowiedz
gąska9999 napisał(a): Ten problem i rząd polski wyglądają na Matrix.
Dobrze gąsko kombinujesz.
gąska9999 napisał(a): Czy może się prześlizgnąć na wejściu do samolotu jakiś polityk z bombą w spodniach
Czepiliśta się tego Niesiołowskiego..
Mówiąc prościej propedegnacja deglomeratywna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy tejże wizji.
Odpowiedz
Nie rozumiem, że nawet Macierewicz taki charakterystyczny atakujący polityk jak piłkarz, nie ogłosił do publicznej wiadomości ile % sztucznej mgły w stosunku do tej mgły w Smoleńsku ma zdolność wytwarzania Państwo Polskie czyli Służby i Wojsko? Bo chyba Macierewicz ujawniał tajnych agentów a czemu nie ujawnił mgły?
Sztuczną mgłę polską mógłby udowodnić a sztuczne mgły zagraniczne domniemywać i wezwać do odtajnienia w imię dobra śledztwa o Smoleńsku?

No bo tyle krzyku Kaczki w Warszawie o "zamach", a nigdzie nie przeczytałam, że np. w laboratoriach naukowych wytwarzają mgłę do celów naukowych, np. pomieszczenie 100 metrów kwadratowych x 3 metry wysokości wypełnia się mgłą w ciągu 4 minut.
Ktoś chyba wytwarza oficjalnie mgłę w niedużych ilościach?
No bo jeśli Kaczka krzyczy o zamach to powinien szukać mgły najpierw w Polsce, najpierw u naukowców wykonujących badania a potem w innych Państwach, a Kaczka nie szuka tej mgły.
Bo co do bomb to wszyscy wiedzą, że bomby są i nie trzeba ich szukać czy ktoś produkuje, ale mgły trzeba byłoby poszukać.

Dlaczego nie ma "Raportu Macierewicza o sztucznych mgłach"?

Odpowiedz
gąska9999 napisał(a): Ktoś chyba wytwarza oficjalnie mgłę w niedużych ilościach?
Wystarczy wrzucić kawałek suchego lodu do szklanki wrzątku. Tylko to kiepska mgła, bo się snuje po ziemi.
gąska9999 napisał(a): Dlaczego nie ma "Raportu Macierewicza o sztucznych mgłach"?
Bo nie idzie o to by złapać króliczka, ale by gonić go.
Mówiąc prościej propedegnacja deglomeratywna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy tejże wizji.
Odpowiedz
Czyli poziom Kaczki i Macierewicza to poziom Gargamela , który goni Smerfy żeby je zjeść?

Odpowiedz
gąska9999 napisał(a): Czyli poziom Kaczki i Macierewicza to poziom Gargamela , który goni Smerfy żeby je zjeść?
Jakoś tak.
Odpowiedz
gąska9999 napisał(a): Czyli poziom Kaczki i Macierewicza to poziom Gargamela , który goni Smerfy żeby je zjeść?
No chyba nie. Jest to raczej poziom „Kubusia”, który codziennie twierdzi, że już jutro ogłosi swoją przełomową algebrę. Potrzebuje na to tylko środków, uwagi i uwielbienia.

– Spięty
Odpowiedz
Czy Kaczka kogoś podejrzewa "o zamach", mówił coś na ten temat?  Czy on uważa, że ten "zamach" jest za coś czy bez powodu?
Czy głowił się za co ktoś mu ten "zamach" zrobił, czy może uważa, że jego brat i samolot którym leciał został do "zamachu" wylosowany?

Np. może być "groźna międzynarodowa szajka", która robi zamachy dla sportu i dla rozrywki.

Jeżeli Kaczka jest prawdziwym człowiekiem takim jak gąska to potrzaskany brat w potrzaskanym samolocie zabawny dla niego nie jest, ale zamiast krzyku powinien szukać morderców bo przecież ma dużo władzy i wiele ludzi liże mu tyłek.
Chyba, że Kaczka jest robotem a cały świat oprócz gąski jakąś bajką, wtedy to co robi Kaczka i inne roboty czyli "ludzie", nie musi mieć wiele sensu.

Odpowiedz
gąska9999 napisał(a): Czy Kaczka kogoś podejrzewa "o zamach", mówił coś na ten temat? Czy on uważa, że ten "zamach" jest za coś czy bez powodu?
Chyba Tuska, Putina i Merkel.
Odpowiedz
Acha. A Kaczka sam własnym pyskiem wymienił głośno te nazwiska? Czy on się tym osobom czymś naraził, czy przekroczył jakieś pozytywne normy i wartości w arogancki i ostry sposób, tak że nie można go było ukarać Sądem w Strassburgu?
Bo ja się nie znam na tym do kogo w Realu strzela James Bond i temu podobne osoby, oraz nie znam się na tym po co są zamachy. Jeżeli James Bond nie jest tylko filmową "Bajką o Czerwonym Kapturku" to może potrzebne jest tego typu "strzelanie" oraz zamachy.

Może zamachy w imię pozytywnych wartości są potrzebne i są nie tylko bajką, bo może głupim ludziom nie da się czegoś wytłumaczyć albo przekonać lub wykazać, bo może ludzie podniosą głupi jazgot, że oni sobie nie życzą ukarania kogoś kto zrobił coś bardzo złego, lub że w to coś złego "nie wierzą" bo dostali od tego kogoś złego "na lody", więc może wtedy tego kogoś złego może ukarać tylko jakiś James Bond z dowolnego kraju lub zamachowcy "dowolna grupa Sprawiedliwość".
Mi się jeszcze wydawało, że James Bond "strzela", kiedy sytuacja jest nagła, trzeba czemuś zapobiec i nie sposób w bardzo krótkim czasie czegoś wytłumaczyć jakiejś silnej grupie, wojsko, lekarze, inżynierowie, naukowcy, ludzie - w zależności od problemu. Wytłumaczyć, żeby ukarać sądem i więzieniem.

W sumie to nie wiem od kiedy są agenci, grupy zamachowców i tego typu osoby i grupy czy przed pierwszą Wojną Światową już były, albo w okolicach czasów Bitwy pod Grunwaldem. Gąska by się chętnie dowiedziała o realnych działaniach Jamesa Bonda i zamachowców w imię pozytywnych i negatywnych wartości, które są już stare, z przeszłości , z nieco dawniejszej historii które już można byłoby odtajnić. 
Bo filmowy James Bond od jakiegoś czasu wydaje się gąsce być bajką z chyba niewielką domieszką reala.

Oczywiście James Bond lub zamachowcy mogą też działać w imię złych wartości lub przepychanek o pieniądze, kiedy nie liczy się kto pracuje i wytwarza lub chce pracować ale jest pomijany w dawaniu pracy - pojedyncza osoba,  pomijany w przenoszeniu trasferze technologii lub niesłusznie karany embargiem gospodarczym - wybrane kraje, tylko liczy się kto jest silniejszy ale nie musi to być dużo czołgów lub samolotów bombowców tylko także siła dużej ilości ludzkich "pup".

A ludzkie "pupy" w dużej ilości mogą stać zarówno po stronie dobrych i złych wartości.
Np. taka nietolerancja religijna, jakiś generał Bem który przeszedł na Islam został pochowany na jeziorze bo ludzkie "pupy" odmówiły mu miejsca na normalnym cmentarzu.

Może więc jest tak, że ukaranie "zamachem" w imię słusznych wartości jest słuszne i jeśli Kaczka wie co on lub jego brat ostro przeskrobał to powinien spuścić głowę a nie drzeć się co miesiąc pełnym pyskiem, "że był zamach".

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości