Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gazeta Wyborcza/NOP
Nie sympatyzuję z NOPem, ale podoba mi się ich odpowiedź wobec GW. Zresztą przeczytajcie sobie sami:

http://www.nop.org.pl/?artykul_id=402

To też jest dobre:

http://www.nop.org.pl/?artykul_id=410

Wydaje mi się, że bardzo ładnie pokazali nierzetelność i niefachowość GW i "Nigdy Więcej ( http://www.nop.org.pl/?artykul_id=408 )"
Wspomóż mię mrówko, bo z głodu umieram
Prosił ze łzami konik w nędznym stanie;
Lecz ta mu rzekła: dla siebie ja zbieram,
Śpiewałeś w lecie, potańcz w zimie panie.
Odpowiedz
Jacek napisał(a):Nie sympatyzuję z NOPem
Cóż za asekuracja! Duży uśmiech

A artykuły rzeczywiście dobre. Inna sprawa, że choćby i NOPowcy mieli rację, to dla dobra ogółu nie należałoby tego ujawniać.
Mateusz Banasik - Redaktor
Dlaczego podaję nazwisko?

Bohoh to chuja wart filozof
Ze schodów się zjebał na podłogę (by Bart Duży uśmiech)

..:: SELBSTBEFREIT AUF DEM WEG ZUM MEER ::..
Odpowiedz
Cytat:Cóż za asekuracja! Very Happy

Bo kiedyś sympatyzowałem z nimi, ale dla nich też ateista=lewak Smutny

Cytat:Inna sprawa, że choćby i NOPowcy mieli rację, to dla dobra ogółu nie należałoby tego ujawniać.

A mi się właśnie wydaje, że o niekompetencji GW powinna się dowiedzieć jak największa ilość ludzi, niezależnie od tego kto im tą niekompetencję udowadnia.
Odpowiedz
Dzieki Jacek za podanie tych linków. Może choć jeden z fanów pana Michnika i jego organu (prasowego) przejrzy na oczy. Juz nie od dziś wiadomo, że Wybiórcza coraz bardziej zaczyna przypominac taki "grubszy Fakt" - pisać aby pisać. Nieważne czy to prawda czy nie. Byle strony zapełnić....
Co do "Nigdy Więcej" - bajeczki i wyssane z palca historyjki jakie wypisują w "Brunatnej Księdze" i nie tylko wołają o pomstę do nieba czy gdzieś tam. Jak już coś robić to solidnie, a nie "mozna kłamać, oszukiwać, przekręcać - aby tylko przypieprzyć nazistom".
Odpowiedz
NOP mmmmmm Język Duży uśmiech achhhh lza sie w oku kreci :]

A Nigdy Wiecej powstalo jako organ walki z pewnymi srodowiskami. A w walce nie szuka sie savoir vivre'u, tylko sie dowala, nie patrzac na zasady. Tylko taka walka jest skuteczna.
Null pointer exception
Odpowiedz
Żeby "sympatyzować z NOP'em" to trzeba być skończonym idiotą...
Odpowiedz
No coz... skoro tak uwazasz :]
Null pointer exception
Odpowiedz
Athei Overlord napisał(a):No coz... skoro tak uwazasz :]

Po pierwsze NOPowcy prezentują tzw. chrześcijański nacjonalizm, co już jest absurdem samym w sobie. Czytając niektóre wypociny Gmurczyka czy innych jemu podobnych brukarzy nie zauważam nic poza tęsknotą za faszyzmem Franco. Zapomnieli że nacjonalizm umarł dawno temu.

pzdr
Odpowiedz
Czy chrzescijanski.... hmmm... no fakt, ze od dluzszego czasu skatolicyzowali sie niepomiernie. Ale kiedys byli inni... Dawno temu.
Null pointer exception
Odpowiedz
Ta sytuacja pokazuje jak to nobliwie jest się opowiadać po którejś z tzw 'stron'.
Bohoh napisał(a):A artykuły rzeczywiście dobre. Inna sprawa, że choćby i NOPowcy mieli rację, to dla dobra ogółu nie należałoby tego ujawniać.
Athei Overlord napisał(a):A Nigdy Wiecej powstalo jako organ walki z pewnymi srodowiskami. A w walce nie szuka sie savoir vivre'u, tylko sie dowala, nie patrzac na zasady. Tylko taka walka jest skuteczna.
Młodzi idealiści Język
reksio napisał(a):Żeby "sympatyzować z NOP'em" to trzeba być skończonym idiotą...
Żeby sympatyzować z wyborczą również...

Pokojowy ateizm jednak rządzi :]
Odpowiedz
Xenomorph:
Cytat:Zapomnieli że nacjonalizm umarł dawno temu.

To czemu skrajny nacjonalista Jean-Marie Le Pen w ostatnich wyborach prezydenckich we Francji zajął drugie miejsce?

Reksio:
Cytat:Żeby "sympatyzować z NOP'em" to trzeba być skończonym idiotą...

No, w każdym razie widać, że ci z NOPu potrafią argumentować lepiej od Gazety Wyborczej. To chyba świadczy jeszcze gorzej o tej gazecie i jej sympatykach.

Athei:
Cytat:A Nigdy Wiecej powstalo jako organ walki z pewnymi srodowiskami. A w walce nie szuka sie savoir vivre'u, tylko sie dowala, nie patrzac na zasady. Tylko taka walka jest skuteczna.

Eeee, bo ja wiem? Cóż takiego osiągneli (oprócz dotacji na swoją działalność Język ) ci dzielni ludzie z Nigdy Więcej?
Odpowiedz
DOTACJE wlasnie Język

Nie wiadomo o co chodzi ?
Chodzi o... rope (no dobrze, pieniadze) Język
Null pointer exception
Odpowiedz
Jacku, powinieneś był dodać, że nie sypatyzujesz z fanatyzmem i wszystko byłoby jasne :] Oczko
pieprzona_lumpenliberałka (dawniej Maria z Magdali)
Jak to możliwe, że tak wielu ludzi skłonnych jest uwierzyć w istnienie głównego bohatera pewnej bardzo starej, wielotomowej sagi, podczas gdy inne opowieści (czasem równie stare) uznają za mitologię lub literaturę fantastyczną i - jedynie jako zwykli ich miłośnicy - poszukują tylko jego odzwierciedlenia w rzeczywistości?
Odpowiedz
Ciekawe co gorsze: NOP, czy brunatne koszule Giertycha (jak ktoś nie chwyta to chodzi o MW!)? :lol2:
"Hope can drown lost in thunderous sound
Fear can claim what little faith remains
But I carry strength from souls now gone
They won't let me give in...
(...)
Death will take those who fight alone
But united we can break a fate once set in stone
Just hold the line until the end
Cause we will give them hell..."

EH
Odpowiedz
Athei, wybacz, jeśli cię uraziłęm Uśmiech Po prostu, znam NOP'owców z goła odmiennej roli, jaką postrzegają siebie w gazetach i TV. Znam ich z ulicy. A przynajmniej ich p*** sympatyków, którzy dadzą w mordę za długie włosy np., o ateizmie nie wspominając.

Banda łysych skinheadów.
Odpowiedz
reksio oj wiem :] I zgadzam sie. Najgorzej, jak pseudokatolicy tluka ateistow (NOP), albo krypto homo - gejow (M....)
Null pointer exception
Odpowiedz
Athei:
Cytat:DOTACJE wlasnie Razz

No dobra, ale w walce z faszyzmem to osiągneli tyle samo co pan Mietek spod monopolowego Oczko
Odpowiedz
A swoją drogą Michnik to wierzący?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości