Ankieta: Czy jesteś za karą śmierci dla pedofili-morderców?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Jestem za
0%
0 0%
Jestem przeciw
100.00%
1 100.00%
Nie mam zdania
0%
0 0%
Razem 1 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Śmierć pedofilom-mordercom
Rothein napisał(a):Granice są takie jakie my tworzymy. Nie ma innych w tym względzie.

Gdyby nie te granice nie miałbyś możliwości egzystowania , najprawdopodobniej padłbyś ofiarą jakiegoś zbrodniarza.

pzdr
Odpowiedz
Xenomorph napisał(a):
Rothein napisał(a):Granice są takie jakie my tworzymy. Nie ma innych w tym względzie.

Gdyby nie te granice nie miałbyś możliwości egzystowania , najprawdopodobniej padłbyś ofiarą jakiegoś zbrodniarza.

pzdr

Gdybyś odczytał mój post w kontekscie poprzednich moich postów w tym temacie, wiedziałbyś o czym piszę. A tak wyskakujesz jak filip z konopii Duży uśmiech Zapewne jednak przeczytałeś tylko ten ostatni :] ;]
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
Odpowiedz
hm, ankieta zawiera tylko trzy propozycje: za, przeciw, lu - nie mam zdania,
do której z nich zaliczyć dośwaidzczenia na pedofilach - mordercach?,

wszyscy prawie, którzy zagłosowanie na "nie" - tłumaczą swoją postawę właśnie alternatywą doświadczeń laboratoryjnych na winnych, ale nie ma takiej opcji w ankiecie,

może warto byłoby dopisac, zważywszy na powszechność wyboru tej opcji,

abbo konsekwentnie się samookreślać: do czgo maja prowadzić doświadczenia - jeżeli do zgonu winnego, to prosiłabym o wybieranie właściwej opcji,

a jeżeli nie? - polecam "mechaniczną pomarańczę" do poczytania,

pozdrowienia
Odpowiedz
Cytat:może warto byłoby dopisac, zważywszy na powszechność wyboru tej opcji,

Mógłbym to zrobić, ale zresetowałoby to głosy oddane do tej pory Oczko
Odpowiedz
kokkai napisał(a):a jeżeli nie? - polecam "mechaniczną pomarańczę" do poczytania,

pozdrowienia

Mozna eksperymentować na nich działanie róznych farmaceutyków. Nikt nie mówi że mielibyśmy ich "uczłowieczać" lub czynić łagodniejszymi, jak w mechanicznej pomarańczy.
Doświadczenia na nich miałyby prowadzić do odkryć natury medycznej, a nie do zmian w ich mózgach.
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
Odpowiedz
Marcin:
Cytat:Czy wobec kosztów utrzymania tych 2 mln, koszty utrzymania 100 mają jakieś znaczenie?

Dobra, masz rację. Odstawmy argument finansowy na bok, a rozpatrzmy kwestię sprawiedliwości.

Powtórzę jeszcze raz pytanie: co jest sprawiedliwsze - utrzymywanie zabójcy czy zabicie go?
Wspomóż mię mrówko, bo z głodu umieram
Prosił ze łzami konik w nędznym stanie;
Lecz ta mu rzekła: dla siebie ja zbieram,
Śpiewałeś w lecie, potańcz w zimie panie.
Odpowiedz
Rothein napisał(a):Gdybyś odczytał mój post w kontekscie poprzednich moich postów w tym temacie, wiedziałbyś o czym piszę. A tak wyskakujesz jak filip z konopii Duży uśmiech Zapewne jednak przeczytałeś tylko ten ostatni :] ;]

Przeczytałem wszystkie Twoje wypowiedzi w tym temacie , i nie znajduję w nich nic poza pogardą dla ludzkiego zycia i wyciąganiem bezpodstawnych wniosków i sądów wedle własnego subiektywnego uznania, coś jest dobre coś złe bo ja tak uważam. ''Nie sądźcie a nie będziecie sądzeni'' Duży uśmiech

Rothein napisał(a):Dla niezepsutej części społeczeństwa będzie to dobra nowina

Wow, to odważne stwierdzenie, nie wiem już którzy to są Ci zepsuci a którzy Ci zdrowi , sam piszesz o obalaniu dogmatów a sam kurczowo się ich trzymasz , kto jest dla Ciebie zdrowy ? Dzielisz ludzi na tych którzy siedzą w kryminale i na tych na wolności ? Ci co są wolni to zdrowe społeczeństwo , kryminał to sami degeneraci ? Taki podział ludności ? Wow jesteś lepszy od Evoli Duży uśmiech Chamberlain wysiada Język
Piszesz o niezepsutej części społeczeństwa , chyba powinieneś skupić się na aborygenach z australii bo średnia klasa w Polsce do zdrowej nie należy.

Jacek napisał(a):Powtórzę jeszcze raz pytanie: co jest sprawiedliwsze - utrzymywanie zabójcy czy zabicie go?

Oczywiście że utrzymywanie ;] Gdyby państwo korzystało z kryminalistów tak jak robią to Stany Zjednoczone problemu by nie było, natmoiast w naszym kraju więźniowie sa traktowani jak arystokracja i to my na nich pracujemy ;] W USA takowy problem nie istnieje są specjalne obozy pracy gdzie wszelkie jednostki aspołeczne, psychopatyczne i inne znajdują sówj sens życia w nieustannej pracy a zdrowe społeczeństwo korzysta z usług kryminalistów , u nas w kraju wisełki doszło do takiego paradosku że ludzie nie raz sami idą do więzienia traktując to jak wczasy i pewną formę przetrwania pewnego okresu, nie bez powodu więźniów przybywa w przeciągu zimy ;]

pzdr
Odpowiedz
Xenomorph napisał(a):Co Ty bredzisz ! Gdzie ja pisze o obronie pedofili ? zagłosowalem stosownie w ankiecie i tyle. Mnie po prostu zastanawia - skoro tak bardzo bronisz wszystkich dewiantów a na tych położyłes kreskę , więc ja sie pytam na jakiej pdostawie ?

To może Ty ich skreśliłeś z listy ludzi? Nie pisałeś, że bronisz pedofili, ale mi się wydawało, że jednak bronisz Język I widzę, że się myliłem, więc przepraszam.

Xenomorph napisał(a):Czyt to nie Ty pisałeś ostatnio Cogito Ergo Sum ?

Nie, ale nawet jeśli, to co??

Xenomorph napisał(a):Więc jeśli nic nie jest Ci obce oc ludzkie to i tą przypadłość zaakceptuj ;]

Ależ ja nic do niej nie mam, ja tylko proponuję, żeby nie zabijano pedofili-morderców, tylko wykorzystywano ich zamiast zwierząt do testowania różnych leków, kosmetyków itp. Uśmiech

Georafal napisał(a):Czy zapomniałeś że człowiek to też zwierzę?

Ależ nie, o tym pamiętam cały czas. Tylko wolę, żeby zamiast niewinnych zwierząt cierpiały winne zwierzęta, czyli pedofile-mordercy Uśmiech W końcu przez nich ktoś cierpiał, to niech teraz chociaż zrobią coś dla ludzi poddając się testom na działanie różnych leków itp. rzeczy, trochę przy tym cierpiąc. Po co męczyć króliki i myszy?? Uśmiech
Odpowiedz
Rothein napisał(a):Całkowity zanik tak zwanego "barbarzyństwa" oznaczać będzie powolny zanik cywilizacji. Albo zgodzimy się na "barbarzyństwo" które będzie z korzyścią dla społeczeństwa, albo poprzemy takie które żadnej korzyści nie przynosi, karmi za to nadęte ega poszczególnych jednostek poczuciem moralnego spełnienia i wyższości.
Ot właśnie. Dlaczego gros tych co bardziej ślepych i zaciętych "obrońców praw człowieka" tego nie rozumie...?
Odpowiedz
Xenomorph napisał(a):Przeczytałem wszystkie Twoje wypowiedzi w tym temacie , i nie znajduję w nich nic poza pogardą dla ludzkiego zycia i wyciąganiem bezpodstawnych wniosków i sądów wedle własnego subiektywnego uznania, coś jest dobre coś złe bo ja tak uważam. ''Nie sądźcie a nie będziecie sądzeni'' Duży uśmiech

Jaka pogarda dla ludzkiego życia? Gdybym do końca gardził ludzkim życiem, nie mógłbym gardzić poszczególnymi grupami degeneratów, tylko wszystkimi ludźmi. Skoro jednak staję w obronie życia i bezpieczeństwa dzieci, i w obronie sprawiedliwości, surowej, ale sprawiedliwości, to jak możesz pisać o pogardzie dla ludzkiego życia. Gardze tylko tymi, którzy na pogarde zasługują.
Jakie bezpodstawne wnioski? Wnioski mają swoje podstawy. Silne społeczeństwo może sobie pozwolić na hodowanie pasożytów, tylko jak długo? Wniosek jest taki, że pieniążki mogłyby trafić na lepsze cele niż karmienie zbrodniarzy. Wniosek jest taki, że powinno się odpłacać śmiercią za śmierć - na pewno zaś w tak skrajnych przypadkach, jak te które są przedmiotem tego tematu.
Subiektywne uznanie? Uśmiech Nie rozśmieszaj mnie tanimi sofizmatami.
"Nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni"????? A dlaczego miałbym nie sądzić innych? Czyżbym miał bać się odpowiedzialności? Jak ja nie osądze, to i mnie nie osądzą? Daj spokój :] No nie jestem chrześcijaninem, więc będe sądził innych, i czynił im tak jak oni czynią mnie. Uśmiech

Brzydzisz się widokiem gejów, a bronisz praw pedofilów? A może zwyczajnie chcesz "nie zgadzać się z innymi" Język Jak bronią gejów, Xeno gardzi gejami. Jak potępiają pedofilów, Xeno pisze o bezpodstawnych wnioskach. :> Coś tu nie gra Duży uśmiech
Odpowiedz
Rothein napisał(a):Mozna eksperymentować na nich działanie róznych farmaceutyków. Nikt nie mówi że mielibyśmy ich "uczłowieczać" lub czynić łagodniejszymi, jak w mechanicznej pomarańczy.
Doświadczenia na nich miałyby prowadzić do odkryć natury medycznej, a nie do zmian w ich mózgach.

Przynajmniej śmiecie popsłużyli by czemuś pożytecznemu. Mniej niewinnych zwierząt, więcej skurwieli niegodnych szybkiej śmierci.

Co do egzekucji takich ludzi, powinny one moim zdaniem odbywać sie publicznie i powinny zawierac taką dawkę bólu i okrucieństwa, by sprawiedliwości i zemsty stało się zadość dla wszystkich oraz by inne nie zamknięte jeszcze mędy doznały oczyszczającego "katharsis". Pedofil i morderca, to chore, wypaczone z włąsnej woli stworzenie, to chwast, który należy wyrwać i spalić w ogniu, spalic bardzo powli, by się nacierpiał :mrgreen:

Dlatego, stos może być :mrgreen:
"Hope can drown lost in thunderous sound
Fear can claim what little faith remains
But I carry strength from souls now gone
They won't let me give in...
(...)
Death will take those who fight alone
But united we can break a fate once set in stone
Just hold the line until the end
Cause we will give them hell..."

EH
Odpowiedz
No oczywiście, trzeba ich, że tak powiem, maksymalnie eksloatować Duży uśmiech ścierwo, to ścoerwo, ale ścierwo które sie na coś przydało, to już co innego Uśmiech
(...)

EH
Odpowiedz
seth33 napisał(a):Co do egzekucji takich ludzi, powinny one moim zdaniem odbywać sie publicznie i powinny zawierac taką dawkę bólu i okrucieństwa, by sprawiedliwości i zemsty stało się zadość dla wszystkich...

Mi to wygląda na fantazje gimnazjalisty, który nasłuchał się za dużo Slayera. Ja rozumiem, że pewnie czerpałbyś satysfakcję z takich widoków, ale hasełko "sprawiedliwość dla wszystkich" jest nie na miejscu. Sprawiedliwe dla społeczeństwa? Na pewno nie. Przypomnę jeszcze tylko, że średniowiecze wdłg. niektórych skończyło się w 1453, inni za koniec epoki uważają wystąpienie Lutra. Wiek XXI to zdecydowanie średniowiecze nie jest.

seth33 napisał(a):...oraz by inne nie zamknięte jeszcze mędy doznały oczyszczającego "katharsis".

Zamknięte co? Gdyby rzeczywiście takie kary skutecznie zniechęcały do wszelkich wystąpień przeciw prawu, skończyłoby się na kilku egzekucjach i torturach. Jak to wygląda w praktyce, doskonale wiemy.

seth33 napisał(a):Dlatego, stos może być Mr. Green

O! patrzcie, palą człowieka <LOLLLLL><ROTFL>
Odpowiedz
Oko za oko, ząb za ząb! Zapewniam że żadne dziecko zgwałcone po czym zamordowane przez pedofila nie zasłużyło sobie na śmierć, a na pewno już nie na taką. Dlaczego mielibyśmy zatem nie uśmiercać mordercy- zboczeńcu, który czymś wszak, do kurwy nędzy sobie na śmierć zasłużył, prawda?!?!?! :evil:
Odpowiedz
marcin.g napisał(a):seth33 napisał:
Co do egzekucji takich ludzi, powinny one moim zdaniem odbywać sie publicznie i powinny zawierac taką dawkę bólu i okrucieństwa, by sprawiedliwości i zemsty stało się zadość dla wszystkich...

Mi to wygląda na fantazje gimnazjalisty, który nasłuchał się za dużo Slayera. Ja rozumiem, że pewnie czerpałbyś satysfakcję z takich widoków, ale hasełko "sprawiedliwość dla wszystkich" jest nie na miejscu. Sprawiedliwe dla społeczeństwa? Na pewno nie. Przypomnę jeszcze tylko, że średniowiecze wdłg. niektórych skończyło się w 1453, inni za koniec epoki uważają wystąpienie Lutra. Wiek XXI to zdecydowanie średniowiecze nie jest.

Hmm imponująca wiedza historyczna i muzyczna :lol2: Co ma współnego sprawowiedliwość z średniowieczem? I co Slayer z fantazjami?
Nie ukrywam, że cieszyłby mnie widok śmierci pedofila. Uważam, że takie jednostki powinny być bezwględnie likfidowane. Im boleśniej, tym lepiej - funcja wychowawacza dla społeczeństwa. Czyżbyś sie sugerowałem humanitaryzmem? Wierz mi, ten kto humanitarny nie jest, na humanitarne traktowanie nie zasługuje.

...oraz by inne nie zamknięte jeszcze mędy doznały oczyszczającego "katharsis".

Zamknięte co? Gdyby rzeczywiście takie kary skutecznie zniechęcały do wszelkich wystąpień przeciw prawu, skończyłoby się na kilku egzekucjach i torturach. Jak to wygląda w praktyce, doskonale wiemy.

Wiemy jak działa resocjalizacja takich męd, i ile ona kosztuje społeczeństwo.
To pedofil powinien sam na siebie pracować, nie społeczeństwo na niego. Rzecz druga, pedofile wychodzą na wolność i krzywdzą kolejne dzieci. W takiej sytuacji najlepszym wyjściem jest uśmiercić skurwysyna - oszczędność pieniędzy i mniej ludzkiego nieszczęścia.

Dlatego, stos może być Mr. Green

O! patrzcie, palą człowieka <LOLLLLL><ROTFL>

Oto twoja zboczona fantazja :ogorek:
(...)

EH
Odpowiedz
seth33 napisał(a):Co ma współnego sprawowiedliwość z średniowieczem?

A kto mówi, że coś ma? Chodzi mi raczej o to, o czym pisałeś: palenie na stosie i tortury.

seth33 napisał(a):I co Slayer z fantazjami?

Właśnie to: "Nie ukrywam, że cieszyłby mnie widok śmierci pedofila" + wcześniejsze opisy jak widziałbyś taką śmierć. Generalnie dla mnie ludzie, których cieszy widok okrutnej śmierci, normalni nie są.

seth33 napisał(a):Wiemy jak działa resocjalizacja takich męd, i ile ona kosztuje społeczeństwo. To pedofil powinien sam na siebie pracować, nie społeczeństwo na niego. Rzecz druga, pedofile wychodzą na wolność i krzywdzą kolejne dzieci. W takiej sytuacji najlepszym wyjściem jest uśmiercić skurwysyna - oszczędność pieniędzy i mniej ludzkiego nieszczęścia.

No właśnie resocjalizacja tych mENd praktycznie nic nie kosztuje (vide moje poprzednie posty w tym topicu). Żeby pedofil nie krzywdził więcej, wystarczy go skutecznie odizolować.

seth33 napisał(a):Uważam, że takie jednostki powinny być bezwględnie likfidowane. Im boleśniej, tym lepiej - funcja wychowawacza dla społeczeństwa.

To ciekawe. Kara śmierci jako środek wychowawczy. Tylko kogo ma wychowywać? Tych martwych, czy tych którzy i tak popełnią zbrodnię nie zważając na karę (pisałem już, że kara śmierci NIE ogranicza w żaden sposób ilości przestępstw co zostało dawno udowodnione)

seth33 napisał(a):Oto twoja zboczona fantazja Ogórek

Nie zauważyłbyś ironii nawet, gdyby kopnęła Cię w d....
Odpowiedz
I co Slayer z fantazjami?

Właśnie to: "Nie ukrywam, że cieszyłby mnie widok śmierci pedofila" + wcześniejsze opisy jak widziałbyś taką śmierć. Generalnie dla mnie ludzie, których cieszy widok okrutnej śmierci, normalni nie są.

Bezsensownej, nie. Jeśli stanowi jednka ona wypełnienie sprawiedliwości, słuszną zapłatę. jest to wówczas piękny i chwalebny widok. To wypełnienie odwiecznych praw natury, które mowią, że odszczepieńcy musza umrzeć. Osobiście nie znam nic bardziej obrzydliwego i chorego od pedofila, nic bardziej zdegenerowaneo po tej planecie nie chodzi :lol2:

Wiemy jak działa resocjalizacja takich męd, i ile ona kosztuje społeczeństwo. To pedofil powinien sam na siebie pracować, nie społeczeństwo na niego. Rzecz druga, pedofile wychodzą na wolność i krzywdzą kolejne dzieci. W takiej sytuacji najlepszym wyjściem jest uśmiercić skurwysyna - oszczędność pieniędzy i mniej ludzkiego nieszczęścia.

No właśnie resocjalizacja tych mENd praktycznie nic nie kosztuje (vide moje poprzednie posty w tym topicu). Żeby pedofil nie krzywdził więcej, wystarczy go skutecznie odizolować.

Na bezludnej wyspie? :lol2:

Uważam, że takie jednostki powinny być bezwględnie likfidowane. Im boleśniej, tym lepiej - funcja wychowawacza dla społeczeństwa.

To ciekawe. Kara śmierci jako środek wychowawczy. Tylko kogo ma wychowywać? Tych martwych, czy tych którzy i tak popełnią zbrodnię nie zważając na karę (pisałem już, że kara śmierci NIE ogranicza w żaden sposób ilości przestępstw co zostało dawno udowodnione)

Daj dane, daj fakty. Gdybyś planował morderstwo i zobaczyłbyś śmierc ordercy rwanego na kawałki, nie skłoniłoby to Cię do refleksji. Bo mnie wierz mi, że z pewnością by to skłoniło do weryfikacji planów. :mrgreen:

Oto twoja zboczona fantazja Ogórek

Nie zauważyłbyś ironii nawet, gdyby kopnęła Cię w d....

Ironia ironia, to było argumentum ad personam. :ogorek:
(...)

EH
Odpowiedz
seth33 napisał(a):Daj dane, daj fakty. Gdybyś planował morderstwo i zobaczyłbyś śmierc ordercy rwanego na kawałki, nie skłoniłoby to Cię do refleksji. Bo mnie wierz mi, że z pewnością by to skłoniło do weryfikacji planów. :mrgreen:

Z pewnością, to bredzisz. Znaczna część zbrodni popełniana jest "spontanicznie" pod wpływem bardzo silnych emocji i przez to osoba, która np. morduje, nie jest świadoma konsekwencji. Do tego dochodzą wszelkie zabójstwa popełnione pod wpływem alkoholu i narkotyków. Co do danych i faktów:

- US crime rates (od 1960r.) http://www.disastercenter.com/crime/uscrime.htm (Dziwne, że w państwie, w którym tak długo wykonywana jest kara śmierci, dochodzi jeszcze do zabójstw). Ilość najcięższych przestępstw dopiero niedawno zaczęła spadać (notabene, wraz ze spadkiem ilości egzekucji). Można porównać ilość morderstw w stanach w których wykonuje się death penalty ze stanami bez tej kary.

- Kanada. Od czasów zniesienia kary śmierci w 1976 poziom zabójstw spadł z 3.09 (na 100 000 obywateli) do 2.41 w 1980 i 1.73 w 2003r. (źródło: Amnesty International)

- Jeszcze trochę statystyk: http://tiny.pl/tb68

- Więcej nie chce mi się szukać.

Podsumowując: kara śmierci NIE ma wpływu na ilość zbrodni.
Odpowiedz
marcin.g napisał(a):Znaczna część zbrodni popełniana jest "spontanicznie" pod wpływem bardzo silnych emocji i przez to osoba, która np. morduje, nie jest świadoma konsekwencji
A nie pomyślałeś, że większość osób tak mówi, by uzyskać niższy wyrok? Po fakcie nie da się już ustalić, czy napastnik faktycznie byłw amoku, czy tylko zmyśla.
Rząd nie rozwiązuje problemów, on je finansuje
Odpowiedz
- ||| - napisał(a):
marcin.g napisał(a):Znaczna część zbrodni popełniana jest "spontanicznie" pod wpływem bardzo silnych emocji i przez to osoba, która np. morduje, nie jest świadoma konsekwencji
A nie pomyślałeś, że większość osób tak mówi, by uzyskać niższy wyrok? Po fakcie nie da się już ustalić, czy napastnik faktycznie byłw amoku, czy tylko zmyśla.

To chyba ustalają psycholodzy...

A co do kary śmierci, jestem za. I nie tylko dla pedofilów, ale ogólnie dla najbardziej brutalnych, seryjnych czy masowych morderców.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości