Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kot w domu- lew w domu (?)
PS: Jeśli czujesz potrzebę wyrażenia negatywnego zdania o moim poście to wysil się na coś więcej niż minus, bo chyba za bardzo odbierasz e-dyskusje do siebie, mój ty delikatny kwiatuszku :*

Minusowanie mnie za stwierdzanie oczywistego faktu bycia ofermą to niestety kolejne użycia pompki do powiększania rozmiaru e-penisa, który wciąż wymaga troski sądząc po populistycznym stylu wypowiedzi i taktyce nienarażania się a minusy Kasiu
Get into the car
We'll be the passengers
We'll ride through the city tonight
We'll see the city's ripped backside
We'll see the bright and hollow sky
We'll see the stars that shine so bright
Stars made for us tonight!
Odpowiedz
CreatedMind napisał(a):Phill???
Pewnie z przyjemnością byś się znalazł z takimi kotkami co Oczko
http://www.youtube.com/watch?v=wrLLumy5Nqw
Ja np. bym bardzo chciał

Japierdzielę : O
Gdybym ich nie znał bardzo dobrze, to nawet gdyby były tresowane, za żadne skarby bym się z nimi nie tarzał Duży uśmiech
Get into the car
We'll be the passengers
Odpowiedz
The Phillrond napisał(a):Japierdzielę : O
Gdybym ich nie znał bardzo dobrze, to nawet gdyby były tresowane, za żadne skarby bym się z nimi nie tarzał Duży uśmiech

:lol2::lol2: no musi "adrenalinka" by podskoczyła.
Z tamtego filmiku trafiłem tez na to, niby największy kot (genetyczny mieszaniec) ojciec lew a matka tygrysica...
Śmiesznie to wygląda koło 1min20 kiedy karmi go "jak niemowlę" :lol2:
http://www.youtube.com/watch?v=9l_mC65BOog&NR=1
"Człowiek cnotliwy dobre wypowiada słowa, ale nie zawsze ten, kto dobre powiedział słowo, jest cnotliwy."
-Konfucjusz
Odpowiedz
The Phillrond napisał(a):Minusowanie mnie za stwierdzanie oczywistego faktu bycia ofermą to niestety kolejne użycia pompki do powiększania rozmiaru e-penisa, który wciąż wymaga troski sądząc po populistycznym stylu wypowiedzi i taktyce nienarażania się a minusy Kasiu

Nie znamy się, nic nas nie łączy. Mimo tego, po raz kolejny piszesz autorytarne komentarze dotyczące mnie i mojej ofermowatości, względnie niedojrzałości emocjonalnej i kompleksów. I tak zaraz ktoś wyrzuci to na śmietnik, a ludzie będą żyli dalej, niepomni twoich wypowiedzi. Nie szkoda ci czasu?
[SIZE="2"]agoreton.pl[/SIZE]
Odpowiedz
Yhy.
Jeżeli piszesz jak emocjonalnie niedojrzała oferma, to wniosek, że nią jesteś ma swoje ręce i nogi madmułazel

Wszystkie słowa są pisane przez żywą osobę.
Pisząc dajesz więcej siebie, niż byś chciał.

Nie piszę że bezpośrednio jesteś ofermą i emocjonalnie pokrajaną Danusią.
Wyśmiewam mędrkowanie. (Hu ha ho, koty to słabizny, kop wystarczy)
Kotu potrafi przyjebać każdy, a często są także, podobnie jak psy, specjalnie dręczone przez ludzi.

Sęk w tym że takie mędrkowanie i dziecinne odcinanie się (ja to jestem lepszy od kota!!1!11!1), gdy stwierdzam że kot ma potencjał żeby wyrządzić dużą krzywdę, jest śmieszne.
Ludzka siła, zaradność i jasny światopogląd kończą się kiedy zapłakane pacynki zapierdalają z workami aż kurz się wznosi i prawią truizmy do kamery. E-mocprzemoc w gębie oczywiście nie sprawdzi natychmiast tego jaki jesteś, ale powtarzalność pewnych zjawisk pozwala wysnuć mi pewne wnioski.
Get into the car
We'll be the passengers
Odpowiedz
Cytat:Phill???
Pewnie z przyjemnością byś się znalazł z takimi kotkami co :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=wrLLumy5Nqw
Ja np. bym bardzo chciał
A w powiązanych: http://www.youtube.com/watch?v=EUS8V83AkYo&NR=1 :|
[SIZE=1][SIZE=2][SIZE=1][SIZE=2]Burdel na forum powstaje, gdy moderatorzy forum postanawiają sprzeciwić się części działań członków Ekipy Honor.

Czat / IRC: http://pokazywarka.pl/jpqkgu/ - prosta instrukcja dołączania.[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]
Odpowiedz
von.grzanka napisał(a):Pomimo tego, że są naprawdę silne w stosunku do swojej masy, nie są na tyle silne, żeby zrobić poważną krzywdę człowiekowi. Mrówki są jeszcze silniejsze względem swojej masy, ale nie przerażają przeciętnego Kowalskiego. Mała masa daje im zwinność i sprawność, przydatną bardzo przy polowaniach na małe gryzonie, ale zupełnie nieprzystającą do ataków na ludzi. Jeden dobrze wymierzony kopniak ostudzi nawet najbardziej krwiożerczego kota.

Tak naprawdę kot potrafi człowieka co najwyżej podrapać lub lekko ugryźć, nic naprawdę poważnego. Ich uzębienie nie jest w stanie zrobić nic poważniejszego człowiekowi, ono po prostu nie jest do takich rzeczy przeznaczone. Ewolucyjnie są one pomyślane jako środek do szybkiego uśmiercania gryzoni lub innej drobnej zdobyczy, poprzez ugryzienie w kark i przerwanie rdzenia kręgowego. To bardzo przydatne, jednak nie wtedy, kiedy wchodzi w grę gryzienie i szarpanie. W porównaniu do zębów psa, kocie zęby nie mają "brute force", która pozwalałaby im na zadanie poważniejszych obrażeń człowiekowi.

Dokładnie. Jak żyje na tym świecie to jeszcze nie widziałem i nie słyszałem o kocie domowym, który wyrządził komuś krzywde większą niż zwykłe podrapanie. Natomiast doniesienia o często śmiertelnych atakach psów słyszy się od czasu do czasu. Nie będe powtarzał po tobie ,bo dobrze to wyjaśniłeś.
"Łatwo jest mówić o Polsce trudniej dla niej pracować jeszcze trudniej umierać a najtrudniej cierpieć"
NN
Odpowiedz
forge napisał(a):A w powiązanych: http://www.youtube.com/watch?v=EUS8V83AkYo&NR=1 :|

Jeśli to nie jest podpucha, a na to wygląda:

Pogratulować fotografowania kilku lwów bez zabezpieczeń, w ich naturalnym środowisku.

Śmiem nie współczuć i pogratulować lwom darmowego posiłku który sam się pcha do domu Duży uśmiech
Bardzo dobrze, może następnym razem koledzy wspomogą stado niedźwiedzi Uśmiech
Get into the car
We'll be the passengers
Odpowiedz
Też mi śmierdzi fejkiem, ale ludzie w czasie upału w obcym terenie mogą stracić głowę. Dosłownie Język Mimo wszystko człowiek, miał żonę i dwójkę dzieci (2 latka syn i 9 córka), szkoda trochę. Ale może to faktycznie fejk.
[SIZE=1][SIZE=2][SIZE=1][SIZE=2]Burdel na forum powstaje, gdy moderatorzy forum postanawiają sprzeciwić się części działań członków Ekipy Honor.

Czat / IRC: http://pokazywarka.pl/jpqkgu/ - prosta instrukcja dołączania.[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]
Odpowiedz
Co do niedźwiedzi
Zajrzyj tutaj http://video.google.pl/videoplay?docid=-...604062499#

Na 1:12:30 jest scena z durnym turystą który wyszedł z filmować Niedźwiedzia

Film w ogolę narobił szumu przez wszystkie swoje sceny ale okazało się ze sporo scen było reżyserowanych ale nie wszystkie.....
"Człowiek cnotliwy dobre wypowiada słowa, ale nie zawsze ten, kto dobre powiedział słowo, jest cnotliwy."
-Konfucjusz
Odpowiedz
Wracając do kotów. Z tego co zauważyłem, tam gdzie są psy i koty, to chyba zawsze dominujący jest któryś z kotów. Myślę, że to kwestia silnego charakteru. Psy są znacznie bardziej skłonne do uległości za to koty są niesamowicie uparte i nieustępliwe.

Na przykład jedna moja kota - Czarna, dostaje czasami lekarstwo na alergię w spreju. Strasznie tego nie lubi. Często wyraża to w ten sposób, że wskoczy na łóżko tylko po to żeby napaskudzić, mimo że coś takiego prawie zawsze kończy się ostrą awanturą.

Co do możliwości bojowych tych zwierzaków to wolałbym się nie przekonać o tym na własnej skórze. Na przykład raz jej się bardzo nie spodobało, że dostała zastrzyk, co wyraziła przez zatopienie zębów w moim palcu. Oczywiście odruchowo ją puściłem więc po chwili się uspokoiła.
Innym razem, w podobnej sytuacji, wdrapała się po mnie tak szybko, że już siedziała na ramieniu zanim zdążyłem się zorientować co się dzieje. Swoją drogą bardzo sympatyczny gest zaufania - "obroń mnie przed tym wredotą weterynarzem". Uśmiech

W związku z tym sądzę, że ich zdecydowaną przewagą jest zręczność, bez porównania większa niż u psów a tym bardziej u ludzi. Jeśli pies nie zdoła celnie zaatakować kota i go zagryźć - przegra.

Sądzę, że koty nie atakują ludzi dlatego, że człowiek nie jest naturalnym pożywieniem tych zwierząt. Nie ma też wśród nich, tak jak w przypadku psów, ras hodowanych pod kątem agresji. A przecież nagłaśniane przez media przypadki, dotyczą właśnie takich pitbulów czy innych popierdułek genetycznych.
Odpowiedz
Cytat:Z tego co zauważyłem, tam gdzie są psy i koty, to chyba zawsze dominujący jest któryś z kotów.

To zależy jak bardzo zdominowany jest pies przez człowieka Oczko
Bo jak pies jest "dzikim bydlakiem" na łańcuchu to żaden kot nawet nie zdąży do niego podejść aby zrozumieć ze trzeba spierdalać w drugą stronę.
-Konfucjusz
Odpowiedz
abigor napisał(a):Co do możliwości bojowych tych zwierzaków to wolałbym się nie przekonać o tym na własnej skórze. Na przykład raz jej się bardzo nie spodobało, że dostała zastrzyk, co wyraziła przez zatopienie zębów w moim palcu. Oczywiście odruchowo ją puściłem więc po chwili się uspokoiła.
Innym razem, w podobnej sytuacji, wdrapała się po mnie tak szybko, że już siedziała na ramieniu zanim zdążyłem się zorientować co się dzieje. Swoją drogą bardzo sympatyczny gest zaufania - "obroń mnie przed tym wredotą weterynarzem". Uśmiech
Ilu ludzi zabiły psy ,a ilu koty domowe?
Koty to świetne drapieżniki ,ale potencjał ich przedstawiciela-kota domowego jest wprost proporcjonalny do jego rozmiarów.
Zdziczałe koty polują na wszystko w zasięgu ich możliwości-gryzonie, itd.
Zdziczałe psy na sarny, przez co często są na celowniku myśliwych.
Różnica jest znaczna.
Kot domowy nie stwarza większego zagrożenia dla człowieka.
Kończy się na podrapaniu.

CreatedMind napisał(a):To zależy jak bardzo zdominowany jest pies przez człowieka Oczko
Bo jak pies jest "dzikim bydlakiem" na łańcuchu to żaden kot nawet nie zdąży do niego podejść aby zrozumieć ze trzeba spierdalać w drugą stronę.
Psy w miastach to nic, te wiejskie to istne bestie.
U mojej babci grasowały takie dwa, zagryzły sporo saren, cały kurnik sąsiada
i mnóstwo pomniejszych psów. Na noc grzecznie wracały do domu chroniącego je właściciela do czasu aż ktoś się wkurwił i powiadomił myśliwego.

Niestety ale psa trzymanego całe życie na łańcuchu nie można już spuścić.
"Łatwo jest mówić o Polsce trudniej dla niej pracować jeszcze trudniej umierać a najtrudniej cierpieć"
NN
Odpowiedz
Dokładnie Oczko jak pies jest ostro z dominowany przez człowieka to może żyć razem z kotem ale kiedy masz psa na łańcuchu to kot dobrze wie ze nie ma nawet co próbować do niego podejść bo pies od razu się na niego rzuci.
-Konfucjusz
Odpowiedz
Psa wielkości średniego mieszańca owczarka niemieckiego wystarczy porządnie kopnąć (oczywiście, jeśli to potrafisz) żeby się odpatyczkował. Tej samej wielkości kota (ocelot, może leopard) nawet nie dotkniesz kiedy Cię zaatakuje.

Porównując kota i psa tej samej wielkości: kot będzie zawsze groźniejszy.

Tak czy siak, psy to podli stadni i służalczy wszystkożercy ;PP
For the catkind! Oczko
Get into the car
We'll be the passengers
Odpowiedz
Znam przypadek przynajmniej jednego wiejskiego kota, którego wiejskie psy omijały szerokim łukiem. Być może wyjątek, nie wiem.

Natomiast wydaje mi się bardzo prawdopodobne, że koty mają silniejsze charaktery. Jeśli celem obu zwierzaków - kota i psa - nie jest wzajemna eksterminacja, to zawsze a przynajmniej na ogół, dominować będzie kot.
Odpowiedz
Z tego co mi wiadomo rodezyjskie ridgebacki są (bądź były - nie wiem czy jeszcze jest to legalne) używane do polowań na lwy. Oczywiście jako mniejsze od lwów rekompensowały sobie to liczebnością i współpracą.

http://www.noldor.biz/files/en/history.html
http://www.freewebs.com/ridgeetridgebackhounds/

Cytat:Tak czy siak, psy to podli stadni i służalczy wszystkożercy :razzJęzyk

A koty to pedały.
Odpowiedz
Psy liżą sobie jaja i jeżdżą dupami po dywanie!

WYGRAŁEM~!

A na poważnie- liczebność to żaden argument w polowaniu na lwa. Pies to pies, zwierzę które można wyszkolić, upodlić, skrzywdzić, ale dalej będzie służyć. Nie pamiętam, kto, ale chyba jakiś rosyjski naukowiec prowadził badanie polegające na... polewaniu psa wrzątkiem. Pies poparzony dalej przychodził się łasić, ponieważ robił to jego pan, nie ktoś kto "chce go skrzywdzić i jest zły"
Get into the car
We'll be the passengers
Odpowiedz
Na pewno rosyjski :p
Już chyba żaden eksperyment z tamtych stron mnie nie zadziwi...
Jak nie przeszczepiają "górę" psa na drugiego psa albo podtrzymują przy życiu martwą głowę psa to polewają go wrzątkiem...
-Konfucjusz
Odpowiedz
lumberjack napisał(a):Z tego co mi wiadomo rodezyjskie ridgebacki są (bądź były - nie wiem czy jeszcze jest to legalne) używane do polowań na lwy. Oczywiście jako mniejsze od lwów rekompensowały sobie to liczebnością i współpracą.
Afrykańskie psowate- Likaony mają największą skuteczność w świecie zwierząt jeżeli chodzi o polowania około 90% podczas gdy lwy tylko 20-30%.
Zawdzięczają to lepszej strategii, współpracy, skoordynowanemu działaniu od początku do końca.
NN
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości