Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Katastrofa prezydenckiego samolotu
kmat napisał(a):
gąska9999 napisał(a): Czy Kaczka kogoś podejrzewa "o zamach", mówił coś na ten temat?  Czy on uważa, że ten "zamach" jest za coś czy bez powodu?
Chyba Tuska, Putina i Merkel.
No a ten Putin, Merkel i Tusk to "za co" mieli by ukarać Kaczkę zamachem?
1. Maryja w Niebie  nie słucha modlitw gdy  śpi masturbuje się robi kupę.
Maryja w Niebie już nic nie potrzebuje oprócz modlitw i tlenu, nie nosi więc majtek i sukienki, lata nago w stanie nieważkości bo grawitacji też nie potrzebuje. 
Brak oddychania tlenem = śmierć.

2. Ustawiczne dzwonienie w dzwony kościelne jest uciążliwe dla osób nerwowo chorych w tym dla mnie. Mieszkam w średnim mieście.
Piski bachorów pod samymi oknami bloku też mi pogłębiają nerwicę i napieprzanie dorosłych o dupie Marynie.

3. Wynajmujący mieszkanie piętro niżej znęcają się nade mną dokuczliwym stukaniem np. w kaloryfery i zastraszaniem np. przez agresywne napieprzanie w łazience, że jestem wariatka i żeby mnie do Toszka zabrali.

4. Nie miałam na chleb i wodę, 4 lata głodowałam mając dochód 50 zł miesięcznie z MOPSu bo byłam bez  pracy i renty.
Odpowiedz
gąska9999 napisał(a): No a ten Putin, Merkel i Tusk to "za co" mieli by ukarać Kaczkę zamachem?
Za to że są. I chyba za to że są antypolscy i antypolskość wyssali z mlekiem matki.
Zresztą co się mnie pytasz, kto zrozumie pojebów.
Mówiąc prościej propedegnacja deglomeratywna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy tejże wizji.
Odpowiedz
usunięte
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości