Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Katastrofa prezydenckiego samolotu
kmat napisał(a):
gąska9999 napisał(a): Czy Kaczka kogoś podejrzewa "o zamach", mówił coś na ten temat?  Czy on uważa, że ten "zamach" jest za coś czy bez powodu?
Chyba Tuska, Putina i Merkel.
No a ten Putin, Merkel i Tusk to "za co" mieli by ukarać Kaczkę zamachem?
1. Goła Maryja w Niebie siedzi na twardym krześle a tyłek ma przyklejony do krzesła butaprenem a na nogach białe tenisówki, dłubie w nosie i w  zębach i słucha modlitw oraz popija oranżadę.

2. Jezusowi Bogu wolno wszystko, Jezus sprowokował szaleńca Heroda do wymordowania miliona bobasów. Żołnierze Heroda wbijali bobasom nóż  w pierś lub ucinali bobasom głowę a Jezus uciekał przytulony przy piersi Maryi. Szaleńców się nie prowokuje ino leczy.

3. KRK twierdzi, że w Niebie nie płynie czas a Maryja tam  oddycha 15 oddechów na minutę.

4. Wynajmujący mieszkanie piętro niżej znęcają się nade mną dokuczliwym stukaniem np. w kaloryfery i zastraszaniem np. przez napieprzanie w łazience, że jestem wariatka.

5. Nie miałam na chleb i wodę, 4 lata głodowałam mając dochód 50 zł miesięcznie z MOPSu bo byłam bez  pracy i renty.
Odpowiedz
gąska9999 napisał(a): No a ten Putin, Merkel i Tusk to "za co" mieli by ukarać Kaczkę zamachem?
Za to że są. I chyba za to że są antypolscy i antypolskość wyssali z mlekiem matki.
Zresztą co się mnie pytasz, kto zrozumie pojebów.
Mówiąc prościej propedegnacja deglomeratywna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy tejże wizji.
Odpowiedz
usunięte
Odpowiedz
Wyskoczyło mi w Google:
wiadomosci.gazeta.pl › 7,11488...
Wypadek na S8. Przewrocil sie tir wiozacy kaczki. Droga jest zablokowana - Wiadomosci - Gazeta
10 kwi 2019 · Na trasie S8 miedzy wezlami Piotrkow Trybunalski Wschod i Polichno wywrocil sie tir wiozacy kaczki. Zwierzeta rozbiegly sie po okolicy. Droga zostala zablokowana.

Może to zamach a nie wypadek ten tir z Kaczkami bo nawet data się zgadza 10 kwietnia.
To mogą być prawdziwi zamachowcy od Kaczki z samolotem albo " strzały na wiwat" od amatorõw.
1. Goła Maryja w Niebie siedzi na twardym krześle a tyłek ma przyklejony do krzesła butaprenem a na nogach białe tenisówki, dłubie w nosie i w  zębach i słucha modlitw oraz popija oranżadę.

2. Jezusowi Bogu wolno wszystko, Jezus sprowokował szaleńca Heroda do wymordowania miliona bobasów. Żołnierze Heroda wbijali bobasom nóż  w pierś lub ucinali bobasom głowę a Jezus uciekał przytulony przy piersi Maryi. Szaleńców się nie prowokuje ino leczy.

3. KRK twierdzi, że w Niebie nie płynie czas a Maryja tam  oddycha 15 oddechów na minutę.

4. Wynajmujący mieszkanie piętro niżej znęcają się nade mną dokuczliwym stukaniem np. w kaloryfery i zastraszaniem np. przez napieprzanie w łazience, że jestem wariatka.

5. Nie miałam na chleb i wodę, 4 lata głodowałam mając dochód 50 zł miesięcznie z MOPSu bo byłam bez  pracy i renty.
Odpowiedz
gąska9999 napisał(a): Może to zamach a nie wypadek ten tir z Kaczkami bo nawet data się zgadza 10 kwietnia.
To mogą być prawdziwi zamachowcy od Kaczki z samolotem albo " strzały na wiwat" od amatorõw.
Kto wie..
Mówiąc prościej propedegnacja deglomeratywna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy tejże wizji.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości